strona główna | ważne informacje | ostatnio dodane | wejście do piko | kontakt




baza szkół i placówek oświatowych

kalendarium kuratora

oferty pracy dla nauczycieli

konkursy przedmiotowe kuratora

przykłady dobrych praktyw w szkole

Lekcja historii.

Reforma edukacji

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Innowacje w edukacji

Podnoszenie jakości pracy szkół

Uczeń niepełnosprawny w szkole

Wspieranie rozwoju dzicka młodszego

Szkolnictwo Zawodowe

BIP biuletyn informacji publicznej

www.edupolis.pl
informacje ogólne  Jesteś w dziale informacje ogólne » Konkursy i olimpiady » olimpiady

2017-12-15 13:19 / 7753   A. Wnorowski informacje ogólne
Wyniki zawodów międzyszkolnych Olimpiady przedmiotowej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 - 1922”

Wyniki zawodów międzyszkolnych Olimpiady przedmiotowej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 - 1922” przeprowadzonych dnia 14 grudnia 2017 r.

 

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Szkoła

Punkty

Zakwalifikowani do zawodów II stopnia – okręgowych uzyskali najwyższą liczbę punktów, spośród uczniów, którzy zdobyli ponad 60 %

1.

Jakub Gawroński

Liceum Ogólnokształcące w Radziejowie

159

2.

 

Katarzyna Krauze

Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego
w Bydgoszczy

147

3.

Dawid Ryszewski

II LO im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu

144

4.

Grzegorz Bordewicz

Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego
w Bydgoszczy

137

5.

Maciej Kulis

II LO im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu

135

6.

Hubert Łączkowski

II LO im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu

131

7.

Michał Wieczorek

II LO im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu

130

8.

Mateusz Skierkowski

Zespół Szkół nr 4 w Nadrożu

122

Pozostali uczniowie

9.

Eryk Jędrzejewski

Zespół Szkół w Barcinie

116

10.

Konrad Walczak

Zespół Szkół Elektronicznych w Bydgoszczy

114

11.

Karol Truś

Zespół Szkół Elektronicznych w Bydgoszczy

113

12.

Jan Stypczyński

Zespół Szkół Elektronicznych w Bydgoszczy

111

13.

Kamil Chełminiak

Zespół Szkół Elektronicznych w Bydgoszczy

108

14.

Weronika Rydelek

 

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Bydgoszczy

102

15.

Maciej Majewski

Zespół Szkół Elektronicznych w Bydgoszczy

102

16.

Szymon Różański

Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego
w Bydgoszczy

89

17.

Dawid Waleńczykowski

 

Zespół Szkół Elektronicznych w Bydgoszczy

89

 




© Copyright 2018 Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Projekt i opracowanie: ix.pl