|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Kowalska Anita |
VI P |
1616 |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Gębicach |
Gębice |
|
Maruszak Mateusz |
V P |
1616 |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Gębicach |
Gębice |
|
Bembnista Barbara |
V P |
1925 |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Janowcu Wielkopolskim |
Janowiec Wielkopolski |
|
Strzelecka Lidia |
VI P |
1452 |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Lubiczu Górnym |
Lubicz Górny |
|
Marcińczyk Julia |
VI P |
1384 |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Ostrowite |
Ostrowite |
|
Warchoł Klaudia |
VI P |
1788 |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Terespolu Pomorskim |
Terespol Pomorski |
|
Boguszewska Emilia |
VI P |
1924 |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Tucznie |
Tuczno |
|
Ławnik Julia |
VI P |
1924 |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Tucznie |
Tuczno |
|
Szelągowska Aneta |
VI P |
1924 |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Tucznie |
Tuczno |
|
Kozłowska Patrycja |
IV P |
1820 |
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Woli Wapowskiej |
Wola Wapowska |
|
Kujawa Ewelina |
VI P |
1820 |
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Woli Wapowskiej |
Wola Wapowska |
|
Rosa Julia |
VI P |
1820 |
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Woli Wapowskiej |
Wola Wapowska |
|
Tomczyk Paulina |
IV P |
1820 |
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Woli Wapowskiej |
Wola Wapowska |
|
Mosakowska Alicja Kinga |
VI P |
1153 |
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Wielgiem |
Wielgie |
|
Gulatowski Marcel |
VI P |
1656 |
Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Lubiewie |
Lubiewo |
|
Zaród Jędrzej |
VI P |
1656 |
Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Lubiewie |
Lubiewo |
|
Anioł Natalia Maria |
VI P |
1864 |
Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Mroczy |
Mrocza |
|
Lewandowski Patryk |
VI P |
1700 |
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Dobrzyńskiej w Okalewie |
Okalewo |
|
Bednarek Wojciech |
VI P |
1931 |
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Krajeńskiej w Samsiecznie |
Samsieczno |
|
Szczęsna Patrycja |
VI P |
1931 |
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Krajeńskiej w Samsiecznie |
Samsieczno |
|
Kiestrzyn Marcela |
VI P |
1774 |
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Krajeńskiej w Sypniewie |
Sypniewo |
|
Skowroński Jakub |
V P |
1376 |
Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Padlewskiego w Nadrożu |
Nadróż |
|
Bagniewski Szymon |
VI P |
1594 |
Szkoła Podstawowa im.16 Pułku Ułanów Wielkopolskich w Bukowcu |
Bukowiec |
|
Gniadek Joanna |
VI P |
1594 |
Szkoła Podstawowa im.16 Pułku Ułanów Wielkopolskich w Bukowcu |
Bukowiec |
|
Grams Wiktoria Roksana |
VI P |
1622 |
Szkoła Podstawowa im.16.Pułku Ułanów Wielkopolskich w Grupie |
Grupa |
|
Błoch Paula |
VI P |
1615 |
Szkoła Podstawowa im.Władysława Broniewskiego w Dużej Cerkwicy |
Duża Cerkwica |
|
Gliwińska Aleksandra |
V P |
1401 |
Szkoła Podstawowa nr 1 I Dywizji Piechoty im. Tadeusza Kosciuszki w Solcu Kujawskim |
Solec Kujawski |
|
Kempińska Katarzyna |
VI P |
1401 |
Szkoła Podstawowa nr 1 I Dywizji Piechoty im. Tadeusza Kosciuszki w Solcu Kujawskim |
Solec Kujawski |
|
Rafińska Iga |
VI P |
1399 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im dra Stanisława Krzysia w Barcinie |
Barcin |
|
Przeczewska Karolina |
VI P |
1388 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Brodnicy |
Brodnica |
|
Szwarc Magdalena |
VI P |
1388 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Brodnicy |
Brodnica |
|
Gralak Oliwia |
VI P |
1403 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jan Kasprowicza w Kruszwicy |
Kruszwica |
|
Kępska Wiktoria |
VI P |
1403 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jan Kasprowicza w Kruszwicy |
Kruszwica |
|
Kopacz Weronika |
VI P |
1403 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jan Kasprowicza w Kruszwicy |
Kruszwica |
|
Pilarska Kinga |
VI P |
1403 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jan Kasprowicza w Kruszwicy |
Kruszwica |
|
Kwiatkowski Juliusz |
VI P |
1393 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Konstytucji 3 Maja w Golubiu-Dobrzyniu |
Golub-Dobrzyń |
|
Żebrowska Kinga |
VI P |
1393 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Konstytucji 3 Maja w Golubiu-Dobrzyniu |
Golub-Dobrzyń |
|
PIECUCH MARIKA JADWIGA |
VI P |
1394 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Szubinie |
Szubin |
|
WALKOWIAK AGNIESZKA |
VI P |
1394 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Szubinie |
Szubin |
|
Mucha Szymon Rafał |
VI P |
1389 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. ppłka Józefa Wryczy w Tucholi |
Tuchola |
|
Pobóg-Lenartowicz Amelia Julia |
V P |
1389 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. ppłka Józefa Wryczy w Tucholi |
Tuchola |
|
Stopa Agata Maria |
VI P |
1389 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. ppłka Józefa Wryczy w Tucholi |
Tuchola |
|
Zawiszewski Filip Hubert |
VI P |
1389 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. ppłka Józefa Wryczy w Tucholi |
Tuchola |
|
Szwaba Aleksandra Ewa |
VI P |
1904 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Ciechocinku |
Ciechocinek |
|
Wiśniewska Maria Magdalena |
VI P |
1904 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Ciechocinku |
Ciechocinek |
|
Bazelewska Małgorzata |
VI P |
1390 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Izbicy Kujawskiej |
Izbica Kujawska |
|
Kurlapski Kacper Piotr |
VI P |
1390 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Izbicy Kujawskiej |
Izbica Kujawska |
|
Bujarska Martyna |
VI P |
1402 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. mjr Henryka Sucharskiego w Rypinie |
Rypin |
|
Gawrońska Julia |
VI P |
1402 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. mjr Henryka Sucharskiego w Rypinie |
Rypin |
|
Gesek Klaudia |
VI P |
1402 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. mjr Henryka Sucharskiego w Rypinie |
Rypin |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 następna >>>
|