|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Żabecka Aleksandra |
VI P |
1643 |
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu |
Kowal |
|
Zuzanna Kozielewicz |
VI P |
1327 |
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Ziemiański Maciej |
VI P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Zielińska Maria Helena |
VI P |
1625 |
Szkoła Podstawowa w Janikowie |
Janikowo |
|
Zielinski Paweł Franciszek |
VI P |
1420 |
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Zielaskiewicz Jan January |
VI P |
1538 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. 3 Warszawskiego Pułku Pontonowego we Włocławku |
Włocławek |
|
Zekin-Kompanowski Tymoteusz |
VI MI |
673 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Zduński Mikołaj Grzegorz |
VI P |
1898 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Małej Nieszawce |
Mała Nieszawka |
|
Zawadzki Michał |
VI P |
1377 |
Szkoła Podstawowa im. gen. J.H. Dąbrowskiego w Dobrzejewicach |
Dobrzejewice |
|
Zaremba Zuzanna |
VI P |
1501 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Kusocińskiego w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Zakrzewski Norbert |
VI P |
1671 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Maksymilianowie |
Maksymilianowo |
|
Zając Michał Paweł |
VI P |
2689 |
Szkoła Podstawowa w Osielsku |
Osielsko |
|
Zaborowska Alicja |
VI P |
1431 |
Szkoła Podstawowa nr 19 we Włocławku |
Włocławek |
|
Wysocki Dawid |
VI P |
1153 |
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Wielgiem |
Wielgie |
|
Wójcik Dawid |
VI P |
1486 |
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Armii Krajowej w Toruniu |
Toruń |
|
Wolentarski Tomasz |
VI P |
1410 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Heweliusza w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Wojtaszek Jakub |
VI P |
1529 |
Szkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Wojciechowska Agata |
V P |
1625 |
Szkoła Podstawowa w Janikowie |
Janikowo |
|
Wiśniewska Oliwia |
VI P |
1471 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Tucholi |
Tuchola |
|
Wiśniewska Martyna |
VI P |
1723 |
Szkoła Podstawowa w Pokrzydowie |
Pokrzydowo |
|
Wiśniewska Maria Magdalena |
VI P |
1904 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Ciechocinku |
Ciechocinek |
|
Wiśniewska Jagoda |
VI P |
1511 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu |
Toruń |
|
Wiśniewska Anna |
V P |
1277 |
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Wilmowska Marta |
VI P |
1486 |
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Armii Krajowej w Toruniu |
Toruń |
|
Wiliński Maciej |
VI P |
1486 |
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Armii Krajowej w Toruniu |
Toruń |
|
Wilińska Weronika |
VI P |
1625 |
Szkoła Podstawowa w Janikowie |
Janikowo |
|
WEŁNA MATEUSZ WŁODZIMIERZ |
VI P |
1515 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w Lipnie |
Lipno |
|
Wasielewski Kamil |
VI P |
1352 |
Szkoła Podstawowa im. Mariana Rejewskiego w Białych Błotach |
Białe Błota |
|
Walerjan Stanisław Andrzej |
V P |
1417 |
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Leona Barciszewskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Wacławska Natalia Maja |
VI P |
1507 |
Szkoła Podstawowa nr 46 im. Unii Europejskiej w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Ubysz Krzysztof Marcin |
VI P |
1538 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. 3 Warszawskiego Pułku Pontonowego we Włocławku |
Włocławek |
|
Tułodziecki Szymon |
VI P |
1629 |
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Różyckiego w Jastrzębiu |
Jastrzębie |
|
Tschurl Wiktor |
VI P |
1411 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Batorego w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Tomaszek Lena |
VI P |
1592 |
Szkoła Podstawowa w Brzozówce |
Brzozówka |
|
Tomasik Tyberiusz |
VI P |
1520 |
Szkoła Podstawowa nr 56 im. Arkadego Fiedlera w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Tkaczyk Paula |
VI P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Taratuta Alicja |
V P |
1486 |
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Armii Krajowej w Toruniu |
Toruń |
|
Świeciak Wojciech Ziemowit |
VI P |
456 |
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Wojciecha w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Świderska Julia |
VI P |
1719 |
Szkoła Podstawowa im. Dziewanowskich w Płonnem |
Płonne |
|
Świder Dobrawa |
VI P |
1340 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Czochralskiego w Kcyni |
Kcynia |
|
Śmigielska Olga |
VI P |
1507 |
Szkoła Podstawowa nr 46 im. Unii Europejskiej w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Szypczyn Oliwier |
VI MI |
673 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Szynkiewicz Julia |
V P |
1786 |
Szkoła Podstawowa w Świętosławiu |
Świętosław |
|
Szymczak Maciej |
VI P |
1504 |
Szkoła Podstawowa nr 41 im. Romualda Traugutta w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Szymański Wit Cezary |
VI P |
1501 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Kusocińskiego w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Szymański Hubert |
V P |
1411 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Batorego w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Szymańska Wiktoria |
V P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Szykowna Kaja Maria |
VI P |
1529 |
Szkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Szydłowski Aleksander |
VI P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Szwaba Aleksandra Ewa |
VI P |
1904 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Ciechocinku |
Ciechocinek |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia [1] 2 3 4 5 6 7 następna >>>
|