strona główna | ważne informacje | ostatnio dodane | wejście do piko | kontakt
baza szkół i placówek oświatowych

kalendarium kuratora

oferty pracy dla nauczycieli

konkursy przedmiotowe kuratora

przykłady dobrych praktyw w szkole

Lekcja historii.

Reforma edukacji

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Innowacje w edukacji

Podnoszenie jakości pracy szkół

Uczeń niepełnosprawny w szkole

Wspieranie rozwoju dzicka młodszego

Szkolnictwo Zawodowe

BIP biuletyn informacji publicznej

www.edupolis.pl
informacje ogólne  Jesteś w dziale informacje ogólne » Aktualności » Ostatnio dodane (30 dni)

informacje ogólne Konferencja inaugurująca "Szkoła Patentów na UTP"
16 stycznia 2018 roku odbyła się Konferencja inaugurująca nowe przedsięwzięcie organizowane przez Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy – „Szkoła Patentów na UTP”. W spotkaniu udział wzięli między innymi: Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty – p. Marek Gralik, Wicemarszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego – p. Zbigniew Ostrowski, Zastępca Prezydenta Miasta Bydgoszczy – p. Anna Mackiewicz, Rektor Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy – p. prof. dr hab. inż. Tomasz Topoliński, Prezes Kujawsko-Pomorskiej Agencji Innowacji sp. z o.o – p. Maciej Krużewski, Prorektor ds. Nauki UTP – p. dr hab. inż. Stanisław Mroziński, prof. nadzw. UTP, Wiceprezydent Polskiego Związku Stowarzyszeń Wynalazców i Racjonalizatorów w Gdańsku - p. Tadeusz Wilczarski oraz dyrektorzy szkół ponadgimnazjalnych woj. kujawsko-pomorskiego.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 10 liczba załączników 0 2018-01-18 14:39 / 7853    K. Zaremba

informacje ogólne Wyniki drugiego etapu Regionalnego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym dla gimnazjalistów
Zgodnie z regulaminem do etapu trzeciego, finału konkursu, zakwalifikowani mogą zostać ci uczestnicy, którzy uzyskają co najmniej 85% punktów możliwych do uzyskania na etapie rejonowym (tj. 17 pkt.) jednakże nie mniej niż 25% uczestników z najwyższym wynikiem. W przypadku uzyskania przez uczniów tej samej liczby punktów, ilość uczniów zakwalifikowanych do trzeciego etapu konkursu ulega odpowiednio zwiększeniu. W tej edycji konkursu do finału zakwalifikowało się 26 uczestników.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 1 2018-01-18 14:34 / 7828    K. Zaremba

informacje ogólne Konkurs "I Liga Językowa"
Organizatorem konkursu językowego jest Szkoła Podstawowa Nr 1 w Tomaszowie Lubelskim. Liga Językowa jest międzynarodowym międzyszkolnym konkursem z zakresu wiedzy na temat kultury i tradycji takich państw jak : Anglia, Nowa Zelandia i Australia. Dodatkowo materiał będzie obejmować historię miasta Tomaszów Lubelski i Roztocza.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 1 2018-01-18 14:22 / 7841    M. Bazelak

informacje ogólne Ogólnopolski konkurs plastyczno-literacki "Pani Ireno..."
Szkoła Podstawowa nr 11 w Gliwicach ogłasza Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Literacki "Pani Ireno..." pod honorowym patronatem Marka Michalaka - Rzecznika Praw Dziecka, Zygmunta Frankiewicza - Prezydenta Miasta Gliwice, Urszuli Bauer - Kuratora Oświaty w Katowicach.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2018-01-18 14:21 / 7858    M. Bazelak

informacje ogólne IX Edycja Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Bł. Bolesława – wychowawczyni na nasze czasy”
Szkoła Podstawowa nr 1 w Nidzicy oraz Zgromadzenie Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny w Nidzicy przy współpracy Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie i Wydziału Nauki Katolickiej w Olsztynie, a także przy współudziale licznych podmiotów i fundatorów nagród organizuje już po raz dziewiąty, a po raz czwarty na skalę międzynarodową, konkurs plastyczny na temat bł. Bolesławy Lament.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 2 2018-01-18 14:02 / 7857    R. Ciechanowski

informacje ogólne Finał konkursu Enea Akademia Talentów
W konkursie Enea Akademia Talentów udział wzięli uczniowie ze szkół podstawowych (od V klasy wzwyż) i gimnazjalnych, którzy prezentowali swoje talenty oraz publiczne szkoły podstawowe i gimnazjalne prezentujące projekty wspierające rozwój zainteresowań uczniów.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2018-01-18 13:44 / 7852    K. Zaremba

informacje ogólne Komunikat dotyczący bezpiecznych warunków wypoczynku podczas ferii zimowych ważna informacja
Organizatorzy wypoczynku. W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi, w trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży przypominamy, aby zadbać o to, by dzieci i młodzież były bezpieczne, a rodzice mieli pewność, że wybrana forma wypoczynku odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2018-01-18 13:41 / 7859    M. Bazelak

informacje ogólne Konkurs "Młode Albatrosy"
Szkoła Podstawowa nr 51 w Gdyni oraz Pomorska Fundacja Filmowa w Gdyni zapraszają do udziału w IV edycji Ogólnopolskiego Przeglądu Amatorskich Filmów Uczniowskich „Młode Albatrosy 2018”, którego celem jest zainteresowanie młodzieży tworzeniem filmów oraz propagowanie sztuki filmowej. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2018-01-18 12:43 / 7851    K. Zaremba

informacje ogólne Konkurs Wojewódzki z Fizyki i Astronomii - lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu (etapu rejonowego)
KONKURS WOJEWÓDZKI Z FIZYKI I ASTRONOMII dla uczniów dotychczasowych gimnazjów i klas dotychczasowych gimnazjów prowadzonych w szkołach innego typu oraz uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2017/2018. Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu (etapu rejonowego) po weryfikacji wyników etapu szkolnego
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 1 2018-01-18 10:17 / 7854    M. Bazelak

informacje ogólne Zarządzenia zmieniające w sprawie powołania Rejonowych Komisji Konkursowych nr 1 i 2 z Języka Francuskiego
Zarządzenia zmieniające w sprawie powołania Rejonowych Komisji Konkursowych nr 1 i 2 z Języka Francuskiego dla uczniów dotychczasowych gimnazjów oraz klas dotychczasowych gimnazjów prowadzonych w szkołach innego typu województwa kujawsko-pomorskiego w roku szkolnym 2017/2018.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 1 2018-01-17 12:40 / 7850    K. Sobieszczańska


<<< nowsze informacje     [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10     starsze informacje >>>
© Copyright 2018 Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Projekt i opracowanie: ix.pl