|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Sztrajt Laura Maria |
VI P |
1440 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Śniadeckiego w Żninie |
Żnin |
|
Sztonyk Dominika |
VI P |
1489 |
Szkoła Podstawowa nr 34 im. Tony'ego Halika w Toruniu |
Toruń |
|
Szpila Dagmara |
VI P |
1409 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Pablo Nerudy w Toruniu |
Toruń |
|
Sznajdrowska Julia |
VI P |
1896 |
Szkoła Podstawowa w Pruszczu |
Pruszcz |
|
Szlendak Michalina |
VI MI |
673 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Szlendak Adrianna Dorota |
VI P |
1411 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Batorego w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Szews Zuzanna Aleksandra |
VI P |
1436 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Koronowie |
Koronowo |
|
SZEWCZAK AMELIA |
VI P |
1349 |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Piechcinie |
Piechcin |
|
Szerszunowicz Julia |
V P |
1383 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojska Polskiego w Gniewkowie |
Gniewkowo |
|
SZERSZEŃ MARCEL |
VI P |
1861 |
Szkoła Podstawowa w Grzybnie |
Grzybno |
|
Szelągowska Aneta |
VI P |
1924 |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Tucznie |
Tuczno |
|
Szefke Katarzyna |
VI MI |
672 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Szczukowska Anna,Katarzyna |
VI P |
1530 |
Szkoła Podstawowa nr 64 im. 650-lecia Bydgoszczy w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Szczęsna Patrycja |
VI P |
1931 |
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Krajeńskiej w Samsiecznie |
Samsieczno |
|
Szcześniewska Julia |
VI P |
1486 |
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Armii Krajowej w Toruniu |
Toruń |
|
Szcześniak Weronika Zuzanna |
V P |
1903 |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Kołodziejewie |
Kołodziejewo |
|
Szczepański Damian Roman |
V P |
1455 |
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Henryka Sucharskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Szczepańska Patrycja |
VI P |
1135 |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 im. 1 Batalionu Morskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Szczepańska Iga |
VI P |
1536 |
Szkoła Podstawowa nr 7 w Świeciu |
Świecie |
|
Szczechowski Michał |
VI P |
1507 |
Szkoła Podstawowa nr 46 im. Unii Europejskiej w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Szatkowska Marta Maria |
VI P |
1463 |
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Bohaterów Września 1939 w Toruniu |
Toruń |
|
Szablewska Amelia Daria |
VI P |
1898 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Małej Nieszawce |
Mała Nieszawka |
|
Szabelski Michał |
VI P |
1538 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. 3 Warszawskiego Pułku Pontonowego we Włocławku |
Włocławek |
|
Syrytczyk Katarzyna Marta |
VI P |
1456 |
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Ks. Prymasa Stefana Kard. Wyszyńskiego z Oddziałami Integracyjnymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Sut Zofia Agata |
VI P |
1524 |
Szkoła Podstawowa nr 6 w Toruniu |
Toruń |
|
Suszek Maciej |
V P |
1325 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Mogilnie |
Mogilno |
|
Supczewska Wiktoria |
VI P |
1395 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Uczestników Strajku Szkolnego 1906-1907 w Toruniu |
Toruń |
|
Sułkowska Anna |
VI P |
1341 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Boguszewie |
Boguszewo |
|
Sulik Julia |
VI P |
1327 |
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Sugalska Amelia |
VI P |
1584 |
Szkoła Podstawowa im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Borzyminie |
Borzymin |
|
Stupek Sandra |
VI P |
1686 |
Szkoła Podstawowa w Mycielewie |
Turzyn |
|
Stupak Urszula |
VI P |
1898 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Małej Nieszawce |
Mała Nieszawka |
|
Stupak Dominika |
VI P |
1898 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Małej Nieszawce |
Mała Nieszawka |
|
Stupak Agnieszka |
VI P |
1898 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Małej Nieszawce |
Mała Nieszawka |
|
Strzelecka Lidia |
VI P |
1452 |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Lubiczu Górnym |
Lubicz Górny |
|
Strysik Weronika |
VI P |
1539 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Kazimierza Ecksteina w Świeciu |
Świecie |
|
Strulak Natalia Daria |
VI P |
1435 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Lipnie |
Lipno |
|
Stranz Julia |
VI P |
1325 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Mogilnie |
Mogilno |
|
Strajk Jagoda Anna |
VI P |
1405 |
Szkoła Podstawowa nr 10 im. 2 Armii Wojska Polskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Stopa Agata Maria |
VI P |
1389 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. ppłka Józefa Wryczy w Tucholi |
Tuchola |
|
Stokowska Sandra |
VI P |
1424 |
Szkoła Podstawowa nr 16 w Toruniu im. Wandy Szuman |
Toruń |
|
Stępniewska Agata Małgorzata |
V P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Stępień Cezary Tomasz |
VI P |
1411 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Batorego w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Sternicka Milena |
VI P |
1489 |
Szkoła Podstawowa nr 34 im. Tony'ego Halika w Toruniu |
Toruń |
|
Steczeń Mikołaj |
VI P |
1434 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Chełmnie |
Chełmno |
|
Stec Wojciech Krzysztof |
V P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Staszak Oliwia |
VI P |
1694 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nowej Wsi Wielkiej |
Nowa Wieś Wielka |
|
Stasik Aleksandra |
VI MI |
672 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Stasiak Oliwia |
VI P |
1451 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Panny Maryi w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Stasiak Martyna |
VI P |
1446 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Toruniu |
Toruń |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 następna >>>
|