|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Dzierżykraj-Lipowicz Krzysztof Maciej |
VI P |
1464 |
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 19 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Dzik Magdalena Katarzyna |
VI P |
1520 |
Szkoła Podstawowa nr 56 im. Arkadego Fiedlera w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Florkowski Łukasz Andrzej |
VI P |
1503 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. mjra Henryka Sucharskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Folkmar Oliwia Wiktoria |
VI P |
1529 |
Szkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Frąckowiak Michał |
VI P |
1529 |
Szkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Frela Joanna |
VI P |
1422 |
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Władysława Broniewskiego w Toruniu |
Toruń |
|
Furmanek Maciej Dariusz |
VI P |
1485 |
Szkoła Podstawowa nr 31 im. Józefa Piłsudskiego z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego |
Bydgoszcz |
|
Furso Celina Małgorzata |
V P |
1514 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. płk Stanisława Sitka w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Gackowska Tatiana |
VI P |
1764 |
Szkoła Podstawowa w Sośnie |
Sośno |
|
Galczak Oliwia |
VI P |
1134 |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Radziejowie |
Radziejów |
|
Gapski Nikodem |
VI P |
1466 |
Szkoła Podstawowa nr 27 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu |
Toruń |
|
Garside Helena Natasza |
VI P |
1460 |
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Toruniu |
Toruń |
|
Głodowski Szymon |
VI P |
1782 |
Szkoła Podstawowa w Świeciu nad Osą |
Świecie nad Osą |
|
Gołębiewski Michał |
VI P |
3049 |
Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Chełmcach |
Chełmce |
|
Gołębiowska Konstancja |
V P |
1898 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Małej Nieszawce |
Mała Nieszawka |
|
Gotowska Jagoda Marta |
VI P |
1520 |
Szkoła Podstawowa nr 56 im. Arkadego Fiedlera w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Górecka Zuzanna |
VI P |
1671 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Maksymilianowie |
Maksymilianowo |
|
Górecki Wojciech |
V P |
1511 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu |
Toruń |
|
Górski Jakub Piotr |
VI P |
1537 |
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Granczewska Marcelina |
VI P |
1134 |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Radziejowie |
Radziejów |
|
Greczaniuk Ewa |
VI P |
1151 |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Służewie |
Służewo |
|
Grejciun Łukasz |
VI P |
1633 |
Szkoła Podstawowa w Karnkowie |
Karnkowo |
|
Grochocka Weronika |
VI P |
1430 |
Szkoła Podstawowa nr 18 im. H. Ch. Andersena w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
GRZEGÓRSKI STANISŁAW JERZY |
VI P |
1381 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim |
Kowalewo Pomorskie |
|
Gutkowska Lidia |
VI P |
1425 |
Szkoła Podstawowa nr 16 im. płk. Zbigniewa Makowieckiego w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Guździoł Stanisław |
VI P |
1500 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Solcu Kujawskim |
Solec Kujawski |
|
Hafka Zofia |
VI P |
1460 |
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Toruniu |
Toruń |
|
Hilmantel Justyna |
VI P |
1486 |
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Armii Krajowej w Toruniu |
Toruń |
|
Hoffmann Dagmara Elżbieta |
VI P |
1651 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Legbądzie |
Legbąd |
|
Hołowiecka Julia |
VI P |
1511 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu |
Toruń |
|
Hopke Jakub |
VI P |
1662 |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Łążynie |
Łążyn |
|
Hrynkiewicz Zofia |
V P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Iwański Szczepan |
VI P |
1447 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orła Białego w Golubiu-Dobrzyniu |
Golub-Dobrzyń |
|
Jabłoński Łukasz Antoni |
VI MI |
670 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Czesława Niemena we Włocławku |
Włocławek |
|
Jabłoński Szymon |
VI P |
1621 |
Szkoła Podstawowa w Gronowie |
Gronowo |
|
Jakubas Zofia Zuzanna |
V P |
1538 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. 3 Warszawskiego Pułku Pontonowego we Włocławku |
Włocławek |
|
Jankowska Natalia Małgorzata |
VI P |
1496 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. 700 - lecia Brodnicy w Brodnicy |
Brodnica |
|
Jankowski Wojciech |
VI P |
1860 |
Szkoła Podstawowa w Wielkim Rychnowie |
Wielkie Rychnowo |
|
Jaroszewska Amelia |
VI P |
1463 |
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Bohaterów Września 1939 w Toruniu |
Toruń |
|
Jaroszewski Jan |
VI P |
1427 |
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Mariana Turwida z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Jazdon Martyna Krystyna |
VI P |
456 |
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Wojciecha w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Jezierski Jan Hubert |
VI P |
1532 |
Szkoła Podstawowa nr 66 im. Misji Pokojowych ONZ z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Jędrzejewska Alicja |
V P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Jopkiewicz Józef |
VI P |
1694 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nowej Wsi Wielkiej |
Nowa Wieś Wielka |
|
Jóźwiak Marcjanna |
VI P |
1462 |
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
JUDA MIKOŁAJ |
VI P |
1419 |
Szkoła Podstawowa nr 14 w Toruniu |
Toruń |
|
Jurkiewicz Natalia Laura |
VI P |
1592 |
Szkoła Podstawowa w Brzozówce |
Brzozówka |
|
Kaczorowski Mateusz Wojciech |
VI P |
1507 |
Szkoła Podstawowa nr 46 im. Unii Europejskiej w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kalinowska Iga |
VI P |
1153 |
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Wielgiem |
Wielgie |
|
Kałamarska Julia |
VI P |
1500 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Solcu Kujawskim |
Solec Kujawski |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 1 [2] 3 4 5 6 7 następna >>>
|