strona główna | ważne informacje | ostatnio dodane | wejście do piko | kontakt




Wizytatorzy - koordynatorzy

Dobry Start

baza szkół i placówek oświatowych

kalendarium kuratora

oferty pracy dla nauczycieli

konkursy przedmiotowe kuratora

przykłady dobrych praktyw w szkole

Niepodległa

Lekcja historii.

Reforma edukacji

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Innowacje w edukacji

Podnoszenie jakości pracy szkół

Uczeń niepełnosprawny w szkole

Wspieranie rozwoju dzicka młodszego

Szkolnictwo Zawodowe

RODO

BIP biuletyn informacji publicznej

www.edupolis.pl
informacje o kuratorium  Jesteś w dziale informacje o kuratorium » Wizytatorzy - koordynatorzy

2018-09-05 12:22 / 8271   M. Bazelak informacje o kuratorium
Wizytatorzy - koordynatorzy

Wizytatorzy-koordynatorzy w Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

 

Koordynator ds. kształcenia zawodowego

Delegatura w Toruniu

starszy wizytator
Czesław Stawikowski
e-mail: cstawikowski@bydgoszcz.uw.gov.pl
tel. 56 620 00 65 wew. 23, 56 611 52 16

 

 

Koordynatorzy ds. edukacji włączającej i specjalnych potrzeb edukacyjnych

 

ODDZIAŁ W INOWROCŁAWIU
starszy wizytator

Beata Wasilewska

e-mail: bwasilewska@bydgoszcz.uw.gov.pl

tel. 52 30 30 223

 

Delegatura w Toruniu

starszy wizytator

Danuta Lauks

e-mail: dlauks@bydgoszcz.uw.gov.pl

tel. 56 620 00 65 wew. 30, 56 611 52 22

 

Delegatura we Włocławku

starszy wizytator

Małgorzata Gontarek

e-mail: Gontarek@bydgoszcz.uw.gov.pl

tel. 54 23 11 551

 

Koordynatorzy ds. rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych

 

Kuratorium Oświaty w Bydgoszcz

wizytator

Anna Herbut-Giżyńska

e-mail: agizynska@bydgoszcz.uw.gov.pl

tel. 52 349 76 37

 

Delegatura w Toruniu

wizytator

Urszula Chaberska

e-mail: uchaberska@bydgoszcz.uw.gov.pl

tel. 56 620 00 65 wew. 23, 56 611 52 16

 

Delegatura we Włocławku

starszy wizytator

Krystyna Sobczak

e-mail: ksobczak@bydgoszcz.uw.gov.pl

tel. 54 231 31 72 w. 34

 

Koordynatorzy ds. wypoczynku

Kuratorium Oświaty w Bydgoszcz      

starszy inspektor

Andrzej Czopek
e-mail: aczopek@bydgoszcz.uw.gov.pl
tel. 52 34-97-636

 

Delegatura w Toruniu

starszy wizytator

Jolanta Gruchlik
e-mail: delegatura.ko.torun@gmail.com
tel. 56 620 00 65 wew. 31, 56 611 52 23

kom. 506094751

 

Delegatura we Włocławku

starszy wizytator

Beata Stachowiak

e-mail: bstachowiak@bydgoszcz.uw.gov.pl
tel. 54 23 11 551 wew. 35, kom. 600653279




© Copyright 2018 Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Projekt i opracowanie: ix.pl