|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Matuszewska Aleksandra |
VI P |
1590 |
Szkoła Podstawowa w Brzoziu |
Brzozie |
|
Matczak Paweł |
VI P |
1338 |
Szkoła Podstawowa im. hm. Janka Bytnara "Rudego" w Lubieniu Kujawskim |
Lubień Kujawski |
|
Matczak Małgorzata |
VI P |
1338 |
Szkoła Podstawowa im. hm. Janka Bytnara "Rudego" w Lubieniu Kujawskim |
Lubień Kujawski |
|
Maślanka Melania Iwona |
VI P |
1353 |
Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Wieńcu |
Wieniec |
|
Masiarek Maja |
VI P |
1916 |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Rogowie |
Rogowo |
|
Maruszak Mateusz |
V P |
1616 |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Gębicach |
Gębice |
|
Martin - Woźniak Wiktor |
VI P |
1463 |
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Bohaterów Września 1939 w Toruniu |
Toruń |
|
Martas Weronika |
VI P |
1327 |
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Marszewski Marcin |
VI P |
1693 |
Szkoła Podstawowa w Niszczewach |
Niszczewy |
|
Marszał Oliwia |
VI P |
1531 |
Szkoła Podstawowa nr 65 im. Czesława Tańskiego z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Markowski Michał |
VI P |
1530 |
Szkoła Podstawowa nr 64 im. 650-lecia Bydgoszczy w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Markowska Wiktoria |
VI P |
1592 |
Szkoła Podstawowa w Brzozówce |
Brzozówka |
|
Markowska Cecylia |
VI MI |
673 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Markiewicz Michalina |
VI P |
1524 |
Szkoła Podstawowa nr 6 w Toruniu |
Toruń |
|
Marjańska Maja |
V P |
1933 |
Szkoła Podstwowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera w Toruniu |
Toruń |
|
Marczyńska Agnieszka |
VI MI |
673 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Marczewska Julia Iwona |
VI P |
1418 |
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Marcińczyk Julia |
VI P |
1384 |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Ostrowite |
Ostrowite |
|
Marcinkowski Igor |
VI P |
1636 |
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Antoniego Zboińskiego w Kikole |
Kikół |
|
Marcinkowska Marcelina |
V P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Marcinkowska Katarzyna |
VI P |
1449 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Kruszwicy |
Kruszwica |
|
Marcinkiewicz Paweł |
VI P |
1544 |
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Władysława Jagiełły w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Marciniak Oliwia |
VI P |
1627 |
Szkoła Podstawowa im. Klemensa Janickiego w Januszkowie |
Januszkowo |
|
Marciniak Aleksandra |
V P |
1511 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu |
Toruń |
|
MANTAJ ALEKSANDRA |
VI P |
1474 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Lipnie |
Lipno |
|
Małkiewicz Wojciech |
VI P |
1890 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Grębocinie |
Grębocin |
|
MAŁECKI ARTUR |
VI P |
1419 |
Szkoła Podstawowa nr 14 w Toruniu |
Toruń |
|
Małacha Justyna |
V P |
1627 |
Szkoła Podstawowa im. Klemensa Janickiego w Januszkowie |
Januszkowo |
|
Malinowski Konrad |
VI P |
1404 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojska Polskiego w Świeciu |
Świecie |
|
Malecha Wojciech, Jerzy |
VI P |
1613 |
Szkoła Podstawowa w Drzycimiu |
Drzycim |
|
Malak Wiktoria Margerita |
VI P |
1396 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Żninie |
Żnin |
|
Makowska Hanna |
VI P |
1406 |
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Komisji Edukacji Narodowej w Toruniu |
Toruń |
|
MAJEWSKI WIKTOR |
V P |
1861 |
Szkoła Podstawowa w Grzybnie |
Grzybno |
|
Majewski Artur |
VI P |
1446 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Toruniu |
Toruń |
|
Majewska Nikoletta |
VI P |
1489 |
Szkoła Podstawowa nr 34 im. Tony'ego Halika w Toruniu |
Toruń |
|
Majewska Aleksandra Karolina |
VI P |
1464 |
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 19 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Maćkowiak Mateusz |
VI P |
1430 |
Szkoła Podstawowa nr 18 im. H. Ch. Andersena w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Maćkiewicz Milena |
VI P |
1133 |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Aleksandrowie Kujawskim |
Aleksandrów Kujawski |
|
Mackiewicz Julia Małgorzata |
VI P |
456 |
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Wojciecha w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Maciejko Filip Franciszek |
VI P |
1546 |
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Karola Wojtyły - Jana Pawła II w Brodnicy |
Brodnica |
|
Łyko Wiktoria |
VI P |
1782 |
Szkoła Podstawowa w Świeciu nad Osą |
Świecie nad Osą |
|
Łukiewska Amelia |
V P |
1786 |
Szkoła Podstawowa w Świętosławiu |
Świętosław |
|
ŁUKASZEWSKA KAROLINA |
VI P |
1735 |
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Powstania Styczniowego w Radzikach Dużych |
Radziki Duże |
|
Łukasik Luiza |
VI P |
1277 |
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Łukasiewicz Patrycja |
VI P |
1354 |
Szkoła Podstawowa im. K.K. Baczyńskiego w Czernikowie |
Czernikowo |
|
Łopaciński Paweł |
VI P |
1411 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Batorego w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Łojszczyk Julia |
V P |
1402 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. mjr Henryka Sucharskiego w Rypinie |
Rypin |
|
Łazarz Oliwia Anna |
V P |
1456 |
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Ks. Prymasa Stefana Kard. Wyszyńskiego z Oddziałami Integracyjnymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Łazarska Anna |
VI P |
1736 |
Szkoła Podstawowa im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego w Radzyniu Chełmińskim |
Radzyń Chełmiński |
|
Ławnik Julia |
VI P |
1924 |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Tucznie |
Tuczno |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 następna >>>
|