|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Łyczywek Aleksandra Maria |
VI P |
1471 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Tucholi |
Tuchola |
|
Machelski Wiktor |
V P |
1486 |
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Armii Krajowej w Toruniu |
Toruń |
|
Mackiewicz Julia Małgorzata |
VI P |
456 |
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Wojciecha w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Malecha Julia |
VI P |
1405 |
Szkoła Podstawowa nr 10 im. 2 Armii Wojska Polskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Malecha Wojciech, Jerzy |
VI P |
1613 |
Szkoła Podstawowa w Drzycimiu |
Drzycim |
|
Malinowski Konrad |
VI P |
1404 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojska Polskiego w Świeciu |
Świecie |
|
Mandra Wiktor |
V P |
1460 |
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Toruniu |
Toruń |
|
Marcinkiewicz Paweł |
VI P |
1544 |
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Władysława Jagiełły w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Marcinkowska Katarzyna |
VI P |
1449 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Kruszwicy |
Kruszwica |
|
Matuszewicz Anna Faustyna |
VI P |
1534 |
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Mikołaja Kopernika w Toruniu |
Toruń |
|
Mądzielewska Urszula Agnieszka |
V P |
1464 |
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 19 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Mechlińska Patrycja |
V P |
1852 |
Szkoła Podstawowa im.ks.Erharda Staniszewskiego w Śliwicach |
Śliwice |
|
Mieczyński Szymon |
VI P |
1361 |
Szkoła Podstawowa im. Małgorzaty Sulek w Drużynach |
Drużyny |
|
Mindak Zuzanna Maria |
VI P |
629 |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Misiaszek Jan |
V P |
1277 |
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Mitkowski Mateusz |
VI P |
1436 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Koronowie |
Koronowo |
|
Modrzyński Krzysztof |
VI P |
1277 |
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Moritz Magdalena Maria |
VI P |
1514 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. płk Stanisława Sitka w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Mosakowska Alicja Kinga |
VI P |
1153 |
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Wielgiem |
Wielgie |
|
Mosakowski Filip |
VI P |
817 |
Prywatna Szkoła Podstawowa w Zespole Edukacji "Wiedza" we Włocławku |
Włocławek |
|
Moska Aleksandra |
VI P |
1453 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Szubinie |
Szubin |
|
Müller Szymon |
V P |
1430 |
Szkoła Podstawowa nr 18 im. H. Ch. Andersena w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Musiał Zuzanna Maria |
VI P |
1464 |
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 19 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Muszyńska Adrianna Maria |
VI P |
1134 |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Radziejowie |
Radziejów |
|
Muszytowski Szymon |
VI P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Nagler Oliwia |
VI P |
1538 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. 3 Warszawskiego Pułku Pontonowego we Włocławku |
Włocławek |
|
Nencka Karol |
VI P |
5712 |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
NIERZWICKI KAJETAN |
VI P |
1419 |
Szkoła Podstawowa nr 14 w Toruniu |
Toruń |
|
Niespodziana Karolina |
V P |
1772 |
Szkoła Podstawowa im. Alberta Abrahama Michelsona w Strzelnie |
Strzelno |
|
Niździński Jakub |
VI P |
1332 |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Mysłakówku |
Mysłakówko |
|
Nowak Konrad |
VI MI |
673 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Nowicka Julia Małgorzata |
VI P |
1453 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Szubinie |
Szubin |
|
Okruciński Franciszek Roch |
VI P |
1460 |
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Toruniu |
Toruń |
|
Okruciński Michał |
VI P |
1324 |
Szkoła Podstawowa w Klonowie |
Klonowo |
|
Olszewski Hubert |
VI P |
1433 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia |
Nakło nad Notecią |
|
Olter Marcin |
VI P |
1323 |
Szkoła Podstawowa nr 36 im. Wincentego Wiernikowskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Opaliński Michał |
VI P |
1668 |
Szkoła Podstawowa w Łysomicach |
Łysomice |
|
Ordon Aleksandra Natalia |
VI P |
1501 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Kusocińskiego w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Ostrowski Dawid |
VI P |
1334 |
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Tłuchowie |
Tłuchowo |
|
Owedyk Maria |
VI P |
1352 |
Szkoła Podstawowa im. Mariana Rejewskiego w Białych Błotach |
Białe Błota |
|
Pajęcki Adrian |
VI P |
1643 |
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu |
Kowal |
|
Papińska Zofia Anna |
VI P |
1524 |
Szkoła Podstawowa nr 6 w Toruniu |
Toruń |
|
Patyk Zuzanna |
VI P |
1501 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Kusocińskiego w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Patyna Szymon |
VI P |
1509 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w Chełmży |
Chełmża |
|
Piasecki Tomasz Jan |
VI P |
1525 |
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Pierścińska Karolina Alicja |
VI P |
1420 |
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Piesio Marianna Marcelina |
VI P |
1471 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Tucholi |
Tuchola |
|
Pietruszka Simona |
VI P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Pik Dominika |
V MI |
673 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Pilewski Miłosz |
VI P |
1840 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Obrowie |
Obrowo |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 1 2 3 [4] 5 6 7 następna >>>
|