|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Piotrowska Daria Patrycja |
VI P |
1414 |
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Synów Pułku w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Piotrowicz Oliwia |
VI P |
1395 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Uczestników Strajku Szkolnego 1906-1907 w Toruniu |
Toruń |
|
Pilarska Kinga |
VI P |
1403 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jan Kasprowicza w Kruszwicy |
Kruszwica |
|
Pietruszka Simona |
VI P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Pierścińska Karolina Alicja |
VI P |
1420 |
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Piernicka Emilia |
VI P |
1921 |
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Rynarzewie |
Rynarzewo |
|
Pieniek Wiktoria Anna |
VI P |
1892 |
Szkoła Podstawowa im. kpt. Floriana Laskowskiego w Grucie |
Gruta |
|
Pieniądz Wiktor |
VI P |
1458 |
Szkoła Podstawowa nr 22 im. Janusza Korczaka we Włocławku |
Włocławek |
|
Piekut Aleksandra |
VI P |
1574 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Piekarski Mateusz |
VI P |
1916 |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Rogowie |
Rogowo |
|
Piekarska Aleksandra Anna |
VI P |
1574 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Pieczka Aleksandra Alicja |
VI P |
1901 |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Bysławiu |
Bysław |
|
PIECUCH MARIKA JADWIGA |
VI P |
1394 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Szubinie |
Szubin |
|
Piechocka Amelia |
VI P |
1462 |
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Piasecki Tomasz Jan |
VI P |
1525 |
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Petrykowski Kamil Krzysztof |
VI P |
455 |
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Bł. ks. Władysława Demskiego w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Peret Agnieszka |
V P |
1277 |
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Pełka Patrycja |
VI P |
1794 |
Szkoła Podstawowa w Tupadłach |
Tupadły |
|
Pączka Jakub Przemysław |
VI P |
1532 |
Szkoła Podstawowa nr 66 im. Misji Pokojowych ONZ z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Pawłowicz Martyna |
VI P |
1911 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nowej Wsi |
Nowa Wieś |
|
Pawlus Olga Helena |
VI P |
1511 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu |
Toruń |
|
Pawlik Tymoteusz Marcin |
VI P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Pawińska Alicja |
VI P |
1339 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Kretkowskiej w Baruchowie |
Baruchowo |
|
Pawelska Alicja |
V P |
1383 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojska Polskiego w Gniewkowie |
Gniewkowo |
|
Paul-Freundlich Róża Maria |
V P |
1526 |
Szkoła Podstawowa nr 60 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Patyk Zuzanna |
VI P |
1501 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Kusocińskiego w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Pastuszak Marcin Adam |
VI P |
1583 |
Szkoła Podstawowa im. 8 Bydgoskiego Pułku Piechoty w Borównie |
Borówno |
|
Paraszczuk Agata |
VI P |
1464 |
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 19 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Papińska Zofia Anna |
VI P |
1524 |
Szkoła Podstawowa nr 6 w Toruniu |
Toruń |
|
Pantkowska Kaja |
VI P |
1436 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Koronowie |
Koronowo |
|
Pacyno Amelia |
VI P |
2740 |
Szkoła Podstawowa w Rzęczkowie |
Rzęczkowo |
|
Pach Ligia Anna |
VI P |
1600 |
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Cierpicach |
Cierpice |
|
OŚMIAŁOWSKA KINGA |
VI P |
1515 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w Lipnie |
Lipno |
|
Ostrzechowska Małgorzata |
VI P |
1542 |
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Stanisławy Jaworskiej w Toruniu |
Toruń |
|
Ostrowski Krzysztof Jacek |
VI MI |
670 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Czesława Niemena we Włocławku |
Włocławek |
|
Ostrowska Weronika |
VI P |
1723 |
Szkoła Podstawowa w Pokrzydowie |
Pokrzydowo |
|
Ossowska Julia Anna |
VI P |
1327 |
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Osmałek Hubert |
VI P |
1643 |
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu |
Kowal |
|
Osińska Marta |
VI P |
1510 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Świeciu |
Świecie |
|
Osińska Ada |
V P |
1455 |
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Henryka Sucharskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Osiak Oliwia |
VI P |
1623 |
Szkoła Podstawowa w Grzywnie |
Grzywna |
|
Orzeł Julia |
VI P |
1383 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojska Polskiego w Gniewkowie |
Gniewkowo |
|
Orzechowski Miłosz |
VI P |
1136 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Józefa Wybickiego w Aleksandrowie Kujawskim |
Aleksandrów Kujawski |
|
Orłowska Klaudia |
VI P |
1425 |
Szkoła Podstawowa nr 16 im. płk. Zbigniewa Makowieckiego w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Orłowicz Natalia |
VI P |
1536 |
Szkoła Podstawowa nr 7 w Świeciu |
Świecie |
|
Orłowicz Alicja Maria |
VI P |
1933 |
Szkoła Podstwowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera w Toruniu |
Toruń |
|
Olszewski Hubert |
VI P |
1433 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia |
Nakło nad Notecią |
|
Olszewska Michalina Zuzanna |
VI P |
1464 |
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 19 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Olszewska Maja |
VI P |
1511 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu |
Toruń |
|
Olejarz Olga |
VI P |
1427 |
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Mariana Turwida z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 następna >>>
|