strona główna | ważne informacje | ostatnio dodane | wejście do piko | kontaktdla nauczycieli  Jesteś w dziale dla nauczycieli » Doskonalenie i kształcenie

dla nauczycieli „Rola poradni psychologiczno-pedagogicznej we wspieraniu rozwoju dziecka” webinar dla nauczycieli i terapeutów
Fundacja Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka w Gdańsku organizuje bezpłatny webinar dla nauczycieli i terapeutów dotyczący pracy z dziećmi z zaburzeniami rozwoju. Na webinarze w dniu 1 grudnia o godz. 18:00 poruszone zostaną zagadnienia związane z rolą poradni psychologiczno-pedagogicznych we wspieraniu rozwoju dziecka.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2021-11-25 12:02 / 10534    M. Babyszka

dla nauczycieli Stacjonarne seminarium programu eTwinning: Mój pierwszy projekt z Ambasadorem
Informujemy, że trwa nabór na stacjonarne seminarium programu eTwinning: Mój pierwszy projekt z Ambasadorem. Seminarium odbędzie się w Toruniu w dniach 26-27 listopada 2021 r. Program spotkania oraz formularz rejestracyjny na stronie konferencyjnej.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2021-11-08 09:35 / 10492    A. Borysiak

dla nauczycieli Wspieranie klas wielojęzycznych – szkolenie
Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie we współpracy z Europejskim Centrum Języków Nowożytnych (ECML) w Grazu organizuje szkolenie pn: Wspieranie klas wielojęzycznych.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2021-11-04 13:08 / 10479    E. Podgórska

dla nauczycieli Ankieta dla nauczycieli wychowania fizycznego oraz trenerów w ramach projektu „Athletics 4 Health”
Projekt Polskiego Związku Lekkiej Atletyki "Athletics 4 Health" w ramach programu ERASMUS+ SPORT będzie realizowany w ramach partnerskiej współpracy związków lekkoatletycznych z pięciu krajów: Polski, Austrii, Finlandii, Bułgarii oraz Słowacji. Wiodącą rolę będzie miał Polski Związek Lekkiej Atletyki, który był inicjatorem projektu. Pierwsza cześć zadania polega na badaniu zasobów, jakie, posiadają szkoły podstawowe w wyżej wymienionych krajach. Przy współpracy z pozostałymi federacjami PZLA opracował ankiety dotyczące podstawowych informacji o szkołach tj. bazy sportowej w szkołach, działalności przy szkołach klubów sportowych oraz zajęć sportowych na lekcjach wychowania fizycznego.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2021-10-26 12:27 / 10453    A. Borysiak

dla nauczycieli Szkolenie dla pracowników przedszkoli i szkół podstawowych „Dziecko z cukrzycą”
Zapraszamy do udziału w szkoleniu przeznaczonym dla nauczycieli i pracowników niepedagogicznych przedszkoli i szkół podstawowych województwa kujawsko-pomorskiego. Szkolenie będzie dostępne na kanale YouTube od 8 do 15 listopada 2021 r.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 1 2021-10-25 13:17 / 10452    R. Ciechanowski

dla nauczycieli Nauczanie języka francuskiego z wykorzystaniem mediów i sieci społecznościowych-szkolenie
Ośrodek Rozwoju Edukacji, Wydział Rozwoju Kompetencji Kluczowych, Zespół Kompetencji Językowych i Wiedzy o Kulturze przy współpracy z Instytutem Francuskim w Warszawie, zaprasza na szkolenie czynnych zawodowo nauczycieli konsultantów, doradców metodycznych oraz pracujących w systemie edukacji nauczycieli języka francuskiego.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2021-10-06 14:43 / 10359    E. Podgórska

dla nauczycieli Szkolenia z TIK realizowane w ramach projektu edukacji cyfrowej "Lekcja:Enter"
Instytut Doskonalenia Nauczycieli „Solidarność” z siedzibą w Gdańsku serdecznie zaprasza szkoły podstawowe i ponadpodstawowe z obszaru województwa kujawsko-pomorskiego do bezpłatnego udziału w szkoleniach z TIK realizowanych w ramach największego projektu edukacji cyfrowej w Polsce skierowanego do szkół „Lekcja:Enter”. Projekt jest rekomendowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2021-09-07 12:30 / 10288    A. Borysiak

dla nauczycieli MATEMATYKA studia drugiego stopnia (magisterskie)
Instytut Matematyki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy prowadzi rekrutację na studia II stopnia na kierunku Matematyka. Studia te są adresowane w szczególności do absolwentów kierunku matematyka I stopnia, ale także do absolwentów innych kierunków, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć dodatkowe kwalifikacje. Zajęcia na studiach II stopnia będą realizowane w formie umożliwiającej połączenie studiowania z pracą zawodową. Rozkład zajęć będzie planowany na czwartkowe popołudnie i cały piątek, a wybrane zajęcia będą odbywać się w formie zdalnej.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2021-09-01 13:47 / 10265    K. Zaremba

informacje ogólne Ruszyły szkolenia dla nauczycieli w ramach programu WF z AWF
Od 19 maja br. nauczyciele mogą wybierać terminy na szkolenia w ramach programu WF z AWF – Aktywny powrót do szkoły. Zakładając konto na stronie projektu, nauczyciel będzie mógł wybrać dogodny dla siebie termin warsztatów. Uzyska także dostęp do niezbędnych materiałów związanych z udziałem w szkoleniu. Pierwsze zajęcia w ramach projektu odbędą się już na przełomie maja i czerwca br. Na stronie projektu WF z AWF www.wfzawf.pl, po założeniu indywidualnego konta na platformie, nauczyciel będzie mógł wybrać termin szkolenia oraz pobrać niezbędne dokumenty związane z udziałem w projekcie.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2021-05-21 12:40 / 10178    K. Zaremba

dla nauczycieli Szkolenie pt. "Model wsparcia wysoko wrażliwych dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym"
Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie zaprasza Organy Prowadzące Przedszkola oraz Szkoły Podstawowe, Dyrekcje Przedszkoli oraz Szkół Podstawowych, Przedstawicieli Ośrodków Doskonalenia Zawodowego, Przedstawicieli Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych, Psychologów i Pedagogów do udziału w czterodniowym szkoleniu online pt. "Model wsparcia wysoko wrażliwych dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym". Szkolenie prowadzone będzie w języku angielskim przez międzynarodowy zespół ekspertów.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 1 2021-05-10 15:01 / 10165    A. Nicpoń


<<< nowsze informacje     [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11     starsze informacje >>>
© Copyright 2021 Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Projekt i opracowanie: ix.pl