|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Karasiewicz Jakub |
VI P |
1534 |
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Mikołaja Kopernika w Toruniu |
Toruń |
|
Karbowska Julia |
VI P |
1431 |
Szkoła Podstawowa nr 19 we Włocławku |
Włocławek |
|
Karpus Michał |
V P |
1448 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stefana Żeromskiego w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Kłosowski Kacper |
V P |
1471 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Tucholi |
Tuchola |
|
Kokoszyński Rafał |
VI P |
1404 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojska Polskiego w Świeciu |
Świecie |
|
Kołodziejczyk Mateusz |
VI P |
1409 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Pablo Nerudy w Toruniu |
Toruń |
|
Konieczny Tomasz |
VI P |
1501 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Kusocińskiego w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Konkolewski Paweł |
VI P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Kowalewska Aleksandra |
VI MI |
673 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Kowalska Natalia |
VI P |
1470 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Rypinie |
Rypin |
|
Kozłowska Joanna |
VI P |
1497 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Armii Krajowej w Nakle Nad Notecią |
Nakło nad Notecią |
|
Kożuchowska Agata Beata |
VI P |
1277 |
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Krajenta Ewa |
VI P |
1392 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim |
Brześć Kujawski |
|
Krajnik Natalia Anna |
VI P |
1420 |
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Krupa Agata |
VI P |
1490 |
Szkoła Podstawowa nr 35 im. Jarosława Dąbrowskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kubasik Janusz |
VI P |
1722 |
Szkoła Podstawowa w Płużnicy |
Płużnica |
|
Kuczyńska Martyna Maria |
VI P |
72 |
Szkoła Podstawowa w Rojewie Filia w Liszkowie |
Liszkowo |
|
Kurz Martyna |
V P |
1352 |
Szkoła Podstawowa im. Mariana Rejewskiego w Białych Błotach |
Białe Błota |
|
Kwaśniewska Natalia |
VI P |
1481 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. kpt. Jana Drzewieckiego w Toruniu |
Toruń |
|
Kwiatkowska Paula Nicole |
VI P |
1592 |
Szkoła Podstawowa w Brzozówce |
Brzozówka |
|
Kwiatkowski Adam |
VI P |
1458 |
Szkoła Podstawowa nr 22 im. Janusza Korczaka we Włocławku |
Włocławek |
|
Kwiatkowski Emanuel |
V P |
1486 |
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Armii Krajowej w Toruniu |
Toruń |
|
Leśnowolska Kinga |
VI P |
1486 |
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Armii Krajowej w Toruniu |
Toruń |
|
Lewandowski Piotr Kajetan |
VI P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Lewicka Maria |
VI P |
1486 |
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Armii Krajowej w Toruniu |
Toruń |
|
Lipski Jakub |
VI P |
1376 |
Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Padlewskiego w Nadrożu |
Nadróż |
|
Lusiak Bartosz |
V P |
1440 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Śniadeckiego w Żninie |
Żnin |
|
Łączna Ada Monika |
VI P |
1409 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Pablo Nerudy w Toruniu |
Toruń |
|
Łuczak Aleksandra Anna |
VI P |
1913 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krusinie |
Krusin |
|
Łyczko Piotr |
VI P |
1431 |
Szkoła Podstawowa nr 19 we Włocławku |
Włocławek |
|
Łyszczarz Mikołaj |
VI P |
1915 |
Szkoła Podstawowa im. Karola Urbańskiego w Złotnikach Kujawskich |
Złotniki Kujawskie |
|
Magier Martyna |
VI P |
1134 |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Radziejowie |
Radziejów |
|
Malinowska Dominika |
VI P |
1409 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Pablo Nerudy w Toruniu |
Toruń |
|
Marchlewski Paweł |
VI P |
1539 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Kazimierza Ecksteina w Świeciu |
Świecie |
|
Michalak Magdalena |
VI P |
3049 |
Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Chełmcach |
Chełmce |
|
Mońko Szymon |
VI P |
5264 |
"Trójka" Społeczna Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Żninie |
Żnin |
|
Mrówczyńska Justyna |
VI P |
1403 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jan Kasprowicza w Kruszwicy |
Kruszwica |
|
Mróz Bartłomiej Michał |
VI P |
1668 |
Szkoła Podstawowa w Łysomicach |
Łysomice |
|
Muchiewicz Daria |
VI P |
1904 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Ciechocinku |
Ciechocinek |
|
Noskowiak Julian Mikołaj |
VI P |
1500 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Solcu Kujawskim |
Solec Kujawski |
|
Nowak Maria Stanisława |
VI P |
1501 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Kusocińskiego w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Ochociński Michał |
VI P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Oszubski Dawid Tomasz |
VI P |
1417 |
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Leona Barciszewskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Pankau Magdalena |
VI P |
1815 |
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Więcborku |
Więcbork |
|
Paś Weronika |
VI P |
1927 |
Szkoła Podstawowa im. Wandy Dobaczewskiej w Gąsawie |
Gąsawa |
|
Paśniewska Patrycja Anna |
VI P |
1511 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu |
Toruń |
|
Pietrkiewicz Karolina |
VI P |
1845 |
Szkoła Podstawowa we Wrockach |
Wrocki |
|
POLAKIEWICZ JERZY |
V P |
1381 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim |
Kowalewo Pomorskie |
|
Prochera Michał Jan |
VI P |
1354 |
Szkoła Podstawowa im. K.K. Baczyńskiego w Czernikowie |
Czernikowo |
|
Przyborowski Piotr |
VI P |
1504 |
Szkoła Podstawowa nr 41 im. Romualda Traugutta w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 1 [2] 3 następna >>>
|