strona główna | ważne informacje | ostatnio dodane | wejście do piko | kontakt
baza szkół i placówek oświatowych

kalendarium kuratora

oferty pracy dla nauczycieli

konkursy przedmiotowe kuratora

przykłady dobrych praktyw w szkole

Lekcja historii.

Reforma edukacji

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Innowacje w edukacji

Podnoszenie jakości pracy szkół

Uczeń niepełnosprawny w szkole

Wspieranie rozwoju dzicka młodszego

Szkolnictwo Zawodowe

BIP biuletyn informacji publicznej

www.edupolis.pl
informacje ogólne  Jesteś w dziale informacje ogólne » Aktualności » Ostatnio dodane (30 dni)

dla dyrektorów i samorządów Program „Lubella inspiruje i edukuje”
Kampania ma na celu edukacje dzieci i młodzieży na temat roli produktów zbożowych w codziennej diecie oraz uświadomienie uczniom szkół podstawowych i gimnazjów, jak ważną rolę odgrywają one w odżywaniu.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2017-12-27 11:57 / 7771    E. Balana-Mroczkowska

informacje ogólne "Bezpieczny Bohater" z Brajla ma swoje miasteczko!
Uroczyste otwarcie "Miasteczka Bezpiecznego Bohatera" dla uczniów niewidomych nastąpiło w dniu 06.12.2017 r. na terenie Kujawsko-Pomorskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 im. L. Braille’a w Bydgoszczy. Również tego dnia odbyło się podsumowanie kampanii społecznej oraz wręczenie certyfikatów przedstawicielom szkół wyróżnionych w ramach kampanii pn. „Ja nie widzę Ciebie, Ty zobacz mnie!”, w której uczestniczyło ponad 26.000 osób, w tym 133 placówki i instytucje oświatowe.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 3 2017-12-27 11:56 / 7774    M. Laskowska

informacje ogólne Ogólnopolski konkurs "Bohaterowie są wśród nas"
"Bohaterowie są wśród nas" konkurs zorganizowany z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości Związek Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych oraz Stowarzyszenie Kombatantów Misji Pokojowych Organizacji Narodów Zjednoczonych zapraszają uczniów szkół: podstawowych (klasa VII uczniów szkół podstawowych (klasa VII), gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w Polsce do udziału w konkursie Bohaterowie są wśród nas.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 1 2017-12-27 11:54 / 7783    A. Nicpoń

informacje ogólne Konkurs „O złoty indeks Politechniki Śląskiej”
Ambitni maturzyści mogą w nim starać się o przyjęcie na wybrane kierunki studiów stacjonarnych w Politechnice Śląskiej bez postępowania kwalifikacyjnego! Rywalizując w dyscyplinach matematyki, chemii, informatyki i fizyki będą ubiegać się o nagrody I stopnia – przyjęcie na wybrany kierunek studiów stacjonarnych (10 laureatów), II stopnia – 40 punktów preferencyjnych, III stopnia – 30 punktów preferencyjnych w postępowaniu rekrutacyjnym.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2017-12-22 11:14 / 7784    M. Bazelak

dla dyrektorów i samorządów 16 mln Euro w akcji „Partnerstwa współpracy szkół” - szkoło aplikuj do programu Erasmus+
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Narodowa Agencja Programu Erasmus + rozpoczyna nabór do nowej akcji „Partnerstwa współpracy szkół”. Budżet na działania w sektorze edukacji szkolonej w całej Europie zwiększy się w przyszłym roku o ok. 40%, a kwota przeznaczona na tę akcję w Polsce wyniesie ok. 16 mln euro. Akcja skierowana jest wyłącznie do szkół, przedszkoli oraz ośrodków prowadzących szkoły realizujące obowiązek szkolny i obowiązek nauki
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2017-12-22 11:14 / 7785    M. Bazelak

dla nauczycieli Zaproszenie do udziału w bezpłatnych konferencjach "Egzamin ósmoklasisty"
Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy zaprasza nauczycieli języka polskiego oraz matematyki szkół podstawowych na bezpłatne konferencje "Egzamin ósmoklasisty"
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2017-12-22 09:32 / 7781    A. Nicpoń

dla nauczycieli Kujawsko - Pomorski Festiwal Gimnazjalnych Projektów Edukacyjnych - VIII edycja
Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu zaprasza do udziału w konkursie na gimnazjalny projekt edukacyjny nawiązujący do zagadnień dotyczących województwa kujawsko-pomorskiego (etnografii, przyrody, krajoznawstwa, historii, kultury itp.). Współorganizatorami festiwalu są: Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku oraz Centrum Kształcenia Ustawicznego - Toruński Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Toruniu.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 2 2017-12-22 09:32 / 7782    A. Nicpoń

informacje ogólne Koncert świąteczny w Szkole Podstawowej nr 12 w Bydgoszczy
18 grudnia o godzinie 17.00 w Szkole Podstawowej nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Bydgoszczy odbył się doroczny koncert świąteczny pod hasłem „Od seniora do juniora - tworzymy tradycję”. W ten szczególny sposób społeczność szkolna od lat integruje pokolenia oraz celebruje świąteczny czas. Była to okazja do spotkania w ciepłej atmosferze i zaprezentowania przez dzieci umiejętności wokalnych, instrumentalnych i plastycznych. Wśród zaproszonych gości byli radni Rady Miasta Bydgoszczy, Rady Osiedla "Górzyskowo", wizytatorzy Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy oraz emerytowani pracownicy bydgoskiej oświaty.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 4 liczba załączników 0 2017-12-22 09:07 / 7778    A. Borysiak

informacje ogólne Życzenia – Boże Narodzenie 2017 ważna informacja
Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy szkół i placówek, niechaj ten świąteczny czas Bożego Narodzenia, a także Nowy Rok, przyniosą ze sobą: zgodę, radość, serdeczność wzajemnych relacji i bliskość serc. Pozbawieni uprzedzeń, wykorzystajmy nasz potencjał i nie bójmy się nowych wyzwań. Oby plany, ambicje i aspiracje zostały właściwie wykorzystane i pomogły osiągnąć satysfakcję w życiu zawodowym oraz pomyślność w sferze osobistej.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 1 liczba załączników 0 2017-12-22 08:06 / 7775    R. Ciechanowski

informacje ogólne Podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Postać Świętego Mikołaja nad Wisłą"
14 grudnia br. odbyła się uroczysta gala podsumowująca X jubileuszową edycję Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Postać Świętego Mikołaja nad Wisłą", na której nastąpiło wręczenie nagród laureatom i wyróżnionym uczniom. Patronatem honorowym wydarzenie objęli: Wojewoda Kujawsko-Pomorski, Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty, Starosta Toruński, Prezydent Miasta Torunia.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 6 liczba załączników 0 2017-12-21 17:10 / 7777    M. Piechocka


<<< nowsze informacje     1  2  3  4  5  6  [7]  8  9     starsze informacje >>>
© Copyright 2018 Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Projekt i opracowanie: ix.pl