|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Abramuk Wiktoria |
III G |
234 |
Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Adamaszek Natalia |
III G |
176 |
Gimnazjum nr 2 im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Adamczak Julia |
II G |
242 |
Gimnazjum nr 51 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Adamczak Weronika |
III G |
210 |
Gimnazjum nr 32 im. Roberta Schumana w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Adamczak Zofia |
II G |
242 |
Gimnazjum nr 51 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Adamczyk Zofia |
II G |
233 |
Gimnazjum nr 46 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Adamkiewicz Mateusz |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Adamska Weronika |
III G |
1188 |
Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Aleksandrowie Kujawskim z oddziałami gimnazjalnymi |
Aleksandrów Kujawski |
|
Adler Agata |
III G |
384 |
Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Cierpicach |
Cierpice |
|
Al-Hosam Adam Kamil |
II G |
282 |
Gimnazjum Publiczne w Chodczu |
Chodecz |
|
Al-Shahari Yasmina |
I MII |
674 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Amin Andrzej Ahmad |
I G |
133 |
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II prowadzone w Szkole Podstawowej w Obrowie |
Obrowo |
|
Anderton Zuzanna Teresa |
II G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Andruszkiewicz Kacper Jan |
II G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Andrzejewska Marta Weronika |
III G |
192 |
Gimnazjum nr 28 w Toruniu |
Toruń |
|
Andrzejewski Jakub |
III G |
1189 |
Publiczne Gimnazjum w Boniewie |
Boniewo |
|
Antosik Kacper Piotr |
II G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Arbus Mikołaj |
III G |
255 |
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Augustin Aleksandra |
II G |
197 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. 4. Kujawskiego Pułku Artylerii Lekkiej w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Babiak Eryk |
III G |
187 |
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Bohaterów Września 1939 w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Badaczewska Angelika Dominika |
III G |
187 |
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Bohaterów Września 1939 w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Bahn Marta Łucja |
I G |
160 |
Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Balak Michał Jędrzej |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Balcer-Kaźmierczak Jakub |
III G |
217 |
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 19 w Bydgoszczy - oddziały gimnazjalne |
Bydgoszcz |
|
Balicki Beniamin Brunon |
I G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Balina Łukasz Paweł |
II G |
133 |
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II prowadzone w Szkole Podstawowej w Obrowie |
Obrowo |
|
Banach Milena Maria |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Banasiak Wiktor |
III G |
139 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Jagiełły w Brodnicy - oddziały gimnazjalne |
Brodnica |
|
Banaszkiewicz Maciej |
III G |
258 |
Gimnazjum nr 8 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Toruniu |
Toruń |
|
Barański Mikołaj |
III G |
1182 |
Publiczne Gimnazjum nr 3 w Żninie |
Żnin |
|
Barburzyńska Zuzanna |
III G |
254 |
Gimnazjum nr 7 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Barczak Juliusz |
I G |
219 |
Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zygmunta Wilkońskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Barszczewska Julia Faustyna |
III G |
305 |
Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Barszczewska Lidia |
III G |
323 |
Gimnazjum w Książkach |
Książki |
|
Bartczak Mateusz |
II G |
264 |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Żołędowie - oddziały gimnazjalne |
Żołędowo |
|
Bartłomiejczak Dominika |
III G |
205 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Bartos Anna Antonina |
III G |
151 |
Gimnazjum nr 12 im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Baryczka Olaf Karol |
II G |
160 |
Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Baudzis Aleksander |
III G |
308 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Jana Bosko w Toruniu |
Toruń |
|
Bednarek Julia |
II G |
5631 |
Gimnazjum Dwujęzyczne we Włocławku |
Włocławek |
|
Bednarski Konrad |
III G |
210 |
Gimnazjum nr 32 im. Roberta Schumana w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Behrendt Jakub |
I G |
5715 |
Niepubliczne Gimnazjum im. Stanisława Staszica w Ciechocinku |
Ciechocinek |
|
Behrendt Maja Małgorzata |
II G |
326 |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łochowie |
Łochowo |
|
Bejrach Alicja |
III G |
139 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Jagiełły w Brodnicy - oddziały gimnazjalne |
Brodnica |
|
Bensz Klaudia |
III G |
213 |
Gimnazjum nr 34 im. Tony'ego Halika w Toruniu |
Toruń |
|
Berć Miłosz Iwo |
III G |
213 |
Gimnazjum nr 34 im. Tony'ego Halika w Toruniu |
Toruń |
|
Berendt Małgorzata |
II G |
235 |
Gimnazjum nr 48 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Berkowski Tadeusz |
III G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Bernaciak Jakub |
III G |
1204 |
Publiczne Gimnazjum w Siemnówku |
Siemnówek |
|
Betańska Justyna Gabriela |
III G |
214 |
Gimnazjum nr 35 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 następna >>>
|