|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Jazdon Martyna Krystyna |
VI P |
456 |
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Wojciecha w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Mackiewicz Julia Małgorzata |
VI P |
456 |
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Wojciecha w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Retecki Kacper |
VI P |
456 |
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Wojciecha w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Świeciak Wojciech Ziemowit |
VI P |
456 |
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Wojciecha w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Mindak Zuzanna Maria |
VI P |
629 |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Sygit Jakub |
V P |
629 |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Lazoryk Weronika |
VI MI |
672 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Szefke Katarzyna |
VI MI |
672 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Jabłoński Łukasz Antoni |
VI MI |
670 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Czesława Niemena we Włocławku |
Włocławek |
|
Bonowicz Franciszek |
VI MI |
673 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Borowska Zofia |
V MI |
673 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Nowak Konrad |
VI MI |
673 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Pik Dominika |
V MI |
673 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Ruciński Konrad |
VI MI |
673 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Skrzypnik Mateusz |
VI MI |
673 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Szypczyn Oliwier |
VI MI |
673 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Zekin-Kompanowski Tymoteusz |
VI MI |
673 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Mosakowski Filip |
VI P |
817 |
Prywatna Szkoła Podstawowa w Zespole Edukacji "Wiedza" we Włocławku |
Włocławek |
|
Niździński Jakub |
VI P |
1332 |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Mysłakówku |
Mysłakówko |
|
Nencka Karol |
VI P |
5712 |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Rosowski Łukasz |
VI P |
1163 |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Danilewicz-Zielińskiej w Stawkach |
Stawki |
|
Greczaniuk Ewa |
VI P |
1151 |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Służewie |
Służewo |
|
Sikorska Aleksandra |
VI P |
1140 |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dobrem |
Dobre |
|
Benedykciński Radosław |
VI P |
1134 |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Radziejowie |
Radziejów |
|
Borczyńska Marta Maria |
V P |
1134 |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Radziejowie |
Radziejów |
|
Galczak Oliwia |
VI P |
1134 |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Radziejowie |
Radziejów |
|
Granczewska Marcelina |
VI P |
1134 |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Radziejowie |
Radziejów |
|
Muszyńska Adrianna Maria |
VI P |
1134 |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Radziejowie |
Radziejów |
|
Buława Adam |
VI P |
1135 |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 im. 1 Batalionu Morskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Kostrzewski Mikołaj |
VI P |
2888 |
Społeczna Językowa Szkoła Podstawowa GEM z Oddziałami Przedszkolnymi |
Toruń |
|
Koziełł Mikołaj |
VI P |
1277 |
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Misiaszek Jan |
V P |
1277 |
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Modrzyński Krzysztof |
VI P |
1277 |
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Sielatycki Wojciech |
V P |
1277 |
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Wiśniewska Anna |
V P |
1277 |
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Auguścińska Malwina |
V P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Białek Martyna |
VI P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Ciechan Michał Jan |
VI P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Ciechanowski Maximilian |
VI P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Muszytowski Szymon |
VI P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Pietruszka Simona |
VI P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Piórkowski Jan Paweł |
VI P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Piórkowski Paweł Jan |
VI P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Przybylska Karolina Barbara |
VI P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Szydłowski Aleksander |
VI P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Staszewski Antoni Jan |
V P |
1583 |
Szkoła Podstawowa im. 8 Bydgoskiego Pułku Piechoty w Borównie |
Borówno |
|
Niespodziana Karolina |
V P |
1772 |
Szkoła Podstawowa im. Alberta Abrahama Michelsona w Strzelnie |
Strzelno |
|
Budkowska Justyna Katarzyna |
VI P |
3049 |
Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Chełmcach |
Chełmce |
|
Gołębiewski Michał |
VI P |
3049 |
Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Chełmcach |
Chełmce |
|
Krąkowski Jakub |
VI P |
3049 |
Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Chełmcach |
Chełmce |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia [1] 2 3 4 5 6 7 następna >>>
|