|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Altmann Zuzanna Agata |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Arczewski Adam Maciej |
II G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Atraszkiewicz Marcelina Magdalena |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Bończyk Gabriela Alicja |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Chudzińska Martyna Kinga |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Drewa Julia |
II G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Gładkowska Patrycja Anna |
II G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Gotowała Wiktoria Anna |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Grajewska Karolina |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Grzybowska Julia Magdalena |
II G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Jakóbczyk Joanna Dominika |
II G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Jakubińska Marta Aleksandra |
II G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Jaworska Zuzanna |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Jazdon Maria Anna |
II G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Klawe Jakub |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kluz Marta |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kordus Klaudyna |
II G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kotowska Julia Maria |
II G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kowalska Wiktoria |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Ksepka Natalia Maria |
II G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kuczur Julia |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kutka Patrycja Maria |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Lewandowska Zuzanna |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Lobka Małgorzata |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Najmowicz Weronika |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Osławski Aleksander Wojciech |
II G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Paruch Katarzyna Maria |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Romanek Mikołaj Rafał |
II G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Ruge Monika Maria |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Rybacki Paweł |
II G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Siódmiak Julia |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Sylka Marta Krystyna |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Szaładzińska Magdalena |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Szefler Paweł |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Szymańska Katarzyna |
II G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Ślimak Aleksandra Barbara |
II G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Wesołowska Weronika |
II G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Wojcieszko Paweł Michał |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Bałdyga Błażej |
I G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Bäcker Marta Alicja |
I G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Bielicka Magdalena |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Błotnicka Dominika |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Boryk Jakub Andrzej |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Cader Tomasz Jan |
I G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Chłodowska Agnieszka Agata |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Ciesielska Gabriela |
I G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Cudak Karol Wojciech |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Dąbrowska Zofia Barbara |
I G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Doligalska Alicja |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Dreszer-Drogorób Paweł |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 następna >>>
|