|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Siarkiewicz Katarzyna |
VI MI |
672 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Sękowska Zofia |
VI P |
1447 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orła Białego w Golubiu-Dobrzyniu |
Golub-Dobrzyń |
|
Sawicka Zuzanna |
VI P |
1497 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Armii Krajowej w Nakle Nad Notecią |
Nakło nad Notecią |
|
Sarnowski Mikołaj |
VI P |
1546 |
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Karola Wojtyły - Jana Pawła II w Brodnicy |
Brodnica |
|
Sarnowska Aleksandra |
V P |
1131 |
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza III Wielkiego w Szpetalu Górnym |
Szpetal Górny |
|
Samson Krystyna |
VI P |
1470 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Rypinie |
Rypin |
|
Sadowska Marta |
VI P |
1697 |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Nowych Świerczynach |
Nowe Świerczyny |
|
Rygielska Roksana |
VI P |
1584 |
Szkoła Podstawowa im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Borzyminie |
Borzymin |
|
Rydlewski Mikołaj |
V P |
1430 |
Szkoła Podstawowa nr 18 im. H. Ch. Andersena w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Ryć Julia |
VI P |
1703 |
Szkoła Podstawowa im. majora Henryka Sucharskiego w Osieku Nad Wisłą |
Osiek |
|
Rychter Witold |
V MI |
672 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Rybicki Jeremi |
VI P |
1694 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nowej Wsi Wielkiej |
Nowa Wieś Wielka |
|
Rybczyńska Zuzanna |
VI P |
1586 |
Szkoła Podstawowa w Brudnowie |
Brudnowo |
|
Rybak Zuzanna Maria |
VI P |
1520 |
Szkoła Podstawowa nr 56 im. Arkadego Fiedlera w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
RUTKOWSKA MARTA ANNA |
VI P |
1515 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w Lipnie |
Lipno |
|
RUTKOWSKA MARTA |
VI P |
1474 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Lipnie |
Lipno |
|
RUTKOWSKA AGATA |
VI P |
1735 |
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Powstania Styczniowego w Radzikach Dużych |
Radziki Duże |
|
Rutka Martyna |
VI P |
629 |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Rusak Milena |
VI P |
1756 |
Szkoła Podstawowa w Sitowcu |
Sitowiec |
|
Rumiński Bartosz Jakub |
V P |
1524 |
Szkoła Podstawowa nr 6 w Toruniu |
Toruń |
|
Ruminska Rozalia |
VI P |
1703 |
Szkoła Podstawowa im. majora Henryka Sucharskiego w Osieku Nad Wisłą |
Osiek |
|
Rudnicka Alicja |
VI P |
1460 |
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Toruniu |
Toruń |
|
Rubelowski Michał |
VI P |
629 |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Różycka Roksana |
VI P |
1136 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Józefa Wybickiego w Aleksandrowie Kujawskim |
Aleksandrów Kujawski |
|
Różycka Marta |
VI P |
2689 |
Szkoła Podstawowa w Osielsku |
Osielsko |
|
Różnowicz Iga |
VI P |
1406 |
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Komisji Edukacji Narodowej w Toruniu |
Toruń |
|
Rózik Tymoteusz |
VI P |
5712 |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Rozynkowska Agata Maria |
VI P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Rozwora Agata |
VI P |
1131 |
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza III Wielkiego w Szpetalu Górnym |
Szpetal Górny |
|
Rosół Zofia |
VI P |
1131 |
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza III Wielkiego w Szpetalu Górnym |
Szpetal Górny |
|
Rosińska Agata |
VI P |
1406 |
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Komisji Edukacji Narodowej w Toruniu |
Toruń |
|
Rosa Julia |
VI P |
1820 |
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Woli Wapowskiej |
Wola Wapowska |
|
Romanowska Aleksandra Jagoda |
VI P |
1457 |
Szkoła Podstawowa nr 21 w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Rolbiecka Agnieszka Agata |
VI P |
1464 |
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 19 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Rogozińska Natalia |
VI P |
1540 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Toruniu |
Toruń |
|
Rogowska Zuzanna |
VI P |
1697 |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Nowych Świerczynach |
Nowe Świerczyny |
|
Rogowska Magdalena |
VI P |
1454 |
Szkoła Podstawowa nr 20 im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Rogalski Kordian |
VI P |
1526 |
Szkoła Podstawowa nr 60 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Rogalska Anna Stefania |
VI P |
1643 |
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu |
Kowal |
|
Rogaczewska Marta |
VI P |
1346 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Grucznie |
Gruczno |
|
Rode Igor |
V P |
817 |
Prywatna Szkoła Podstawowa w Zespole Edukacji "Wiedza" we Włocławku |
Włocławek |
|
Retecka Nikola |
VI P |
456 |
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Wojciecha w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Remus Angelika |
VI P |
1427 |
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Mariana Turwida z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Reinhold Eliza |
VI P |
1478 |
Szkoła Podstawowa nr 3 w Chełmży |
Chełmża |
|
Reich Paweł |
VI P |
1454 |
Szkoła Podstawowa nr 20 im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Redmann Julia |
VI P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Rechlewska Aleksandra |
VI P |
1529 |
Szkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Razik Michalina Daria |
VI P |
1511 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu |
Toruń |
|
Rawska Julia |
VI P |
1139 |
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Cypriance |
Cyprianka |
|
Rauchfleisz Marek |
V P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 następna >>>
|