strona główna | ważne informacje | ostatnio dodane | wejście do piko | kontakt



























informacje o kuratorium  Jesteś w dziale informacje o kuratorium » Wizytatorzy - koordynatorzy

2018-09-05 12:22 / 8271   M. Bazelak informacje o kuratorium
Wizytatorzy - koordynatorzy

Wizytatorzy-koordynatorzy w Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

 

Koordynatorzy ds. edukacji włączającej i specjalnych potrzeb edukacyjnych

 

Delegatura we Włocławku

starszy wizytator

Małgorzata Gontarek

e-mail: mgontarek@bydgoszcz.uw.gov.pl

tel. 54 426 40 40

 

Koordynatorzy ds. rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych

 

Delegatura w Toruniu

starszy wizytator

Urszula Chaberska

e-mail: uchaberska@bydgoszcz.uw.gov.pl

tel. 56 620 00 65 wew. 23, 56 611 52 16

 

Delegatura we Włocławku

starszy wizytator

Krystyna Sobczak

e-mail: ksobczak@bydgoszcz.uw.gov.pl

tel. 54 426 40 35

 

Koordynatorzy ds. wypoczynku

 

Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy      

starszy inspektor

Andrzej Czopek
e-mail: aczopek@bydgoszcz.uw.gov.pl
tel. 52 34-97-636

 

Delegatura w Toruniu

starszy wizytator

Jolanta Gruchlik
e-mail: delegatura.ko.torun@gmail.com
tel. 56 620 00 65 wew. 31, 56 611 52 23

kom. 506094751

 

Delegatura we Włocławku

starszy wizytator

Beata Stachowiak

e-mail: bstachowiak@bydgoszcz.uw.gov.pl
tel. 54 426 40 30

 

Koordynator ds. organizacji konkursów przedmiotowych

 

Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

starszy wizytator

Katarzyna Sobieszczańska

e-mail: ksobieszczanska@bydgoszcz.uw.gov.pl

tel. 52 349 76 25

 

Koordynator ds. Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych, Młodzieżowych Ośrodków Socjoterapii 

 

Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

starszy wizytator

Małgorzata Babyszka

e-mail: mjarka@bydgoszcz.uw.gov.pl

tel. 574087467

 

Koordynator ds. kształcenia młodocianych pracowników 

 

Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

starszy wizytator

Iwona Andrzejewska

e-mail: iandrzejewska@bydgoszcz.uw.gov.pl

tel. 537464439




© Copyright 2021 Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Projekt i opracowanie: ix.pl