|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
<Badaczewski> <Bartrłomiej> |
III G |
342 |
Gimnazjum w Świedziebni |
Świedziebnia |
|
<Dąbrowska> <Julia> |
III G |
342 |
Gimnazjum w Świedziebni |
Świedziebnia |
|
<Kamińska> <Kinga> |
III G |
342 |
Gimnazjum w Świedziebni |
Świedziebnia |
|
<Kulwicka> <Natalia> |
III G |
342 |
Gimnazjum w Świedziebni |
Świedziebnia |
|
<Ulanowska> <Weronika> |
III G |
342 |
Gimnazjum w Świedziebni |
Świedziebnia |
|
<Wegner> <Aleksandra> |
III G |
342 |
Gimnazjum w Świedziebni |
Świedziebnia |
|
Adamczewska Justyna |
III G |
318 |
Gimnazjum w Janikowie |
Janikowo |
|
Adamczyk Celina Krystyna |
III G |
210 |
Gimnazjum nr 32 im. Roberta Schumana w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Adamczyk Milena |
II G |
357 |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Radzyniu Chełmińskim |
Radzyń Chełmiński |
|
Adamska Beata |
III G |
106 |
Szkoła Podstawowa w Bobrowie - oddziały gimnazjalne |
Bobrowo |
|
Adryan Dominika |
III G |
367 |
Gimnazjum w Unisławiu |
Unisław |
|
Aftańska Justyna Kinga |
I G |
202 |
Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblistów we Włocławku |
Włocławek |
|
Aksamit Olga |
II G |
1226 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim - oddziały gimnazjalne |
Kowalewo Pomorskie |
|
Altmann Zuzanna Agata |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Ambroziak Apolonia |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Andryanczyk Adrian |
III G |
166 |
Gimnazjum nr 2 w Serocku |
Serock |
|
Andrzejewska Karolina |
III G |
128 |
Gimnazjum nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Barcinie |
Barcin |
|
Andrzejewska Kasandra Zofia |
I G |
1184 |
Publiczne Gimnazjum Powiatowe w Radziejowie |
Radziejów |
|
Antkowiak Katarzyna |
II G |
1178 |
Szkoła Podstawowa nr 5 w Żninie - oddziały gimnazjalne |
Żnin |
|
Antkowiak Klaudia |
II G |
1178 |
Szkoła Podstawowa nr 5 w Żninie - oddziały gimnazjalne |
Żnin |
|
Apalczyk Agnieszka |
III G |
1229 |
Publiczne Gimnazjum im. Piotra Tylickiego w Kowalu |
Kowal |
|
Aranin Karolina |
II G |
1218 |
Publiczne Gimnazjum w Górsku |
Górsk |
|
Arczewski Adam Maciej |
II G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Arentowicz Magdalena |
III G |
380 |
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Osieku - Oddziały gimnazjalne |
Osiek |
|
Arkita Magdalena |
III G |
105 |
Gimnazjum im. hm. Janka Bytnara "Rudego" w Lubieniu Kujawskim |
Lubień Kujawski |
|
Atraszkiewicz Marcelina Magdalena |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Baca Bartłomiej |
II G |
329 |
Gimnazjum w Ostromecku |
Ostromecko |
|
Bajek Anna |
III G |
1176 |
Publiczne Gimnazjum nr 1 w Lipnie |
Lipno |
|
Bajerowski Bartłomiej |
III G |
1197 |
Szkoła Podstawowa w Nasiegniewie - oddziały gimnazjalne |
Nasiegniewo |
|
Balak Aleksandra Julia |
I G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Balcer Katarzyna |
III G |
345 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Noblistów w Więcborku - oddziały gimnazjalne |
Więcbork |
|
Balcerzak Aneta |
II G |
262 |
Gimnazjum nr 1 w Brześciu Kujawskim |
Brześć Kujawski |
|
Balewska Barbara Maria |
III G |
205 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Bałdyga Błażej |
I G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Banach Agata Anna |
III G |
211 |
Gimnazjum nr 33 im. Hansa Christiana Andersena w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Banasiak Aleksandra |
II G |
282 |
Gimnazjum Publiczne w Chodczu |
Chodecz |
|
Banasiak Zofia |
III G |
247 |
Szkoła Podstawowa nr 31 z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego - oddziały gimnazjalne |
Bydgoszcz |
|
Banaszak Jakub Heliodor |
II G |
308 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Jana Bosko w Toruniu |
Toruń |
|
Banaszak Michalina |
III G |
318 |
Gimnazjum w Janikowie |
Janikowo |
|
Bandurska Anna Helena |
III G |
176 |
Gimnazjum nr 2 im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Bandziak Aleksandra |
II G |
121 |
Zespół Szkół Katolickich im. błogosławionego księdza Władysława Demskiego - Gimnazjum Katolickie |
Inowrocław |
|
Baran Anna |
III G |
221 |
Gimnazjum nr 4 w Nakle nad Notecią |
Nakło nad Notecią |
|
Baran Hanna |
III G |
221 |
Gimnazjum nr 4 w Nakle nad Notecią |
Nakło nad Notecią |
|
Baranowski Filip |
III G |
1188 |
Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Aleksandrowie Kujawskim z oddziałami gimnazjalnymi |
Aleksandrów Kujawski |
|
Barańska Natalia |
II G |
164 |
Gimnazjum nr 2 w Jankowicach |
Jankowice |
|
Barbagallo Waleria |
II G |
1188 |
Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Aleksandrowie Kujawskim z oddziałami gimnazjalnymi |
Aleksandrów Kujawski |
|
BARCZEWSKA MAŁGORZATA |
III G |
390 |
Gimnazjum im. Tony'ego Halika w Radzikach Dużych |
Radziki Duże |
|
Barski Kamil Sławomir |
III G |
247 |
Szkoła Podstawowa nr 31 z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego - oddziały gimnazjalne |
Bydgoszcz |
|
Bartkowiak Mateusz |
II G |
234 |
Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Bartkowska Agnieszka |
III G |
1231 |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Nowych Świerczynach - oddziały gimnazjalne |
Jastrzębie |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 następna >>>
|