|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Wasielewski Kamil |
VI P |
1352 |
Szkoła Podstawowa im. Mariana Rejewskiego w Białych Błotach |
Białe Błota |
|
Góralczyk Miłosz, Patryk |
VI P |
1912 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kościelnej Wsi |
Kościelna Wieś |
|
Lewandowska Oliwia |
VI P |
1912 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kościelnej Wsi |
Kościelna Wieś |
|
SZYCZEWSKI KRZYSZTOF |
VI P |
1381 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim |
Kowalewo Pomorskie |
|
Krasucka Zuzanna |
VI P |
1684 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Morzycach |
Morzyce |
|
Wojciechowska Julia |
VI P |
1362 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Niewieścinie |
Niewieścin |
|
Kujawa Zofia |
VI P |
1911 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nowej Wsi |
Nowa Wieś |
|
Pawłowicz Martyna |
VI P |
1911 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nowej Wsi |
Nowa Wieś |
|
Bielik Zofia |
VI P |
1694 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nowej Wsi Wielkiej |
Nowa Wieś Wielka |
|
Grzybowska Maja |
VI P |
1694 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nowej Wsi Wielkiej |
Nowa Wieś Wielka |
|
Jańczak Oliwia |
VI P |
1694 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nowej Wsi Wielkiej |
Nowa Wieś Wielka |
|
Rybicki Jeremi |
VI P |
1694 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nowej Wsi Wielkiej |
Nowa Wieś Wielka |
|
Staszak Oliwia |
VI P |
1694 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nowej Wsi Wielkiej |
Nowa Wieś Wielka |
|
Kałużna Zuzanna |
VI P |
1339 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Kretkowskiej w Baruchowie |
Baruchowo |
|
Pawińska Alicja |
VI P |
1339 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Kretkowskiej w Baruchowie |
Baruchowo |
|
Słomska Zofia |
VI P |
1339 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Kretkowskiej w Baruchowie |
Baruchowo |
|
Szulczewski Oskar |
VI P |
1339 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Kretkowskiej w Baruchowie |
Baruchowo |
|
Karpiński Jakub |
V P |
1662 |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Łążynie |
Łążyn |
|
Zażycka Dominika |
VI P |
1662 |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Łążynie |
Łążyn |
|
Rogowska Zuzanna |
VI P |
1697 |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Nowych Świerczynach |
Nowe Świerczyny |
|
Sadowska Marta |
VI P |
1697 |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Nowych Świerczynach |
Nowe Świerczyny |
|
Konowalski Eryk |
VI P |
1916 |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Rogowie |
Rogowo |
|
Masiarek Maja |
VI P |
1916 |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Rogowie |
Rogowo |
|
Piekarski Mateusz |
VI P |
1916 |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Rogowie |
Rogowo |
|
Balcer Izabela |
VI P |
1914 |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Topólce |
Topólka |
|
Ratajczyk Martyna |
VI P |
1914 |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Topólce |
Topólka |
|
Lubrant Aleksandra |
VI P |
1824 |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Zadusznikach |
Zaduszniki |
|
Kiedewicz Zofia Zuzanna |
VI P |
1747 |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja z Ryńska w Ryńsku |
Ryńsk |
|
Moryń Nikola Patrycja |
VI P |
1747 |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja z Ryńska w Ryńsku |
Ryńsk |
|
Zygmunt Agata |
VI P |
1749 |
Szkoła Podstawowa im. mjra Henryka Sucharskiego w Sadkach |
Sadki |
|
Kozakiewicz Mikołaj |
V P |
1139 |
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Cypriance |
Cyprianka |
|
Rawska Julia |
VI P |
1139 |
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Cypriance |
Cyprianka |
|
Beyger Małgorzata |
V P |
1855 |
Szkoła Podstawowa im. Oskara Kolberga w Ciechocinie |
Ciechocin |
|
Kozakiewicz Anna |
VI P |
1855 |
Szkoła Podstawowa im. Oskara Kolberga w Ciechocinie |
Ciechocin |
|
Bess Julia |
VI P |
1365 |
Szkoła Podstawowa im. por. Wacława Tarnowskiego w Wudzyniu |
Wudzyn |
|
Żuberek Zuzanna |
VI P |
1894 |
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Brzozie |
Brzoza |
|
Zwolińska Karolina |
VI P |
1366 |
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Pakości |
Pakość |
|
Piernicka Emilia |
VI P |
1921 |
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Rynarzewie |
Rynarzewo |
|
Grochowalska Martyna Maria |
VI P |
1783 |
Szkoła Podstawowa im. ppor. Piotra Wysockiego w Świedziebni |
Świedziebnia |
|
Cieślik Zuzanna Wiktoria |
VI P |
1922 |
Szkoła Podstawowa im. prof. Wilhelminy Iwanowskiej w Pigży |
Pigża |
|
Wiśniewska Laura Anna |
VI P |
1922 |
Szkoła Podstawowa im. prof. Wilhelminy Iwanowskiej w Pigży |
Pigża |
|
Wełniak Julia |
VI P |
2753 |
Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Przyrody w Występie |
Występ |
|
Ambrożewicz Weronika |
VI P |
1630 |
Szkoła Podstawowa im. starszego sierżanta Mieczysława Majchrzaka w Kaliskach |
Kaliska |
|
Czyżnikowska Kinga |
VI P |
1630 |
Szkoła Podstawowa im. starszego sierżanta Mieczysława Majchrzaka w Kaliskach |
Kaliska |
|
Jastrzębska Justyna |
VI P |
1630 |
Szkoła Podstawowa im. starszego sierżanta Mieczysława Majchrzaka w Kaliskach |
Kaliska |
|
Sobczak Wiktor |
VI P |
1630 |
Szkoła Podstawowa im. starszego sierżanta Mieczysława Majchrzaka w Kaliskach |
Kaliska |
|
Krzyżanowska Patrycja |
VI P |
1923 |
Szkoła Podstawowa im. Stefana Wyszyńskiego w Żalnie |
Żalno |
|
Przychodny Janusz |
VI P |
1368 |
Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Działyniu |
Działyń |
|
Wicińska Michalina Kinga |
VI P |
1368 |
Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Działyniu |
Działyń |
|
Januszewski Jakub Jerzy |
VI P |
1784 |
Szkoła Podstawowa im. Św. Franciszka z Asyżu w Świekatowie |
Świekatowo |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 następna >>>
|