|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Wojtalewicz Aurelia |
III G |
273 |
Gimnazjum Publiczne nr 1 w Solcu Kujawskim |
Solec Kujawski |
|
Kubicka Julia Wiktoria |
III G |
273 |
Gimnazjum Publiczne nr 1 w Solcu Kujawskim |
Solec Kujawski |
|
Zielona Natalia |
II G |
272 |
Gimnazjum Publiczne nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Lnianie |
Lniano |
|
Zielona Marta |
II G |
272 |
Gimnazjum Publiczne nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Lnianie |
Lniano |
|
Zalewska Patrycja |
III G |
272 |
Gimnazjum Publiczne nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Lnianie |
Lniano |
|
Sikorski Patryk |
III G |
272 |
Gimnazjum Publiczne nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Lnianie |
Lniano |
|
Różyńska Agata |
III G |
272 |
Gimnazjum Publiczne nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Lnianie |
Lniano |
|
Różycka Zuzanna |
III G |
272 |
Gimnazjum Publiczne nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Lnianie |
Lniano |
|
Majewski Sebastian |
III G |
272 |
Gimnazjum Publiczne nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Lnianie |
Lniano |
|
Kwaśniewska Klaudia |
III G |
272 |
Gimnazjum Publiczne nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Lnianie |
Lniano |
|
Gackowska Patrycja |
II G |
272 |
Gimnazjum Publiczne nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Lnianie |
Lniano |
|
Szczepańska Magdalena |
III G |
283 |
Gimnazjum Publiczne im. Witolda Bielowskiego w Warlubiu |
Warlubie |
|
Osmańska Natalia |
III G |
283 |
Gimnazjum Publiczne im. Witolda Bielowskiego w Warlubiu |
Warlubie |
|
Osmańska Daria |
III G |
283 |
Gimnazjum Publiczne im. Witolda Bielowskiego w Warlubiu |
Warlubie |
|
Michalak Karolina |
III G |
283 |
Gimnazjum Publiczne im. Witolda Bielowskiego w Warlubiu |
Warlubie |
|
Kaczkowska Dorota |
III G |
283 |
Gimnazjum Publiczne im. Witolda Bielowskiego w Warlubiu |
Warlubie |
|
Gołaszewska Paulina |
III G |
283 |
Gimnazjum Publiczne im. Witolda Bielowskiego w Warlubiu |
Warlubie |
|
Faleńczyk Olga |
III G |
283 |
Gimnazjum Publiczne im. Witolda Bielowskiego w Warlubiu |
Warlubie |
|
Ziółkowska Aleksandra Karolina |
I G |
268 |
Gimnazjum Powiatowe w Tucholi |
Tuchola |
|
Zaborowski Mateusz |
III G |
268 |
Gimnazjum Powiatowe w Tucholi |
Tuchola |
|
Winowiecka Olga |
III G |
268 |
Gimnazjum Powiatowe w Tucholi |
Tuchola |
|
Wędzicka Sonia |
I G |
268 |
Gimnazjum Powiatowe w Tucholi |
Tuchola |
|
Szwoch Anita Małgorzata |
II G |
268 |
Gimnazjum Powiatowe w Tucholi |
Tuchola |
|
Sikorska Anna |
III G |
268 |
Gimnazjum Powiatowe w Tucholi |
Tuchola |
|
Rybacka Patrycja Marta |
III G |
268 |
Gimnazjum Powiatowe w Tucholi |
Tuchola |
|
Rolbiecka Anita Maria |
I G |
268 |
Gimnazjum Powiatowe w Tucholi |
Tuchola |
|
Kot Marta |
III G |
268 |
Gimnazjum Powiatowe w Tucholi |
Tuchola |
|
Kijora Adam Wojciech |
III G |
268 |
Gimnazjum Powiatowe w Tucholi |
Tuchola |
|
Giersz Inga |
II G |
268 |
Gimnazjum Powiatowe w Tucholi |
Tuchola |
|
Duks Krzysztof |
III G |
268 |
Gimnazjum Powiatowe w Tucholi |
Tuchola |
|
Okrągła Katarzyna |
III G |
261 |
Gimnazjum nr 9 im. Powstańców Wielkopolskich w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kowalewska Ewelina |
III G |
261 |
Gimnazjum nr 9 im. Powstańców Wielkopolskich w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Jakubczak Anna |
II G |
261 |
Gimnazjum nr 9 im. Powstańców Wielkopolskich w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Dziuban Maciej |
III G |
261 |
Gimnazjum nr 9 im. Powstańców Wielkopolskich w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Chomacka Karolina |
III G |
261 |
Gimnazjum nr 9 im. Powstańców Wielkopolskich w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Burek Patrycja |
III G |
261 |
Gimnazjum nr 9 im. Powstańców Wielkopolskich w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kwietniewska Aneta |
III G |
1183 |
Gimnazjum nr 9 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Zawadzka Joanna |
I G |
259 |
Gimnazjum nr 9 im Mikołaja Kopernika w Toruniu |
Toruń |
|
Szulc Julia Joanna |
II G |
259 |
Gimnazjum nr 9 im Mikołaja Kopernika w Toruniu |
Toruń |
|
Rzewuska Halina Magdalena |
II G |
259 |
Gimnazjum nr 9 im Mikołaja Kopernika w Toruniu |
Toruń |
|
Rocol Patrycja Klaudia |
III G |
259 |
Gimnazjum nr 9 im Mikołaja Kopernika w Toruniu |
Toruń |
|
Piechowska Zuzanna |
II G |
259 |
Gimnazjum nr 9 im Mikołaja Kopernika w Toruniu |
Toruń |
|
Makowska Marta |
I G |
259 |
Gimnazjum nr 9 im Mikołaja Kopernika w Toruniu |
Toruń |
|
Krawczyk Zuzanna |
III G |
259 |
Gimnazjum nr 9 im Mikołaja Kopernika w Toruniu |
Toruń |
|
Kozielska Anna |
III G |
259 |
Gimnazjum nr 9 im Mikołaja Kopernika w Toruniu |
Toruń |
|
Gliszczyńska Anna Maria |
II G |
259 |
Gimnazjum nr 9 im Mikołaja Kopernika w Toruniu |
Toruń |
|
Szulc Dorota |
II G |
257 |
Gimnazjum nr 8 w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Stankiewicz Paula |
II G |
257 |
Gimnazjum nr 8 w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Kowalska Anna |
III G |
257 |
Gimnazjum nr 8 w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Grablis Kinga |
I G |
257 |
Gimnazjum nr 8 w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 następna >>>
|