|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Piotrkiewicz Błażej |
VI P |
1474 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Lipnie |
Lipno |
|
Piórkowski Jan Paweł |
VI P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Piórkowski Paweł Jan |
VI P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Plichta Karol |
VI P |
1352 |
Szkoła Podstawowa im. Mariana Rejewskiego w Białych Błotach |
Białe Błota |
|
Płoszaj Igor |
VI P |
1348 |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Choceniu |
Choceń |
|
Poćwiardowski Mikołaj |
VI P |
1474 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Lipnie |
Lipno |
|
Polakowski Franciszek |
VI P |
1413 |
Szkoła Podstawowa nr 12 z Odziałami Integracyjnymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Prill Jędrzej |
VI P |
1501 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Kusocińskiego w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Przedmojska Anna |
VI P |
1486 |
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Armii Krajowej w Toruniu |
Toruń |
|
Przybylska Karolina Barbara |
VI P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Przybyszewski Jakub Paweł |
VI P |
1511 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu |
Toruń |
|
Przychodny Janusz |
VI P |
1368 |
Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Działyniu |
Działyń |
|
Raczkowska Ada Matylda |
VI P |
1409 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Pablo Nerudy w Toruniu |
Toruń |
|
Raginia Zofia Aleksandra |
VI P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Ratajczyk Martyna |
VI P |
1914 |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Topólce |
Topólka |
|
Ratowska Miranda |
VI P |
1533 |
Szkoła Podstawowa nr 67 im. Andrzeja Szwalbego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Rauchfleisz Marek |
V P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Reinhold Eliza |
VI P |
1478 |
Szkoła Podstawowa nr 3 w Chełmży |
Chełmża |
|
Retecki Kacper |
VI P |
456 |
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Wojciecha w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Rokicińska Magdalena Wanda |
VI P |
1736 |
Szkoła Podstawowa im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego w Radzyniu Chełmińskim |
Radzyń Chełmiński |
|
Rosińska Agata Iga |
VI P |
1406 |
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Komisji Edukacji Narodowej w Toruniu |
Toruń |
|
Rosowski Łukasz |
VI P |
1163 |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Danilewicz-Zielińskiej w Stawkach |
Stawki |
|
Rozmarynowska Aleksandra |
VI P |
1508 |
Szkoła Podstawowa nr 48 im. 16 Pułk Ułanów Wielkopolskich w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Ruciński Konrad |
VI MI |
673 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Ruhnke Tomasz Sebastian |
VI P |
1464 |
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 19 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Rumińska Zuzanna |
VI P |
1668 |
Szkoła Podstawowa w Łysomicach |
Łysomice |
|
Rupiński Oskar |
VI P |
1470 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Rypinie |
Rypin |
|
Rybak Zuzanna Maria |
VI P |
1520 |
Szkoła Podstawowa nr 56 im. Arkadego Fiedlera w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Rybicka Aleksandra |
VI P |
1460 |
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Toruniu |
Toruń |
|
Samson Krystyna |
VI P |
1470 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Rypinie |
Rypin |
|
Santus Jan |
VI P |
1694 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nowej Wsi Wielkiej |
Nowa Wieś Wielka |
|
Schnaider Łukasz Kajetan |
V P |
2689 |
Szkoła Podstawowa w Osielsku |
Osielsko |
|
Schülke Łukasz |
VI P |
1615 |
Szkoła Podstawowa im.Władysława Broniewskiego w Dużej Cerkwicy |
Duża Cerkwica |
|
Serwin Gabriel |
V P |
1503 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. mjra Henryka Sucharskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Sielatycki Wojciech |
V P |
1277 |
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Sikorska Aleksandra |
VI P |
1140 |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dobrem |
Dobre |
|
Składanowski Kajetan |
VI P |
1486 |
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Armii Krajowej w Toruniu |
Toruń |
|
Skowroński Jakub |
V P |
1376 |
Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Padlewskiego w Nadrożu |
Nadróż |
|
Skrzypnik Mateusz |
VI MI |
673 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Słupecka Zuzanna |
V P |
1604 |
Szkoła Podstawowa w Czermnie |
Czermno |
|
Smolarek Agata |
VI P |
1507 |
Szkoła Podstawowa nr 46 im. Unii Europejskiej w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Smyczyński Jakub |
V P |
1466 |
Szkoła Podstawowa nr 27 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu |
Toruń |
|
Sobecki Mateusz Jan |
V P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Sroka Antoni Andrzej |
V P |
1500 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Solcu Kujawskim |
Solec Kujawski |
|
Stasiak Martyna |
VI P |
1446 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Toruniu |
Toruń |
|
Staszewski Antoni Jan |
V P |
1583 |
Szkoła Podstawowa im. 8 Bydgoskiego Pułku Piechoty w Borównie |
Borówno |
|
Sygit Jakub |
V P |
629 |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Sygit Krzysztof |
VI P |
1915 |
Szkoła Podstawowa im. Karola Urbańskiego w Złotnikach Kujawskich |
Złotniki Kujawskie |
|
Szabelski Michał Maciej |
VI P |
1538 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. 3 Warszawskiego Pułku Pontonowego we Włocławku |
Włocławek |
|
Szarafiniak Weronika |
VI P |
1620 |
Szkoła Podstawowa w Górze |
Góra |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 1 2 3 4 [5] 6 7 następna >>>
|