|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Ratajczyk Martyna |
VI P |
1914 |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Topólce |
Topólka |
|
RATAJCZYK GABRIELA |
VI P |
1419 |
Szkoła Podstawowa nr 14 w Toruniu |
Toruń |
|
Raguza Katarzyna |
VI P |
1729 |
Szkoła Podstawowa im. dra Floriana Ceynowy w Przysiersku |
Przysiersk |
|
Raginia Zofia Aleksandra |
VI P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Rafińska Iga |
VI P |
1399 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im dra Stanisława Krzysia w Barcinie |
Barcin |
|
Radwińska Julia Aleksandra |
VI P |
1511 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu |
Toruń |
|
Radwańska Karolina Magdalena |
VI P |
1501 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Kusocińskiego w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Radomska Agata Martyna |
VI P |
1511 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu |
Toruń |
|
Radkiewicz Antoni Tomasz |
VI P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Pytel Urszula |
V P |
1462 |
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Pysiak Jakub |
VI P |
1402 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. mjr Henryka Sucharskiego w Rypinie |
Rypin |
|
Pypkowska Natalia Agnieszka |
VI P |
1869 |
Szkoła Podstawowa w Nieszawie |
Nieszawa |
|
Pych Aleksander |
VI P |
1454 |
Szkoła Podstawowa nr 20 im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Puciński Filip Jakub |
VI P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Przymus Piotr |
VI P |
1528 |
Szkoła Podstawowa nr 62 im. Żołnierzy 1 Dywizji Piechoty im. Tadeusza Kościuszki w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Przychodny Janusz |
VI P |
1368 |
Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Działyniu |
Działyń |
|
Przybyszewski Jakub Paweł |
VI P |
1511 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu |
Toruń |
|
Przybył Ewa Karolina |
V P |
1511 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu |
Toruń |
|
Przybylska Karolina Barbara |
VI P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Przybylska Aleksandra Magdalena |
VI P |
1531 |
Szkoła Podstawowa nr 65 im. Czesława Tańskiego z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Przyborowska Nadia |
VI P |
1933 |
Szkoła Podstwowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera w Toruniu |
Toruń |
|
Przedmojska Anna |
VI P |
1486 |
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Armii Krajowej w Toruniu |
Toruń |
|
Przeczewska Karolina |
VI P |
1388 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Brodnicy |
Brodnica |
|
Prus Paweł Wojciech |
VI P |
1414 |
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Synów Pułku w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Prill Jędrzej |
VI P |
1501 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Kusocińskiego w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Preuss Agata Małgorzata |
VI P |
1421 |
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Komisji Edukacji Narodowej w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Prekop Wiktoria |
VI P |
1436 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Koronowie |
Koronowo |
|
Prątnicka Wiktoria |
VI P |
1546 |
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Karola Wojtyły - Jana Pawła II w Brodnicy |
Brodnica |
|
Potrzebska Oliwia |
VI P |
1485 |
Szkoła Podstawowa nr 31 im. Józefa Piłsudskiego z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego |
Bydgoszcz |
|
Potrzebowska Sandra |
VI P |
1642 |
Szkoła Podstawowa w Kowalewie |
Kowalewo |
|
Poroszewska Sara |
VI P |
1409 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Pablo Nerudy w Toruniu |
Toruń |
|
Polewski Dominik |
VI P |
1426 |
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Jana Pawła II w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Polakowski Franciszek |
VI P |
1413 |
Szkoła Podstawowa nr 12 z Odziałami Integracyjnymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Podgórska Weronika |
VI P |
2712 |
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Jeżewie |
Jeżewo |
|
Podborny Grzegorz Rafał |
VI P |
1463 |
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Bohaterów Września 1939 w Toruniu |
Toruń |
|
POĆWIARDOWSKI MIKOŁAJ |
VI P |
1474 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Lipnie |
Lipno |
|
Pobóg-Lenartowicz Amelia Julia |
V P |
1389 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. ppłka Józefa Wryczy w Tucholi |
Tuchola |
|
Pniewski Wojciech |
VI P |
1409 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Pablo Nerudy w Toruniu |
Toruń |
|
Płuciennik Natalia |
VI P |
1625 |
Szkoła Podstawowa w Janikowie |
Janikowo |
|
Płóciennik Magdalena |
VI MI |
673 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Płotka Kinga |
VI P |
1140 |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dobrem |
Dobre |
|
Płoszaj Igor |
VI P |
1348 |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Choceniu |
Choceń |
|
Płonka Zuzanna |
VI MI |
673 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Płochacki Michał |
VI P |
1721 |
Szkoła Podstawowa w Płowężu |
Płowęż |
|
Plutowska Zuzanna |
VI P |
1404 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojska Polskiego w Świeciu |
Świecie |
|
Plank Gabriela |
VI P |
1405 |
Szkoła Podstawowa nr 10 im. 2 Armii Wojska Polskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Piórkowski Jan Paweł |
VI P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Piotrowski Michał |
VI P |
1522 |
Szkoła Podstawowa nr 58 im. Ireny Sendlerowej w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Piotrowska Wiktoria |
VI P |
1584 |
Szkoła Podstawowa im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Borzyminie |
Borzymin |
|
Piotrowska Maria Anastazja |
V P |
1537 |
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 następna >>>
|