|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Matczak Małgorzata |
VI P |
1338 |
Szkoła Podstawowa im. hm. Janka Bytnara "Rudego" w Lubieniu Kujawskim |
Lubień Kujawski |
|
Matczak Paweł |
VI P |
1338 |
Szkoła Podstawowa im. hm. Janka Bytnara "Rudego" w Lubieniu Kujawskim |
Lubień Kujawski |
|
Spychała Dominika |
VI P |
1338 |
Szkoła Podstawowa im. hm. Janka Bytnara "Rudego" w Lubieniu Kujawskim |
Lubień Kujawski |
|
Marcinkowski Igor |
VI P |
1636 |
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Antoniego Zboińskiego w Kikole |
Kikół |
|
Mazurkiewicz Adrianna |
VI P |
1636 |
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Antoniego Zboińskiego w Kikole |
Kikół |
|
Specjalska Oliwia |
VI P |
1636 |
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Antoniego Zboińskiego w Kikole |
Kikół |
|
Chlewicka Patrycja |
VI P |
1834 |
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Jana Paderewskiego w Zbrachlinie |
Zbrachlin |
|
Gapski Daniel |
VI P |
1834 |
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Jana Paderewskiego w Zbrachlinie |
Zbrachlin |
|
Lasota Jakub |
VI P |
1834 |
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Jana Paderewskiego w Zbrachlinie |
Zbrachlin |
|
Mroczkowska Weronika |
VI P |
1834 |
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Jana Paderewskiego w Zbrachlinie |
Zbrachlin |
|
Szudzik Julia |
VI P |
1834 |
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Jana Paderewskiego w Zbrachlinie |
Zbrachlin |
|
Lewandowski Kacper |
VI P |
1810 |
Szkoła Podstawowa im. Ireny Sendlerowej w Wielkiej Łące |
Wielka Łąka |
|
Wiczyńska Katarzyna |
VI P |
1715 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Kasprowicza w Piotrkowie Kujawskim |
Piotrków Kujawski |
|
Danielewicz Dominika |
VI P |
1823 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Wylatowie |
Wylatowo |
|
Sułkowska Anna |
VI P |
1341 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Boguszewie |
Boguszewo |
|
Małkiewicz Wojciech |
VI P |
1890 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Grębocinie |
Grębocin |
|
Górecka Magdalena |
VI P |
1346 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Grucznie |
Gruczno |
|
Rogaczewska Marta |
VI P |
1346 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Grucznie |
Gruczno |
|
Woźniakowska Alicja |
VI P |
1346 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Grucznie |
Gruczno |
|
Zimniewska Dominika |
VI P |
1346 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Grucznie |
Gruczno |
|
Biernacka Julita Klara |
VI P |
1347 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubaniu |
Lubanie |
|
Jaskrowska Martyna Wiktoria |
VI P |
1347 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubaniu |
Lubanie |
|
Kuczkowska Weronika |
VI P |
1347 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubaniu |
Lubanie |
|
Nastachowska Wiktoria |
VI P |
1347 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubaniu |
Lubanie |
|
Bernacki Jakub Marcin |
VI P |
1664 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łochowie |
Łochowo |
|
Smolińska Katarzyna Maria |
VI P |
1664 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łochowie |
Łochowo |
|
Ciesielska Maria |
VI P |
1671 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Maksymilianowie |
Maksymilianowo |
|
Cygan Julia |
VI P |
1671 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Maksymilianowie |
Maksymilianowo |
|
Deżakowska Weronika |
VI P |
1671 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Maksymilianowie |
Maksymilianowo |
|
Miszczak Jagoda |
VI P |
1671 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Maksymilianowie |
Maksymilianowo |
|
Zakrzewski Norbert |
VI P |
1671 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Maksymilianowie |
Maksymilianowo |
|
Kolasiński Mikołaj |
VI P |
1898 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Małej Nieszawce |
Mała Nieszawka |
|
Silkowska Julia |
VI P |
1898 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Małej Nieszawce |
Mała Nieszawka |
|
Stupak Agnieszka |
VI P |
1898 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Małej Nieszawce |
Mała Nieszawka |
|
Stupak Dominika |
VI P |
1898 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Małej Nieszawce |
Mała Nieszawka |
|
Stupak Urszula |
VI P |
1898 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Małej Nieszawce |
Mała Nieszawka |
|
Szablewska Amelia Daria |
VI P |
1898 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Małej Nieszawce |
Mała Nieszawka |
|
Tomaszewska Wiktoria |
VI P |
1898 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Małej Nieszawce |
Mała Nieszawka |
|
Wilamowska Łucja Ewa |
VI P |
1898 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Małej Nieszawce |
Mała Nieszawka |
|
Kwapich Aleksandra |
VI P |
1900 |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Broniewicach |
Broniewice |
|
Laskowska Aleksandra |
VI P |
1900 |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Broniewicach |
Broniewice |
|
Sparniuk Paweł |
VI P |
1900 |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Broniewicach |
Broniewice |
|
Winkler Dariusz |
VI P |
1900 |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Broniewicach |
Broniewice |
|
Pieczka Aleksandra Alicja |
VI P |
1901 |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Bysławiu |
Bysław |
|
Jastrzębski Marcel |
VI P |
1348 |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Choceniu |
Choceń |
|
Płoszaj Igor |
VI P |
1348 |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Choceniu |
Choceń |
|
SZEWCZAK AMELIA |
VI P |
1349 |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Piechcinie |
Piechcin |
|
Karbownik Alicja Katarzyna |
VI P |
1902 |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Jabłonowie Pomorskim |
Jabłonowo Pomorskie |
|
Szcześniak Weronika Zuzanna |
V P |
1903 |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Kołodziejewie |
Kołodziejewo |
|
Socha Kornel Michał |
VI P |
1905 |
Szkoła Podstawowa im. Józefa Sołtykiewicza w Węgiersku |
Węgiersk |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 następna >>>
|