strona główna | ważne informacje | ostatnio dodane | wejście do piko | kontaktinformacje ogólne  Jesteś w dziale informacje ogólne » Konkursy i olimpiady » pod patronatem Kuratora

informacje ogólne Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Mikołaju Koperniku – wyniki etapu szkolnego
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 2 2022-11-30 08:56 / 11225    M. Bazelak

informacje ogólne XLIX Wojewódzki Konkurs na Referat z Zakresu Astronomii i Astronautyki oraz Wojewódzkie Młodzieżowe Seminarium Astronomiczno-Astronautyczne ważna informacja
Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy wspólnie z Polskim Towarzystwem Miłośników Astronomii Oddział w Toruniu, przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego, I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Toruniu i Centrum Popularyzacji Kosmosu „Planetarium – Toruń” ogłasza w roku szkolnym 2022/2023 XLIX Wojewódzki Konkurs na Referat z Zakresu Astronomii i Astronautyki dla uczniów szkół ponadpodstawowych i uczniów klas dotychczasowych szkół ponadgimnazjalnych dla absolwentów gimnazjum prowadzonych w szkołach ponadpodstawowych województwa kujawsko-pomorskiego oraz dla uczniów ostatnich klas szkół podstawowych, a także organizuje XLIX Wojewódzkie Młodzieżowe Seminarium Astronomiczno-Astronautyczne dla uczestników finału wojewódzkiego Konkursu.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 1 2022-11-28 10:21 / 11218    K. Sobieszczańska

informacje ogólne Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Mikołaju Koperniku - klucz odpowiedzi do arkusza sprawdzianu pisemnego ważna informacja
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 2 2022-11-14 14:04 / 11179    R. Ciechanowski

informacje ogólne Konkurs Biblijny im. Sługi Bożego Kardynała Augusta Hlonda
Zapraszamy Państwa do udziału w Konkursie Biblijnym im. Sługi Bożego Kardynała Augusta Hlonda. Konkurs prowadzony jest od 22 lat w województwie pomorskim przez Akcję Katolicką i Fundację „SŁOWO”. W tym roku odbędzie się jego pierwsza edycja na terenie diecezji bydgoskiej, którego organizatorem będzie Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Bydgoskiej i Diecezjalny Instytut Akcji Katolickiej Diecezji Bydgoskiej przy współpracy z Fundacją „SŁOWO”. Konkurs uzyskał akceptację ks. dr. hab. Mirosława Gogolika, dyrektora Wydziału Katechizacji i Szkół Katolickich Kurii Bydgoskiej.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 1 2022-11-09 07:14 / 11170    A. Koziołkiewicz

informacje ogólne Międzyszkolny konkurs plastyczny "Postać Świętego Mikołaja"
XIII edycja Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "POSTAĆ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA" została objęta honorowym patronatem: Prezydenta Miasta Torunia i Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty; patronatem medialnym jest RADIO PiK. Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 8 w Toruniu.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 3 2022-11-03 08:11 / 11150    A. Koziołkiewicz

informacje ogólne Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny o Wielkich Polakach "Mikołaj Kopernik i jego czasy"
Centrum Edukacji Młodzieży im. ks. Jerzego Popiełuszki w Górsku przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim województwa kujawsko-pomorskiego oraz Zgromadzeniem św. Michała Archanioła co roku organizuje Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny o Wielkich Polakach dla uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych z województwa kujawsko-pomorskiego. Postacią tegorocznej edycji jest polski polihistor: prawnik, urzędnik, dyplomata, lekarz i niższy duchowny katolicki, doktor prawa kanonicznego, zajmujący się również astronomią i astrologią, matematyką, ekonomią, strategią wojskową, kartografią i filologią Mikołaj Kopernik: "Mikołaj Kopernik i jego czasy"
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 1 2022-10-31 14:29 / 11145    A. Koziołkiewicz

informacje ogólne Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Mikołaju Koperniku ważna informacja
W 2023 roku przypada 550. rocznica urodzin w Toruniu Mikołaja Kopernika. Wydarzenie to ma ogólnopolski charakter. W celu rozbudzenia zainteresowań życiem i teorią heliocentryczną Mikołaja Kopernika – najsłynniejszego i najwybitniejszego mieszkańca Torunia, Prezydent Miasta Torunia i Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty we współpracy z partnerami, w tym Uniwersytetem Mikołaja Kopernika organizują Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Mikołaju Koperniku pod Patronatem Ministra Edukacji i Nauki oraz Wojewody Kujawsko-Pomorskiego.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 1 liczba załączników 0 2022-10-31 12:23 / 11077    K. Zaremba

informacje ogólne X Wojewódzki Konkurs Astronomiczny ważna informacja
Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego zaprasza uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych (z wyłączeniem uczniów szkół policealnych, szkół dla dorosłych i szkół branżowych II stopnia) z województwa kujawsko-pomorskiego do udziału X Wojewódzkim Konkursie Astronomicznym. Konkurs objęty jest honorowym patronatem Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 3 2022-10-25 08:38 / 11130    K. Sobieszczańska

informacje ogólne Konkurs Wojewódzki z Fizyki i Astronomii dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych w roku szkolnym 2022/2023 ważna informacja
Polskie Towarzystwo Miłośników Astronomii Oddział w Toruniu i Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy zapraszają uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych do udziału w kolejnej edycji Konkursu Wojewódzkiego z Fizyki i Astronomii. Na I i II etapie konkursu uczestnicy wykonują zadania obserwacyjne lub obserwacyjno-konstrukcyjne. I zadanie obserwacyjne jest związane z częściowym zaćmieniem Słońca w dniu 25 października 2022 r. Obserwacja wymaga wcześniejszego przygotowania. Szczegółowe informacje dotyczące konkursu zawarte są w załączonym Regulaminie oraz w treści załączonego I zadania obserwacyjnego.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 2 2022-10-17 07:46 / 11115    K. Sobieszczańska

informacje ogólne Ponadwojewódzki Konkurs Budowy i Programowania Robotów GG Robot 2023 "Ostatnie tajemnice ziemi"
Zapraszamy uczniów szkół podstawowych do udziału w Ponadwojewódzkim Konkursie Budowy i Programowania Robotów GG Robot 2023 "Ostatnie tajemnice ziemi".
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 2 2022-10-14 14:50 / 11109    A. Koziołkiewicz


<<< nowsze informacje     1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  11     starsze informacje >>>
© Copyright 2024 Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Projekt i opracowanie: ix.pl