|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Kułakowska Julia Iga |
III G |
308 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Jana Bosko w Toruniu |
Toruń |
|
Kuligowski Bartosz |
III G |
1179 |
Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Franciszka Becińskiego w Radziejowie |
Radziejów |
|
Kulejewski Mateusz Konrad |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kulczak Zuzanna |
II G |
119 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra Wawrzyniaka w Mogilnie - oddziały gimnazjalne |
Mogilno |
|
Kukla Paulina |
III G |
187 |
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Bohaterów Września 1939 w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Kujawski Kacper |
III G |
458 |
Katolickie Gimnazjum Księży Pallotynów Gymnasium Culmense w Chełmnie |
Chełmno |
|
Kuffel Zuzanna |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Kudelski Oskar Roman |
III G |
186 |
Szkoła Podstawowa nr 30 z Oddziałami Dwujęzycznymi - oddziały gimnazjalne |
Bydgoszcz |
|
Kudelski Maksymilian |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Kucharska Jagoda |
III G |
119 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra Wawrzyniaka w Mogilnie - oddziały gimnazjalne |
Mogilno |
|
Kubińska Katarzyna |
II G |
205 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Krzyżanowski Aleksander Tymoteusz |
II G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Krzemińska Joanna |
III G |
267 |
Gimnazjum nr 4 im. Organizacji Narodów Zjednoczonych we Włocławku |
Włocławek |
|
Krysiak Sophie |
II G |
205 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Krych Julia Weronika |
III SSP |
690 |
Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Król Jakub |
III G |
267 |
Gimnazjum nr 4 im. Organizacji Narodów Zjednoczonych we Włocławku |
Włocławek |
|
Król Dawid Robert |
III G |
251 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. gen. Tadeusza Bora Komorowskiego w Grudziądzu - oddziały gimnazjalne |
Grudziądz |
|
Krawisz Szymon |
III G |
372 |
Gimnazjum w Dąbrowie Chełmińskiej |
Dąbrowa Chełmińska |
|
Krawczyńska Iga |
III G |
330 |
Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Pakości - oddziały gimnazjalne |
Pakość |
|
Krause Nina |
III G |
308 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Jana Bosko w Toruniu |
Toruń |
|
Kozłowski Konrad Robert |
III G |
234 |
Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kozłowska Weronika |
III G |
1188 |
Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Aleksandrowie Kujawskim z oddziałami gimnazjalnymi |
Aleksandrów Kujawski |
|
Kozarów Anna |
III G |
211 |
Gimnazjum nr 33 im. Hansa Christiana Andersena w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kozak Marlena |
III G |
1282 |
Społeczne Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Kowalska Nadia |
II G |
242 |
Gimnazjum nr 51 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kowalka Wiktor |
III G |
242 |
Gimnazjum nr 51 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kowalewski Przemysław |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Kowalczyk Kacper Tomasz |
II G |
144 |
Gimnazjum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Lubiczu Górnym |
Lubicz Górny |
|
Kowalczyk Kacper Piotr |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Kowalczewska Joanna |
I G |
1216 |
Publiczne Gimnazjum w Gąsawie |
Gąsawa |
|
Kotowska Zuzanna |
III G |
160 |
Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kościński Piotr Karol |
II G |
219 |
Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zygmunta Wilkońskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Koszowski Antoni |
III G |
402 |
I Katolickie Gimnazjum im. króla Jana III Sobieskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kostulski Stanisław Henryk |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Kosobucka Aniela |
II G |
3053 |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu z klasami dotychczasowego Gimnazjum Dwujęzycznego nr 4 w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Kosakowska Aleksandra |
II G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Korycka Zuzanna |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Korpal Julia Alicja |
II G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Korniluk Zofia Anna |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Kornatowski Grzegorz |
II G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Korcz Marta |
III G |
212 |
Gimnazjum nr 34 im. Jarosława Dąbrowskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Koralewski Karol |
II G |
201 |
Gimnazjum nr 3 w Zbrachlinie |
Zbrachlin |
|
Kopycki Paweł Czesław |
III G |
5541 |
Gimnazjum nr 58 Mistrzostwa Sportowego |
Bydgoszcz |
|
Kopińska Aleksandra Zofia |
I G |
233 |
Gimnazjum nr 46 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kopeć Justyna |
III G |
186 |
Szkoła Podstawowa nr 30 z Oddziałami Dwujęzycznymi - oddziały gimnazjalne |
Bydgoszcz |
|
Konrad Zuzanna |
II G |
314 |
Gimnazjum w Czernikowie |
Czernikowo |
|
Komorowska Paulina |
III G |
256 |
Gimnazjum nr 8 im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku |
Włocławek |
|
Kołpa Weronika |
III G |
195 |
Gimnazjum nr 29 im. Włodzimierza Puchalskiego w Toruniu |
Toruń |
|
Kołodziejski Jakub |
III G |
308 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Jana Bosko w Toruniu |
Toruń |
|
Kołacz Agata Maria |
II G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 następna >>>
|