|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Przybyszewska Julia |
VI P |
1359 |
Szkoła Podstawowa im. Księdza Kardynała Wyszyńskiego w Orłowie |
Orłowo |
|
Reimann Mikołaj Beniamin |
VI P |
1526 |
Szkoła Podstawowa nr 60 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Retman Martyna |
VI P |
1467 |
Szkoła Podstawowa nr 27 im. Z. Krzyszkowiaka w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Retman Patrycja |
VI P |
1467 |
Szkoła Podstawowa nr 27 im. Z. Krzyszkowiaka w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Rumińska Kamila |
VI P |
1592 |
Szkoła Podstawowa w Brzozówce |
Brzozówka |
|
Rybicki Kacper |
VI P |
1529 |
Szkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Sielatycka Marta |
V P |
1277 |
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Skierkowski Mateusz |
VI P |
1539 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Kazimierza Ecksteina w Świeciu |
Świecie |
|
Skurzewski Filip |
V P |
1142 |
Publiczna Szkoła Podstawowa w Kłobi |
Kłobia |
|
Sosnowski Marcin |
VI P |
1455 |
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Henryka Sucharskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Stefański Kacper |
VI P |
1134 |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Radziejowie |
Radziejów |
|
Sudolski Jakub Mateusz |
V P |
1511 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu |
Toruń |
|
Szatlach Kacper Adam |
V P |
1420 |
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Szerszeń Monika |
VI P |
1861 |
Szkoła Podstawowa w Grzybnie |
Grzybno |
|
SZULCZEWSKI FILIP MIKOŁAJ |
VI P |
1860 |
Szkoła Podstawowa w Wielkim Rychnowie |
Wielkie Rychnowo |
|
Tański Kamil |
V P |
1534 |
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Mikołaja Kopernika w Toruniu |
Toruń |
|
Tomaszewska Jagoda Karola |
VI P |
1757 |
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skrwilnie |
Skrwilno |
|
Wasielewski Wiktor |
V P |
1481 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. kpt. Jana Drzewieckiego w Toruniu |
Toruń |
|
Wawrzyniak Bartosz |
V P |
1501 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Kusocińskiego w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Wiatr Monika |
VI P |
1871 |
Szkoła Podstawowa w Łabiszynie |
Łabiszyn |
|
Wielgomas Marta Agnieszka |
VI P |
1455 |
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Henryka Sucharskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Zaionc Kinga Wiktoria |
VI P |
1540 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Toruniu |
Toruń |
|
Złakowska Oliwa |
V P |
1153 |
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Wielgiem |
Wielgie |
|
Żurawska Natalia |
VI P |
817 |
Prywatna Szkoła Podstawowa w Zespole Edukacji "Wiedza" we Włocławku |
Włocławek |
|
Żygo Aron, Jan |
VI P |
1532 |
Szkoła Podstawowa nr 66 im. Misji Pokojowych ONZ z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 1 2 [3] następna >>>
|