|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Turska Justyna |
II G |
256 |
Gimnazjum nr 8 im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku |
Włocławek |
|
Szychulska Karolina |
II G |
256 |
Gimnazjum nr 8 im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku |
Włocławek |
|
Raniszewska Zofia |
II G |
256 |
Gimnazjum nr 8 im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku |
Włocławek |
|
Paradowska Karolina |
II G |
256 |
Gimnazjum nr 8 im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku |
Włocławek |
|
Janowska Izabela |
II G |
256 |
Gimnazjum nr 8 im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku |
Włocławek |
|
Grudewicz Karolina |
II G |
256 |
Gimnazjum nr 8 im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku |
Włocławek |
|
Fijałkowska Aleksandra |
III G |
256 |
Gimnazjum nr 8 im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku |
Włocławek |
|
Wilińska Agata Maria |
III G |
258 |
Gimnazjum nr 8 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Toruniu |
Toruń |
|
Wierzbicka Karolina |
III G |
258 |
Gimnazjum nr 8 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Toruniu |
Toruń |
|
Wierzbicka Agata |
III G |
258 |
Gimnazjum nr 8 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Toruniu |
Toruń |
|
Strahl Paulina Marta |
III G |
258 |
Gimnazjum nr 8 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Toruniu |
Toruń |
|
Popławska-Ziętek Joanna |
III G |
258 |
Gimnazjum nr 8 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Toruniu |
Toruń |
|
Płonka Roksana |
III G |
258 |
Gimnazjum nr 8 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Toruniu |
Toruń |
|
Piskorska Oliwia Dominika |
III G |
258 |
Gimnazjum nr 8 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Toruniu |
Toruń |
|
Lange Mateusz |
II G |
258 |
Gimnazjum nr 8 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Toruniu |
Toruń |
|
Jasek Marta |
III G |
258 |
Gimnazjum nr 8 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Toruniu |
Toruń |
|
Jarosz Oliwia Adrianna |
II G |
258 |
Gimnazjum nr 8 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Toruniu |
Toruń |
|
Chojnacka Julia |
III G |
258 |
Gimnazjum nr 8 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Toruniu |
Toruń |
|
Bogalecka Oliwia |
III G |
258 |
Gimnazjum nr 8 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Toruniu |
Toruń |
|
Zmierczak Klaudia |
III G |
254 |
Gimnazjum nr 7 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Michalak Marta Anna |
III G |
254 |
Gimnazjum nr 7 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Górska Bożena Weronika |
II G |
254 |
Gimnazjum nr 7 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Sobierajska Zofia |
II G |
3035 |
Gimnazjum nr 56 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Smyk Dawid |
III G |
3035 |
Gimnazjum nr 56 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Remizow Patryk |
III G |
3035 |
Gimnazjum nr 56 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Tomasik Sara Anna |
II G |
245 |
Gimnazjum nr 54 Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Knapowski Kacper Paweł |
III G |
245 |
Gimnazjum nr 54 Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Dorniak Martyna Agata |
III G |
245 |
Gimnazjum nr 54 Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Serafin Katarzyna Agnieszka |
III G |
244 |
Gimnazjum nr 53 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Sawicki Mikołaj Mateusz |
III G |
244 |
Gimnazjum nr 53 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Ryczkowski Arkadiusz |
III G |
244 |
Gimnazjum nr 53 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Reimann Agata |
III G |
244 |
Gimnazjum nr 53 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Prochowski Marek |
III G |
244 |
Gimnazjum nr 53 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Meler Maciej Maksymilian |
II G |
244 |
Gimnazjum nr 53 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Malotka Dominika Anna |
III G |
244 |
Gimnazjum nr 53 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kilichowska Magdalena |
II G |
244 |
Gimnazjum nr 53 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Grzesiak Mikołaj |
III G |
244 |
Gimnazjum nr 53 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Chmielewska Julia |
III G |
244 |
Gimnazjum nr 53 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Buchaniec Weronika Magdalena |
II G |
244 |
Gimnazjum nr 53 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Brzuchalska Małgorzata |
III G |
244 |
Gimnazjum nr 53 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Wenda Martyna |
III G |
243 |
Gimnazjum nr 52 im. Bydgoskich Olimpijczyków w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Waldowska Wiktoria |
II G |
243 |
Gimnazjum nr 52 im. Bydgoskich Olimpijczyków w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Pilch Martyna |
III G |
243 |
Gimnazjum nr 52 im. Bydgoskich Olimpijczyków w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Pawłowska Wiktoria Angelika |
II G |
243 |
Gimnazjum nr 52 im. Bydgoskich Olimpijczyków w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kmieciak Ilona Magdalena |
III G |
243 |
Gimnazjum nr 52 im. Bydgoskich Olimpijczyków w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kiraga Laura Paulina |
II G |
243 |
Gimnazjum nr 52 im. Bydgoskich Olimpijczyków w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Karliński Łukasz Janusz |
II G |
243 |
Gimnazjum nr 52 im. Bydgoskich Olimpijczyków w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Wołonkiewicz Ewa |
III G |
242 |
Gimnazjum nr 51 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Wojtaluk Anna |
II G |
242 |
Gimnazjum nr 51 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Wichrowska Alicja |
I G |
242 |
Gimnazjum nr 51 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 następna >>>
|