|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Bald Plaza Nora |
IV P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Chmielewski Jakub |
VI P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Czarnecki Oskar Krzysztof |
VIII P |
1455 |
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Henryka Sucharskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Dardzińska Martyna |
VIII P |
5469 |
Prywatna Szkoła Podstawowa Nowoczesnych Technologii i Języków Obcych - Modern Academy |
Toruń |
|
Hidalgo Maciejewicz Eryka |
VIII P |
5469 |
Prywatna Szkoła Podstawowa Nowoczesnych Technologii i Języków Obcych - Modern Academy |
Toruń |
|
Jakuszewicz Jan Stanisław |
VII P |
3042 |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa International School of Bydgoszcz |
Bydgoszcz |
|
Kalińska Natasza |
VIII P |
1277 |
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Klempert Irmina |
VIII P |
1425 |
Szkoła Podstawowa nr 16 im. płk. Zbigniewa Makowieckiego w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Kolasińska Zofia Teresa |
V P |
3018 |
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Butterfly School" |
Toruń |
|
Nowak Ignacy |
VIII P |
5971 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu |
Toruń |
|
Pietraszewska Marta |
VIII P |
3042 |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa International School of Bydgoszcz |
Bydgoszcz |
|
Sierocka Agata Anna |
VIII P |
1406 |
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Komisji Edukacji Narodowej w Toruniu |
Toruń |
|
Syczyło Maja Maria |
VIII P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Talarczyk Ignacy Tomasz |
VII P |
3018 |
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Butterfly School" |
Toruń |
|
Varela-Łuczak Laura Esthera |
VI P |
1455 |
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Henryka Sucharskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Villarroel Sowiński Paweł Krystian |
V P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Wasąg Agata Magdalena |
VIII P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Woda Lena |
VIII P |
1277 |
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Wróbel Zofia Jadwiga |
VIII P |
1277 |
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Zając Szymon Piotr |
VIII P |
1406 |
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Komisji Edukacji Narodowej w Toruniu |
Toruń |
|
Żenkiewicz Nina |
V P |
5971 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu |
Toruń |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia [1] następna >>>
|