strona główna | ważne informacje | ostatnio dodane | wejście do piko | kontaktdla nauczycieli  Jesteś w dziale dla nauczycieli » Doskonalenie i kształcenie

dla nauczycieli MATEMATYKA studia drugiego stopnia (magisterskie)
Instytut Matematyki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy prowadzi rekrutację na studia II stopnia na kierunku Matematyka. Studia te są adresowane w szczególności do absolwentów kierunku matematyka I stopnia, ale także do absolwentów innych kierunków, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć dodatkowe kwalifikacje. Zajęcia na studiach II stopnia będą realizowane w formie umożliwiającej połączenie studiowania z pracą zawodową. Rozkład zajęć będzie planowany na czwartkowe popołudnie i cały piątek, a wybrane zajęcia będą odbywać się w formie zdalnej.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2021-09-01 13:47 / 10265    K. Zaremba

informacje ogólne Ruszyły szkolenia dla nauczycieli w ramach programu WF z AWF
Od 19 maja br. nauczyciele mogą wybierać terminy na szkolenia w ramach programu WF z AWF – Aktywny powrót do szkoły. Zakładając konto na stronie projektu, nauczyciel będzie mógł wybrać dogodny dla siebie termin warsztatów. Uzyska także dostęp do niezbędnych materiałów związanych z udziałem w szkoleniu. Pierwsze zajęcia w ramach projektu odbędą się już na przełomie maja i czerwca br. Na stronie projektu WF z AWF www.wfzawf.pl, po założeniu indywidualnego konta na platformie, nauczyciel będzie mógł wybrać termin szkolenia oraz pobrać niezbędne dokumenty związane z udziałem w projekcie.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2021-05-21 12:40 / 10178    K. Zaremba

dla nauczycieli Szkolenie pt. "Model wsparcia wysoko wrażliwych dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym"
Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie zaprasza Organy Prowadzące Przedszkola oraz Szkoły Podstawowe, Dyrekcje Przedszkoli oraz Szkół Podstawowych, Przedstawicieli Ośrodków Doskonalenia Zawodowego, Przedstawicieli Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych, Psychologów i Pedagogów do udziału w czterodniowym szkoleniu online pt. "Model wsparcia wysoko wrażliwych dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym". Szkolenie prowadzone będzie w języku angielskim przez międzynarodowy zespół ekspertów.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 1 2021-05-10 15:01 / 10165    A. Nicpoń

dla nauczycieli Program realizowany w ramach projektu "Nauka to ludzie"
Gdański Uniwersytet Medyczny zaprasza uczniów i nauczycieli, dla których nauka i nauczanie wykraczają poza realizację ramy programowej, do udziału w programie realizowanym w ramach projektu "Nauka to ludzie". Celem programu jest popularyzacja badań naukowych w dziedzinie nauk medycznych i nauk o zdrowiu oraz ukazanie praktycznego wpływu wiedzy naukowej na rozwój medycyny i praktykę kliniczną.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 2 2021-05-07 13:48 / 10164    S. Koniczyński

dla nauczycieli Jak kształtować u uczniów kompetencje matematyczno-przyrodnicze? – szkolenie ORE
Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie zaprasza pracowników placówek doskonalenia nauczycieli, doradców metodycznych oraz nauczycieli przedmiotów matematyczno-przyrodniczych, do udziału w szkoleniu blended learning na temat: Jak kształtować u uczniów kompetencje matematyczno-przyrodnicze?
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2021-04-22 12:00 / 10141    B. Błaszczyk

dla nauczycieli Projekt dla nauczycieli z Polski, Białorusi, Niemiec, Rosji i Ukrainy
Kolegium Europy Wschodniej im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego oraz EU-Russia Civil Society Forum organizują dla nauczycieli z Polski, Białorusi, Niemiec, Rosji i Ukrainy cykl webinariów, które zostaną poświęcone edukacji historycznej i będą prowadzone przez międzynarodowy zespół szkoleniowy. Projekt ten jest częścią programu historycznego “Confronting Memories”, który z powodzeniem realizowany jest przez EU-Russia Civil Society Forum. Ponadto uczestnicy zostaną zaproszeni na wycieczkę studyjną do Krzyżowej, w ramach której będą mieli szansę poznać pozostałych uczestników projektu, podjąć dyskusję i wymienić się opiniami na temat nauczania historii oraz wziąć udział w specjalnym programie kulturalnym.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2021-04-12 11:26 / 10111    M. Babyszka

informacje ogólne WF z AWF – czas start! Ruszają zapisy na szkolenia dla nauczycieli
Od 8 kwietnia każdy chętny nauczyciel wychowania fizycznego ze szkoły podstawowej, średniej i nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej może zapisać się na szkolenie. Nie musi tego zrobić pierwszego dnia. Rejestracja będzie otwarta do końca roku szkolnego. Każdy nauczyciel może wziąć udział tylko w 1 szkoleniu. Będzie ono kompleksowe i obejmie zagadnienia dotyczące metod przeciwdziałania skutkom hipokinezji – bezczynności ruchowej, izolacji społecznej czy zdrowotnym, pojawiającym się w związku z pandemią. Podczas warsztatów poruszane będą również kwestie psychologiczne.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2021-04-09 10:57 / 10112    K. Zaremba

dla nauczycieli Konkurs na stanowisko nauczyciela w zagranicznych placówkach oświatowych
Minister Edukacji i Nauki ogłasza konkurs na stanowisko nauczyciela w zagranicznych placówkach oświatowych według programów nauczania obowiązujących w Szkołach Europejskich.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 1 2021-03-17 14:00 / 10064    S. Koniczyński

dla nauczycieli Szkolenie nt.: „Współczesna Francja i nauczanie języka francuskiego"
WYDZIAŁ ROZWOJU KOMPETENCJI KLUCZOWYCH OŚRODKA ROZWOJU EDUKACJI - Zespół Kompetencji Językowych i Wiedzy o Kulturze oraz Instytut Francuski w Polsce, zapraszają na bezpłatne szkolenie online „Współczesna Francja i nauczanie języka francuskiego – aktualizacja wiedzy o społeczno-kulturowej rzeczywistości i wykorzystanie jej w praktyce pedagogicznej”
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2021-03-02 09:32 / 10026    S. Koniczyński

dla nauczycieli Szkolenie dla nauczycieli na temat: „Dziecko z cukrzycą w placówce oświatowej”
Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą zaprasza nauczycieli szkół i przedszkoli do udziału w szkoleniu „Dziecko z cukrzycą w placówce oświatowej”. Szkolenie obejmuje spotkanie prowadzone przez społecznego edukatora diabetologicznego z Towarzystwa Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2021-02-25 08:29 / 10008    A. Borysiak


<<< nowsze informacje     1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  11     starsze informacje >>>
© Copyright 2023 Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Projekt i opracowanie: ix.pl