strona główna | ważne informacje | ostatnio dodane | wejście do piko | kontakt
baza szkół i placówek oświatowych

kalendarium kuratora

oferty pracy dla nauczycieli

konkursy przedmiotowe kuratora

przykłady dobrych praktyw w szkole

Niepodległa

Lekcja historii.

Reforma edukacji

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Innowacje w edukacji

Podnoszenie jakości pracy szkół

Uczeń niepełnosprawny w szkole

Wspieranie rozwoju dzicka młodszego

Szkolnictwo Zawodowe

BIP biuletyn informacji publicznej

www.edupolis.pl
dla nauczycieli  Jesteś w dziale dla nauczycieli » Doskonalenie i kształcenie

dla nauczycieli Bezpłatne szkolenie internetowe "Tydzień z WordPress" dla nauczycieli zarejestrowanych w programie eTwinning
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zaprasza nauczycieli zarejestrowanych w programie eTwinning na bezpłatne szkolenie internetowe "Tydzień z WordPress". Kurs jest prowadzony w systemie na odległość przez Internet z wykorzystaniem platformy Moodle. Cel: zakładanie i konfiguracja strony www w Internecie na przykładzie WordPress. Przystosowanie serwisu online na potrzeby projektu międzynarodowego. Kurs jest przeznaczony dla nauczycieli średniozaawansowanych w stosowaniu technologii internetowych. Szkolenie trwa 10 dni i ma charakter zadaniowy. Uczestnicy kończący szkolenie otrzymają zaświadczenie.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2012-10-05 10:58 / 3043    V. Tyborowska

dla nauczycieli Realizacja projektu "Nauczyciel Gastronomii Na Drodze Rozwoju"
Rozpoczęto realizację projektu "Nauczyciel Gastronomii Na Drodze Rozwoju" współfinansowanego ze śrdoków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego skierowanego do nauczycieli przedmiotów zawodowych związanych z branżą gastronomiczną i spożywczą.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2012-09-17 09:29 / 2979    K. Mikulski

dla nauczycieli "Wykształceni technologią - program doskonalenia nauczycieli zawodu"
Centrum Promocji Innowacji i Rozwoju tel. 87/ 562 83 30, dotyczy: uczestnictwa nauczycieli przedmiotów zawodowych i instruktorów praktycznej nauki zawodu szkół ponadgimnazjalnych w kompleksowym programie doskonalenia zawodowego w ramach projektu: „Wykształceni technologią – program doskonalenia nauczycieli zawodu”.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 1 2012-04-26 11:41 / 2748    K. Mikulski

dla nauczycieli VII Edycja Międzynarodowej Szkoły Letniej - Nauczanie o Holokauście
W dniach 2 - 8 lipca br. po raz kolejny na Uniwersytecie Jagiellońskim odbędzie się siódma edycja Międzynarodowej Szkoły Letniej - Nauczanie o Holokauście. Oferta edukacyjna skierowana jest do nauczycieli, studentów, trenerów i liderów organizacji pozarządowych z całej Polski, którzy zajmują się tematyką Holokaustu. Zaproszeni wykładowcy, wybitni nauczyciele akademiccy oraz eksperci z Polski, USA oraz Izraela podzielą się z uczestnikami Programu swą wiedzą o tym, jak uczyć o Zagładzie i z jakich materiałów korzystać. W ramach siódmej edycji Szkoły Letniej - Nauczanie o Holokauście odbędą się wykłady, prezentacje, warsztaty, projekcje filmów, dyskusje panelowe i sesje pytań do ekspertów. W programie uwzględniono także wizyty w Państwowym Muzeum Auschwitz-Birkenau, Międzynarodowym Domu Spotkań Młodzieży, Żydowskim Centrum Edukacyjnym w Oświęcimiu, jak również w Muzeum Galicja na krakowskim Kazimierzu.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 3 2012-03-08 13:37 / 2653    A. Koziołkiewicz

dla nauczycieli "Praktyczne kształcenie nauczycieli zawodów branży hotelarsko - turystycznej"
Fundacja Ekspert - Kujawy w Inowrocławiu ma przyjemność poinformować, iż w wyniku konkursu ogłoszonego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej obecnie jest realizatorem projektu "Praktyczne kształcenie nauczycieli zawodów branży hotelarsko - turystycznej". Celem projektu jest wsparcie kadry nauczycielskiej przedmiotów zawodowych i instruktorów praktycznej nauki zawodu w procesie doskonalenia zawodowego, poznawania rzeczywistych warunków pracy w przedsiębiorstwach branży hotelarsko - turystycznej, zdobywania umiejetności przktycznych, niezbędnych w procesie przygotowania absolwentów szkół do wykonywania wyuczonych zawodów. Rekrutacja uczestników do projektu rozpocznie się 1 marca 2012 r. i potrwa do 30 czerwca 2014 r., będzie przebiegała w sposób ciągły, aż do wyczerpania wolnych miejsc. Nauczyciele zainteresowani udziałem w projekcie będą zobowiazani do wypełnienia i przesłania pocztą elektroniczną dokumentów zgłoszeniowych, które od 1 marca 2012 r. będą dstępne na stronie internetowej.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2012-02-22 12:17 / 2614    A. Koziołkiewicz

dla nauczycieli Szkolenie dla nauczycieli w zakresie edukacji dzieci romskich
Szanowni Państwo Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu organizuje bezpłatne szkolenia dla nauczycieli, którzy chcą się doskonalić w zakresie edukacji dzieci romskich i edukacji międzykulturowej. Zapraszamy do wzięcia udziału!
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2012-02-07 10:59 / 2578    V. Tyborowska

dla nauczycieli Projekt "Polska meblami stoi"
Projekt szkoleniowy „Polska meblami stoi” skierowany jest do nauczycieli zawodu i instruktorów pracujących w szkołach ponadgimnazjalnych na terenie całej Polski. Projekt ma tak przygotować nauczycieli i instruktorów do pracy z młodzieżą, aby na lekcjach przedstawiali oni najnowsze technologie i techniki produkcji mebli oraz sprawdzone metody zwiększenia wydajności pracy. Każdy uczestnik otrzyma program szkoleniowy, przygotowany przez Zespół Ekspertów, w którego skład wchodzą nauczyciele zawodu, praktycy branży meblarskiej oraz specjaliści w dziedzinie pedagogiki i prowadzenia szkoleń. Program będzie stanowił wsparcie dydaktyczne w samodoskonaleniu się na warsztatach i praktykach, a także będzie pomocny w dalszym nauczaniu zawodu. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS).
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2011-11-23 13:05 / 2439    A. Borysiak

dla nauczycieli Bezpłatne studia podyplomowe z zakresu przygotowania pedagogicznego.
Projekt przewiduje realizację bezpłatnych studiów podyplomowych w zakresie przygotowania pedagogicznego. Skierowany jest do osób z całego kraju, legitymujących się dyplomem ukończenia szkoły wyższej, zamierzających wykonywać zawód nauczyciela przedmiotu zawodowego / grupy przedmiotów zawodowych, mogących zakwalifikować się do jednej z grup: technicznej, ekonomicznej lub medycznej.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2011-08-08 09:02 / 2187    K. Mikulski

dla nauczycieli "Nauczyciel w teorii i praktyce. Program doskonalenia zawodowego w przedsiębiorstwach dla nauczycieli kształcenia zawodowego w sektoze informatyki"
Firma Tylda Sp. z o.o. serdecznie zaprasza nauczycieli oraz instruktorów praktycznej nauki zawodu kształcących przyszłe kadry sektora informatycznego i telekomunikacyjnego do bezpłatnego udziału w projekcie: "Nauczyciel w teorii i praktyce. Program doskonalenia zawodowego w przedsiębiorstwach dla nauczycieli kształcenia zawodowego w sektorze informatyki".
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2011-08-08 08:50 / 2186    K. Mikulski

dla nauczycieli Międzynarodowe Centrum Edukacji o Auschwitz i Holokauście
Międzynarodowe Centrum Edukacji o Auschwitz i Holokauście, powołane do życia decyzją rządu polskiego z inicjatywy byłych więźniów, realizuje misję edukacyjną Muzeum. O Auschwitz i Holokauście można uczyć wszędzie. Jednak to właśnie na terenie Miejsca Pamięci Auschwitz-Birkenau, można nie tylko zapoznać się z historią funkcjonowania obozu i uzyskać bezpośredni dostęp do relacji i wspomnień świadków, ale także na własne oczy zobaczyć świadectwa Holokaustu — ruiny krematoriów, komór gazowych i inne pozostałości poobozowe. Powszechną formą edukacji od początków istnienia Muzeum jest oprowadzanie po terenach byłego obozu przez odpowiednio przygotowanych pod względem merytorycznym i językowym przewodników.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2011-07-04 09:24 / 2154    V. Tyborowska


<<< nowsze informacje     2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  12     starsze informacje >>>
© Copyright 2018 Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Projekt i opracowanie: ix.pl