|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Waśkiewicz Natalia Anna |
V P |
1933 |
Szkoła Podstwowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera w Toruniu |
Toruń |
|
Spręglewska Aleksandra |
V P |
1933 |
Szkoła Podstwowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera w Toruniu |
Toruń |
|
Sobkowiak Mateusz Filip |
VI P |
1933 |
Szkoła Podstwowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera w Toruniu |
Toruń |
|
Przyborowska Nadia |
VI P |
1933 |
Szkoła Podstwowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera w Toruniu |
Toruń |
|
Orłowicz Alicja Maria |
VI P |
1933 |
Szkoła Podstwowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera w Toruniu |
Toruń |
|
Marjańska Maja |
V P |
1933 |
Szkoła Podstwowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera w Toruniu |
Toruń |
|
Jarząbek Jakub Jan |
VI P |
1933 |
Szkoła Podstwowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera w Toruniu |
Toruń |
|
Gręźlikowska Michalina Małgorzata |
V P |
1933 |
Szkoła Podstwowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera w Toruniu |
Toruń |
|
Gall Michał Jakub |
VI P |
1933 |
Szkoła Podstwowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera w Toruniu |
Toruń |
|
Dorożyńska Julia |
V P |
1933 |
Szkoła Podstwowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera w Toruniu |
Toruń |
|
Bzdyra Kinga Weronika |
VI P |
1933 |
Szkoła Podstwowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera w Toruniu |
Toruń |
|
Sitko Marta |
VI P |
1845 |
Szkoła Podstawowa we Wrockach |
Wrocki |
|
Dąbrowska Michalina |
VI P |
1845 |
Szkoła Podstawowa we Wrockach |
Wrocki |
|
Jan Paciorkowski |
VI P |
1872 |
Szkoła Podstawowa w Złotorii |
Złotoria |
|
Humienny Stanisław Adam |
VI P |
1872 |
Szkoła Podstawowa w Złotorii |
Złotoria |
|
Bartosz Grzegorz Kłosiński |
V P |
1872 |
Szkoła Podstawowa w Złotorii |
Złotoria |
|
Antoni Krzysztof Bielawski |
VI P |
1872 |
Szkoła Podstawowa w Złotorii |
Złotoria |
|
ZGLINICKA KATARZYNA |
VI P |
1833 |
Szkoła Podstawowa w Zbójnie |
Zbójno |
|
DOBRZENIECKA ANDŻELIKA |
VI P |
1833 |
Szkoła Podstawowa w Zbójnie |
Zbójno |
|
Bartczak Agata |
VI P |
1818 |
Szkoła Podstawowa w Wiśniewie |
Wiśniewa |
|
Ogrodnik Olga Filomena |
VI P |
1870 |
Szkoła Podstawowa w Unisławiu |
Unisław |
|
Leba Zuzanna |
VI P |
1870 |
Szkoła Podstawowa w Unisławiu |
Unisław |
|
Falgowski Mikołaj |
VI P |
1796 |
Szkoła Podstawowa w Turze |
Tur |
|
Pełka Patrycja |
VI P |
1794 |
Szkoła Podstawowa w Tupadłach |
Tupadły |
|
Mendelewska Sandra |
VI P |
1794 |
Szkoła Podstawowa w Tupadłach |
Tupadły |
|
Szynkiewicz Julia |
V P |
1786 |
Szkoła Podstawowa w Świętosławiu |
Świętosław |
|
Łukiewska Amelia |
V P |
1786 |
Szkoła Podstawowa w Świętosławiu |
Świętosław |
|
Łyko Wiktoria |
VI P |
1782 |
Szkoła Podstawowa w Świeciu nad Osą |
Świecie nad Osą |
|
Nadolska Amelia Łucja |
VI P |
1773 |
Szkoła Podstawowa w Strzygach |
Strzygi |
|
Jósiak Andżelika |
VI P |
1770 |
Szkoła Podstawowa w Strzelcach |
Strzelce |
|
Zamora Patrycja |
V P |
1764 |
Szkoła Podstawowa w Sośnie |
Sośno |
|
Wyrwał Anna |
VI P |
1761 |
Szkoła Podstawowa w Słębowie |
Słębowo |
|
Rusak Milena |
VI P |
1756 |
Szkoła Podstawowa w Sitowcu |
Sitowiec |
|
Bagniewska Adrianna |
VI P |
1752 |
Szkoła Podstawowa w Serocku |
Serock |
|
Kucińska Kinga |
VI P |
1750 |
Szkoła Podstawowa w Sadłowie |
Sadłowo |
|
Pacyno Amelia |
VI P |
2740 |
Szkoła Podstawowa w Rzęczkowie |
Rzęczkowo |
|
Sroka Małgorzata |
V P |
1745 |
Szkoła Podstawowa w Rusinowie |
Rusinowo |
|
Trzcińska Kornelia |
VI P |
1739 |
Szkoła Podstawowa w Rogóźnie |
Rogóźno |
|
Gorlik Karol |
V P |
1734 |
Szkoła Podstawowa w Radoszkach |
Radoszki |
|
Sznajdrowska Julia |
VI P |
1896 |
Szkoła Podstawowa w Pruszczu |
Pruszcz |
|
Cemka Jakub Bartłomiej |
VI P |
1725 |
Szkoła Podstawowa w Pruszczu |
Pruszcz |
|
BŁASZKIEWICZ MARTYNA |
VI P |
1724 |
Szkoła Podstawowa w Półwiesku Małym |
Półwiesk Mały |
|
Ostrowska Weronika |
VI P |
1723 |
Szkoła Podstawowa w Pokrzydowie |
Pokrzydowo |
|
Chrobocińska Kinga |
VI P |
1723 |
Szkoła Podstawowa w Pokrzydowie |
Pokrzydowo |
|
Płochacki Michał |
VI P |
1721 |
Szkoła Podstawowa w Płowężu |
Płowęż |
|
Kalawska Izabela Maria |
VI P |
1707 |
Szkoła Podstawowa w Ostromecku |
Ostromecko |
|
Kempka Martyna |
VI P |
1705 |
Szkoła Podstawowa w Ostaszewie |
Ostaszewo |
|
Bocian Jan |
VI P |
1838 |
Szkoła Podstawowa w Osiu |
Osie |
|
Zając Michał Paweł |
VI P |
2689 |
Szkoła Podstawowa w Osielsku |
Osielsko |
|
Różycka Marta |
VI P |
2689 |
Szkoła Podstawowa w Osielsku |
Osielsko |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 następna >>>
|