|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Stanowski Adam Stanisław |
V MI |
670 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Czesława Niemena we Włocławku |
Włocławek |
|
Sroka Marcelina |
V P |
1462 |
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Sroka Małgorzata |
V P |
1745 |
Szkoła Podstawowa w Rusinowie |
Rusinowo |
|
Spytek Marta, Julia |
V P |
1530 |
Szkoła Podstawowa nr 64 im. 650-lecia Bydgoszczy w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Spychała Dominika |
VI P |
1338 |
Szkoła Podstawowa im. hm. Janka Bytnara "Rudego" w Lubieniu Kujawskim |
Lubień Kujawski |
|
Spryszyńska Michalina |
VI P |
1135 |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 im. 1 Batalionu Morskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Spręglewska Aleksandra |
V P |
1933 |
Szkoła Podstwowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera w Toruniu |
Toruń |
|
Specjalska Oliwia |
VI P |
1636 |
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Antoniego Zboińskiego w Kikole |
Kikół |
|
Sparniuk Paweł |
VI P |
1900 |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Broniewicach |
Broniewice |
|
Sójka Juliusz |
VI MI |
672 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Sowińska Julia |
VI P |
1600 |
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Cierpicach |
Cierpice |
|
Sosnowska Oliwia |
VI P |
1449 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Kruszwicy |
Kruszwica |
|
Soliński Oskar |
VI P |
1469 |
Szkoła Podstawowa nr 28 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Sokala Maria Janina |
V P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Soczyński Krzysztof |
VI P |
1358 |
Szkoła Podstawowa im. ks. Stanisława Kujota w Wybczu |
Wybcz |
|
Socha Kornel Michał |
VI P |
1905 |
Szkoła Podstawowa im. Józefa Sołtykiewicza w Węgiersku |
Węgiersk |
|
Sobkowiak Mateusz Filip |
VI P |
1933 |
Szkoła Podstwowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera w Toruniu |
Toruń |
|
Sobieszczyk Aniela |
VI P |
1456 |
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Ks. Prymasa Stefana Kard. Wyszyńskiego z Oddziałami Integracyjnymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Sobiesiak Zofia |
VI P |
1542 |
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Stanisławy Jaworskiej w Toruniu |
Toruń |
|
Sobiecka Wiktoria Iwona |
VI P |
1532 |
Szkoła Podstawowa nr 66 im. Misji Pokojowych ONZ z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Sobczak Wiktor |
VI P |
1630 |
Szkoła Podstawowa im. starszego sierżanta Mieczysława Majchrzaka w Kaliskach |
Kaliska |
|
Sobczak Matylda |
VI P |
1468 |
Szkoła Podstawowa nr 28 im. prof. Henryka Arctowskiego w Toruniu |
Toruń |
|
Sobczak Julia Anna |
VI P |
1483 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Mogilnie |
Mogilno |
|
Sobczak Bartłomiej |
VI P |
1449 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Kruszwicy |
Kruszwica |
|
Smolińska Katarzyna Maria |
VI P |
1664 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łochowie |
Łochowo |
|
Smolarek Agata |
VI P |
1507 |
Szkoła Podstawowa nr 46 im. Unii Europejskiej w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Smagagowski Kacper |
VI P |
1744 |
Szkoła Podstawowa im. Elżbiety i Jana Orzelskich w Runowie Krajeńskim |
Runowo Krajeńskie |
|
Słomska Zofia |
VI P |
1339 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Kretkowskiej w Baruchowie |
Baruchowo |
|
Sławińska Maria Klara |
VI P |
1492 |
Szkoła Podstawowa nr 38 im. Zdobywców Wału Pomorskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Sławeta Maksymilian, Konrad |
VI P |
5534 |
Szkoła Podstawowa nr 69 Mistrzostwa Sportowego |
Bydgoszcz |
|
Skupniewicz Filip |
VI P |
1135 |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 im. 1 Batalionu Morskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Skrzypczyk Urszula |
VI MI |
672 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Skowroński Jakub |
V P |
1376 |
Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Padlewskiego w Nadrożu |
Nadróż |
|
Skonieczna Oliwia Magdalena |
VI P |
1492 |
Szkoła Podstawowa nr 38 im. Zdobywców Wału Pomorskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Skonieczna Natalia |
VI MI |
672 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Skibowska Alicja |
VI P |
1418 |
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Siuda Kacper |
VI P |
1469 |
Szkoła Podstawowa nr 28 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Sitko Marta |
VI P |
1845 |
Szkoła Podstawowa we Wrockach |
Wrocki |
|
Siminska Julia |
VI P |
1469 |
Szkoła Podstawowa nr 28 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Silkowska Maria |
VI P |
1470 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Rypinie |
Rypin |
|
Silkowska Laura Sandra |
VI P |
1511 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu |
Toruń |
|
Silkowska Julia |
VI P |
1898 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Małej Nieszawce |
Mała Nieszawka |
|
Sikorski Maksymilian Stanisław |
VI P |
1458 |
Szkoła Podstawowa nr 22 im. Janusza Korczaka we Włocławku |
Włocławek |
|
Sikorski Bartosz |
VI P |
1874 |
Szkoła Podstawowa im. Celestyna Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej |
Dąbrowa Chełmińska |
|
Sikorska Marta,Anna |
VI P |
1454 |
Szkoła Podstawowa nr 20 im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Sikorska Aleksandra |
VI P |
1140 |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dobrem |
Dobre |
|
Sień Magdalena |
VI P |
1404 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojska Polskiego w Świeciu |
Świecie |
|
Siemiontkowska Magdalena |
VI P |
1395 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Uczestników Strajku Szkolnego 1906-1907 w Toruniu |
Toruń |
|
Siemiątkowska Alicja |
VI P |
1421 |
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Komisji Edukacji Narodowej w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Siekacz Michalina Sara |
VI P |
1134 |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Radziejowie |
Radziejów |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 następna >>>
|