|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Mońko Szymon |
VI P |
5264 |
"Trójka" Społeczna Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Żninie |
Żnin |
|
Dulian Piotr Wojciech |
VI P |
456 |
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Wojciecha w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Brodowski Daniel Patryk |
VI P |
629 |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Czarny Zuzanna |
VI MI |
672 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Janiszewska Zuzanna |
VI MI |
673 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Kowalewska Aleksandra |
VI MI |
673 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Żurawska Natalia |
VI P |
817 |
Prywatna Szkoła Podstawowa w Zespole Edukacji "Wiedza" we Włocławku |
Włocławek |
|
Kacprzak Aleksandra |
VI P |
1134 |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Radziejowie |
Radziejów |
|
Magier Martyna |
VI P |
1134 |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Radziejowie |
Radziejów |
|
Stefański Kacper |
VI P |
1134 |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Radziejowie |
Radziejów |
|
Skurzewski Filip |
V P |
1142 |
Publiczna Szkoła Podstawowa w Kłobi |
Kłobia |
|
Czaja Agata |
VI P |
1277 |
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Kożuchowska Agata Beata |
VI P |
1277 |
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Sielatycka Marta |
V P |
1277 |
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Lewandowski Piotr Kajetan |
VI P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Tomaszewska Jagoda Karola |
VI P |
1757 |
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skrwilnie |
Skrwilno |
|
Ciesielski Jakub |
V P |
3049 |
Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Chełmcach |
Chełmce |
|
Michalak Magdalena |
VI P |
3049 |
Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Chełmcach |
Chełmce |
|
Cienkowski Tomasz |
VI P |
1334 |
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Tłuchowie |
Tłuchowo |
|
Januszewski Zbigniew |
V P |
1342 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lnianie |
Lniano |
|
Prochera Michał Jan |
VI P |
1354 |
Szkoła Podstawowa im. K.K. Baczyńskiego w Czernikowie |
Czernikowo |
|
Łyszczarz Mikołaj |
VI P |
1915 |
Szkoła Podstawowa im. Karola Urbańskiego w Złotnikach Kujawskich |
Złotniki Kujawskie |
|
Przybyszewska Julia |
VI P |
1359 |
Szkoła Podstawowa im. Księdza Kardynała Wyszyńskiego w Orłowie |
Orłowo |
|
Kurz Martyna |
V P |
1352 |
Szkoła Podstawowa im. Mariana Rejewskiego w Białych Błotach |
Białe Błota |
|
POLAKIEWICZ JERZY |
V P |
1381 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim |
Kowalewo Pomorskie |
|
Łuczak Aleksandra Anna |
VI P |
1913 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krusinie |
Krusin |
|
Grabowska Marta Maria |
V P |
1747 |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja z Ryńska w Ryńsku |
Ryńsk |
|
Głąb Bartosz Mateusz |
VI P |
1894 |
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Brzozie |
Brzoza |
|
Cieszkowski Krzysztof |
VI P |
1783 |
Szkoła Podstawowa im. ppor. Piotra Wysockiego w Świedziebni |
Świedziebnia |
|
Hnatusz Laura |
VI P |
1706 |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Jędryczki w Ostrowitem |
Ostrowite |
|
Paś Weronika |
VI P |
1927 |
Szkoła Podstawowa im. Wandy Dobaczewskiej w Gąsawie |
Gąsawa |
|
Złakowska Oliwa |
V P |
1153 |
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Wielgiem |
Wielgie |
|
Lipski Jakub |
VI P |
1376 |
Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Padlewskiego w Nadrożu |
Nadróż |
|
Mrówczyńska Justyna |
VI P |
1403 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jan Kasprowicza w Kruszwicy |
Kruszwica |
|
Baksalary Damian |
V P |
1389 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. ppłka Józefa Wryczy w Tucholi |
Tuchola |
|
Guga Hanna |
VI P |
1904 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Ciechocinku |
Ciechocinek |
|
Muchiewicz Daria |
VI P |
1904 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Ciechocinku |
Ciechocinek |
|
Kaczmarek Michał |
V P |
1392 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim |
Brześć Kujawski |
|
Krajenta Ewa |
VI P |
1392 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim |
Brześć Kujawski |
|
Kokoszyński Rafał |
VI P |
1404 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojska Polskiego w Świeciu |
Świecie |
|
Kołodziejczyk Mateusz |
VI P |
1409 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Pablo Nerudy w Toruniu |
Toruń |
|
Łączna Ada Monika |
VI P |
1409 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Pablo Nerudy w Toruniu |
Toruń |
|
Malinowska Dominika |
VI P |
1409 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Pablo Nerudy w Toruniu |
Toruń |
|
Chodań Piotr |
VI P |
1413 |
Szkoła Podstawowa nr 12 z Odziałami Integracyjnymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Cierzniakowska Agata |
VI P |
1417 |
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Leona Barciszewskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Grubich Grzegorz Kacper |
VI P |
1417 |
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Leona Barciszewskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Oszubski Dawid Tomasz |
VI P |
1417 |
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Leona Barciszewskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Krajnik Natalia Anna |
VI P |
1420 |
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Szatlach Kacper Adam |
V P |
1420 |
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Karbowska Julia |
VI P |
1431 |
Szkoła Podstawowa nr 19 we Włocławku |
Włocławek |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia [1] 2 3 następna >>>
|