|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Friedel Pola |
VI P |
1446 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Toruniu |
Toruń |
|
Majewski Artur |
VI P |
1446 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Toruniu |
Toruń |
|
Stasiak Martyna |
VI P |
1446 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Toruniu |
Toruń |
|
Gadzała Krzysztof |
VI P |
1436 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Koronowie |
Koronowo |
|
Jankowski Mateusz |
VI P |
1436 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Koronowie |
Koronowo |
|
Kęskrawiec Oliwia Magdalena |
VI P |
1436 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Koronowie |
Koronowo |
|
Latos Julia |
VI P |
1436 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Koronowie |
Koronowo |
|
Mroziński Michał |
VI P |
1436 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Koronowie |
Koronowo |
|
Pantkowska Kaja |
VI P |
1436 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Koronowie |
Koronowo |
|
Prekop Wiktoria |
VI P |
1436 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Koronowie |
Koronowo |
|
Szews Zuzanna Aleksandra |
VI P |
1436 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Koronowie |
Koronowo |
|
Zająkała Dawid Tadeusz |
VI P |
1436 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Koronowie |
Koronowo |
|
Zarębska Zuzanna Maria |
VI P |
1436 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Koronowie |
Koronowo |
|
Zienkiewicz Daria Anna |
V P |
1436 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Koronowie |
Koronowo |
|
Adamczyk Marcin |
VI P |
1450 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Wąbrzeźnie |
Wąbrzeźno |
|
Głogowska Katarzyna |
VI P |
1450 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Wąbrzeźnie |
Wąbrzeźno |
|
Mochalska Martyna |
VI P |
1450 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Wąbrzeźnie |
Wąbrzeźno |
|
Sztrajt Laura Maria |
VI P |
1440 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Śniadeckiego w Żninie |
Żnin |
|
Nalepa Adrian Jerzy |
VI P |
1433 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia |
Nakło nad Notecią |
|
Olszewski Hubert |
VI P |
1433 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia |
Nakło nad Notecią |
|
Szymkowiak Marta |
VI P |
1433 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia |
Nakło nad Notecią |
|
Kaptur Olga |
VI P |
1325 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Mogilnie |
Mogilno |
|
Karczmarz Oliwia Magdalena |
VI P |
1325 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Mogilnie |
Mogilno |
|
Kwiatkowska Julia Anna |
VI P |
1325 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Mogilnie |
Mogilno |
|
Stranz Julia |
VI P |
1325 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Mogilnie |
Mogilno |
|
Suszek Maciej |
V P |
1325 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Mogilnie |
Mogilno |
|
Śniegowska Zuzanna |
VI P |
1325 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Mogilnie |
Mogilno |
|
Bruzdewicz Maja |
VI P |
1447 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orła Białego w Golubiu-Dobrzyniu |
Golub-Dobrzyń |
|
Kowalczyk Szymon |
VI P |
1447 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orła Białego w Golubiu-Dobrzyniu |
Golub-Dobrzyń |
|
Sękowska Zofia |
VI P |
1447 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orła Białego w Golubiu-Dobrzyniu |
Golub-Dobrzyń |
|
Wesołowska Julia |
VI P |
1447 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orła Białego w Golubiu-Dobrzyniu |
Golub-Dobrzyń |
|
Żubkowska Chiara |
VI P |
1447 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orła Białego w Golubiu-Dobrzyniu |
Golub-Dobrzyń |
|
Gralak Martyna |
VI P |
1451 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Panny Maryi w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Stasiak Oliwia |
VI P |
1451 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Panny Maryi w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Świtek Paula |
VI P |
1451 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Panny Maryi w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Jabczyńska Joanna |
V P |
1434 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Chełmnie |
Chełmno |
|
Jaworska Remigia |
V P |
1434 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Chełmnie |
Chełmno |
|
Karwowska Kalina |
V P |
1434 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Chełmnie |
Chełmno |
|
Kubacka Wiktoria |
VI P |
1434 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Chełmnie |
Chełmno |
|
Steczeń Mikołaj |
VI P |
1434 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Chełmnie |
Chełmno |
|
Świtała Amelia Zofia |
VI P |
1434 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Chełmnie |
Chełmno |
|
Trzcińska Zuzanna |
V P |
1434 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Chełmnie |
Chełmno |
|
Marcinkowska Katarzyna |
VI P |
1449 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Kruszwicy |
Kruszwica |
|
Sobczak Bartłomiej |
VI P |
1449 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Kruszwicy |
Kruszwica |
|
Sosnowska Oliwia |
VI P |
1449 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Kruszwicy |
Kruszwica |
|
Strulak Natalia Daria |
VI P |
1435 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Lipnie |
Lipno |
|
Zaborowska Kinga |
VI P |
1435 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Lipnie |
Lipno |
|
Moska Aleksandra |
VI P |
1453 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Szubinie |
Szubin |
|
Nowicka Julia Małgorzata |
VI P |
1453 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Szubinie |
Szubin |
|
Zamroczyńska Iga Helena |
VI P |
1453 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Szubinie |
Szubin |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 następna >>>
|