|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Adamkiewicz Mateusz |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Adler Agata |
III G |
384 |
Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Cierpicach |
Cierpice |
|
Al-Hosam Adam Kamil |
II G |
282 |
Gimnazjum Publiczne w Chodczu |
Chodecz |
|
Anderton Zuzanna Teresa |
II G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Andruszkiewicz Kacper Jan |
II G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Augustin Aleksandra |
II G |
197 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. 4. Kujawskiego Pułku Artylerii Lekkiej w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Babiak Eryk |
III G |
187 |
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Bohaterów Września 1939 w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Bahn Marta Łucja |
I G |
160 |
Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Balak Michał Jędrzej |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Banach Milena Maria |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Banaszkiewicz Maciej |
III G |
258 |
Gimnazjum nr 8 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Toruniu |
Toruń |
|
Barański Mikołaj |
III G |
1182 |
Publiczne Gimnazjum nr 3 w Żninie |
Żnin |
|
Barczak Juliusz |
I G |
219 |
Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zygmunta Wilkońskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Bartłomiejczak Dominika |
III G |
205 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Baudzis Aleksander |
III G |
308 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Jana Bosko w Toruniu |
Toruń |
|
Bednarek Julia |
II G |
5631 |
Gimnazjum Dwujęzyczne we Włocławku |
Włocławek |
|
Berendt Małgorzata |
II G |
235 |
Gimnazjum nr 48 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Berkowski Tadeusz |
III G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Betańska Justyna Gabriela |
III G |
214 |
Gimnazjum nr 35 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Betke Kacper Łukasz |
III G |
254 |
Gimnazjum nr 7 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Biernacki Jonasz |
III G |
308 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Jana Bosko w Toruniu |
Toruń |
|
Biniecki Dariusz Patryk |
III G |
239 |
Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów we Włocławku - oddziały gimnazjalne |
Włocławek |
|
Błaszczyk Julia |
III G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Błaszkiewicz Sandra |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Błoński Bartosz |
II G |
282 |
Gimnazjum Publiczne w Chodczu |
Chodecz |
|
Bobińska Jagoda |
I G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Bociańska Martyna Zuzanna |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Boczek Maciej Mateusz |
II G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Bogusławska Amelia |
II G |
1222 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku - oddziały gimnazjalne |
Ciechocinek |
|
Bogusz Wiktoria Paula |
III G |
205 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Bohdziewicz Aleksandra |
III G |
315 |
Gimnazjum w Głuchowie |
Głuchowo |
|
Bohr Julia Monika |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Boiński Kacper |
III G |
242 |
Gimnazjum nr 51 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Boniek Wiktoria Marcelina |
III G |
305 |
Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Borkowska Marta Anna |
III G |
3053 |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu z klasami dotychczasowego Gimnazjum Dwujęzycznego nr 4 w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Bortkiewicz Marta, Gabriela |
II G |
217 |
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 19 w Bydgoszczy - oddziały gimnazjalne |
Bydgoszcz |
|
Boruta Paweł |
III G |
234 |
Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Braor Radosław |
III G |
334 |
Gimnazjum im. Kościeleckich w Skępem |
Skępe |
|
Brodnicki Kacper Ryszard |
III G |
205 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Brymora Julia |
II G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Brzoska Maksymilian |
I G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Buczkowska Agnieszka Maria |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Bugajski Igor |
III G |
157 |
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Władysława Broniewskiego w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Bukowicka Urszula |
II G |
1282 |
Społeczne Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Buńkowski Kacper Sławomir |
III G |
261 |
Gimnazjum nr 9 im. Powstańców Wielkopolskich w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Burzych Natalia |
III G |
233 |
Gimnazjum nr 46 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Buśkiewicz Julia Maria |
II G |
160 |
Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Butkiewicz Joanna |
II G |
3053 |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu z klasami dotychczasowego Gimnazjum Dwujęzycznego nr 4 w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Butrykowski Filip Piotr |
I G |
267 |
Gimnazjum nr 4 im. Organizacji Narodów Zjednoczonych we Włocławku |
Włocławek |
|
Cedro Daniel Jakub |
III G |
192 |
Gimnazjum nr 28 w Toruniu |
Toruń |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 następna >>>
|