|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Łatka Oliwia Laura |
VI P |
1327 |
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Łapińska Nicol Anna |
VI P |
1692 |
Szkoła Podstawowa w Nieżywięciu |
Nieżywięć |
|
Łanoch Krzysztof |
V P |
1874 |
Szkoła Podstawowa im. Celestyna Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej |
Dąbrowa Chełmińska |
|
Łacheta Izabela Barbara |
VI P |
1542 |
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Stanisławy Jaworskiej w Toruniu |
Toruń |
|
Lubrant Aleksandra |
VI P |
1824 |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Zadusznikach |
Zaduszniki |
|
Lorczak Zuzanna Małgorzata |
VI P |
1483 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Mogilnie |
Mogilno |
|
Litwinowicz Urszula |
VI P |
1507 |
Szkoła Podstawowa nr 46 im. Unii Europejskiej w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Lisowska Marta Hanna |
V P |
1476 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Edmunda Wojnowskiego w Wąbrzeźnie |
Wąbrzeźno |
|
Lisiak Jakub Piotr |
VI P |
1464 |
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 19 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Lica Jakub Wojciech |
VI P |
1529 |
Szkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Lewicki Marcin |
VI P |
5351 |
Szkoła Podstawowa nr 35 im. Polskich Olimpijczyków w Toruniu |
Toruń |
|
Lewandowski Patryk |
VI P |
1700 |
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Dobrzyńskiej w Okalewie |
Okalewo |
|
Lewandowski Kacper |
VI P |
1810 |
Szkoła Podstawowa im. Ireny Sendlerowej w Wielkiej Łące |
Wielka Łąka |
|
Lewandowska Zuzanna Dorota |
VI P |
1464 |
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 19 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Lewandowska Oliwia |
VI P |
1912 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kościelnej Wsi |
Kościelna Wieś |
|
Lewandowska Martyna |
VI P |
1574 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Lewandowska Martyna |
VI P |
1338 |
Szkoła Podstawowa im. hm. Janka Bytnara "Rudego" w Lubieniu Kujawskim |
Lubień Kujawski |
|
Lewandowska Maria Teresa |
V P |
1629 |
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Różyckiego w Jastrzębiu |
Jastrzębie |
|
Lewandowska Aleksandra |
V P |
1395 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Uczestników Strajku Szkolnego 1906-1907 w Toruniu |
Toruń |
|
Lewalska Oliwia |
VI P |
1486 |
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Armii Krajowej w Toruniu |
Toruń |
|
Leśniewski Karol Kazimierz |
VI P |
1541 |
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Inowrocławia |
Inowrocław |
|
Leszczyński Daniel |
VI P |
1596 |
Szkoła Podstawowa w Cekcynie |
Cekcyn |
|
Leszczyńska Dominika |
VI P |
1360 |
Szkoła Podstawowa im. Leona Filcka w Świerczynkach |
Świerczynki |
|
Lesikowska Oliwia |
VI P |
1596 |
Szkoła Podstawowa w Cekcynie |
Cekcyn |
|
Lemańska Dominika |
VI P |
1595 |
Szkoła Podstawowa w Buszkowie |
Buszkowo |
|
Leba Zuzanna |
VI P |
1870 |
Szkoła Podstawowa w Unisławiu |
Unisław |
|
Le Hai Julia |
VI P |
1464 |
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 19 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Lazoryk Weronika |
VI MI |
672 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Latos Julia |
VI P |
1436 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Koronowie |
Koronowo |
|
Lasota Jakub |
VI P |
1834 |
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Jana Paderewskiego w Zbrachlinie |
Zbrachlin |
|
Lasota Bartosz |
VI P |
1586 |
Szkoła Podstawowa w Brudnowie |
Brudnowo |
|
Laskowski Maciej |
VI P |
1157 |
Publiczna Szkoła Podstawowa w Jeziorach Wielkich |
Jeziora Wielkie |
|
Laskowska Aleksandra |
VI P |
1402 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. mjr Henryka Sucharskiego w Rypinie |
Rypin |
|
Laskowska Aleksandra |
VI P |
1900 |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Broniewicach |
Broniewice |
|
Langner Patrycja |
V P |
1532 |
Szkoła Podstawowa nr 66 im. Misji Pokojowych ONZ z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Lachowicz Urszula Teresa |
VI P |
2689 |
Szkoła Podstawowa w Osielsku |
Osielsko |
|
Kwieciński Jan |
VI P |
1501 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Kusocińskiego w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Kwiecińska Anna |
VI P |
1501 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Kusocińskiego w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Kwiatkowski Szymon Kacper |
V P |
1628 |
Szkoła Podstawowa w Jarantowicach |
Jarantowice |
|
Kwiatkowski Michał |
VI P |
1336 |
Szkoła Podstawowa im. Franciszka Becińskiego w Paniewie |
Paniewo |
|
Kwiatkowski Juliusz |
VI P |
1393 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Konstytucji 3 Maja w Golubiu-Dobrzyniu |
Golub-Dobrzyń |
|
Kwiatkowska Zuzanna |
VI P |
1361 |
Szkoła Podstawowa im. Małgorzaty Sulek w Drużynach |
Drużyny |
|
Kwiatkowska Patrycja |
VI P |
1603 |
Szkoła Podstawowa w Czarżu |
Czarże |
|
Kwiatkowska Julia Anna |
VI P |
1325 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Mogilnie |
Mogilno |
|
Kwapich Aleksandra |
VI P |
1900 |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Broniewicach |
Broniewice |
|
Kuźniewicz Oliwia |
VI P |
1462 |
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Kuźma Ellen |
VI P |
1526 |
Szkoła Podstawowa nr 60 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kuszewska Wiktoria |
VI P |
1455 |
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Henryka Sucharskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Kusiński Mateusz |
VI P |
1584 |
Szkoła Podstawowa im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Borzyminie |
Borzymin |
|
Kurlapski Kacper Piotr |
VI P |
1390 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Izbicy Kujawskiej |
Izbica Kujawska |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 następna >>>
|