strona główna | ważne informacje | ostatnio dodane | wejście do piko | kontakt




Wizytatorzy - koordynatorzy

Dobry Start

baza szkół i placówek oświatowych

kalendarium kuratora

oferty pracy dla nauczycieli

konkursy przedmiotowe kuratora

przykłady dobrych praktyw w szkole

Niepodległa

Lekcja historii.

Reforma edukacji

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Innowacje w edukacji

Podnoszenie jakości pracy szkół

Uczeń niepełnosprawny w szkole

Wspieranie rozwoju dzicka młodszego

Szkolnictwo Zawodowe

RODO

BIP biuletyn informacji publicznej

www.edupolis.pl
Konkursy Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty
Wybierz okres:
Wybierz konkurs:
regulamin ogólny konkursu regulamin szczegółowy konkursu informacje o konkursach
Startujące szkołyWyniki etapu szkolnegoWyniki etapu rejonowegoWyniki etapu wojewódzkiego


Terminarz: etap szkolny 2017.11.10, etap rejonowy 2018.01.09, etap wojewódzki 2018.03.09.

Wyniki etapu szkolnego (lista osób zakwalifikowanych do etapu rejonowego)
Szukaj
Sortuj w/g:  uczestników   nazwy szkoły
Uczestnik Klasa Id szkoły Nazwa szkoły Miejscowość Stan
Kruszyńska Julia III G 1282 Społeczne Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Toruniu Toruń
Kruszyńska Wiktoria III G 330 Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Pakości - oddziały gimnazjalne Pakość
Krzeszewska Magdalena Elżbieta II G 241 Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Kubasik Maciej Jarosław II G 150 Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu Toruń
Kuls Jan Krzysztof II G 178 Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne Inowrocław
Kwella Michał III G 2835 Niepubliczne Gimnazjum w Gołkowie Gołkowo
Kwieciński Tymoteusz Konrad III G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Lewczuk Anna III G 307 Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy Bydgoszcz
Lisiecki Antoni II G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Litwinowicz Urszula II G 160 Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Lubrant Aleksandra II G 1208 Publiczne Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza w Wielgiem Wielgie
Łabuszewska Joanna III G 201 Gimnazjum nr 3 w Zbrachlinie Zbrachlin
Machaj Magdalena II G 203 Gimnazjum nr 3 w Grudziądzu Grudziądz
Majorke Anna Maria III G 5920 Niepubliczna Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi SPINAKER w Grudziądzu Grudziądz
Makowski Wojciech Feliks III G 168 Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące im. Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego z oddziałami gimnazjalnymi w Dobrzejewicach Dobrzejewice
Marcinkowska Katarzyna Irena II G 5344 Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu Inowrocław
Matuszewicz Anna Faustyna II G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Michałowska Karolina III G 2714 Zespół Szkół w Kęsowie Gimnazjum Kęsowo
Milas Marietta III G 119 Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra Wawrzyniaka w Mogilnie - oddziały gimnazjalne Mogilno
Młynarek Monika Julia III G 235 Gimnazjum nr 48 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Moraczewska Monika III G 305 Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu Toruń
Mosakowska Alicja Kinga II G 1208 Publiczne Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza w Wielgiem Wielgie
Mudiuk Hubert Ernest III G 345 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Noblistów w Więcborku - oddziały gimnazjalne Więcbork
Nierzwicki Kajetan Roman II G 205 Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu - oddziały gimnazjalne Toruń
Nizgorska Magdalena II G 139 Szkoła podstawowa nr 3 im. Władysława Jagiełły w Brodnicy - oddziały gimnazjalne Brodnica
Nowak Marta Agnieszka III G 178 Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne Inowrocław
Obłój Martyna Agnieszka III G 2502 Zespół Szkół Gimnazjum im. Leona Wyczółkowskiego we Wtelnie Wtelno
Oskaldowicz Filip II G 211 Gimnazjum nr 33 im. Hansa Christiana Andersena w Bydgoszczy Bydgoszcz
Owedyk Maria II G 241 Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Paliwoda Oliwia Weronika III G 2503 Szkoła Podstawowa w Osielsku - oddziały gimnazjalne Osielsko
Piecuch Weronika Eliza III G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Piekarski Maciej Kacper III G 241 Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Pietrzak Agata III G 305 Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu Toruń
Pilarski Konrad III G 1221 Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku Włocławek
Piotrowska Marta Maria III G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Piórkowski Jan Paweł II G 305 Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu Toruń
Piórkowski Paweł Jan II G 305 Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu Toruń
Płuciennik Natalia II G 5344 Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu Inowrocław
Poczwardowski Jędrzej III G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Podleśny Mateusz III G 5346 Gimnazjum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Modzerowie Modzerowo
Przepiórska Katarzyna Maria III G 202 Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblistów we Włocławku Włocławek
Radecka Klaudia III G 201 Gimnazjum nr 3 w Zbrachlinie Zbrachlin
Rassak Klaudia III G 133 Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II prowadzone w Szkole Podstawowej w Obrowie Obrowo
Robakowska Nikola III G 196 Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witos w Woli Wapowskiej - oddziały gimnazjalne Bachorce
Ruprik Urszula Anna III G 402 I Katolickie Gimnazjum im. króla Jana III Sobieskiego w Bydgoszczy Bydgoszcz
Rybak Zuzanna Maria II G 241 Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Sadlok Maria III G 241 Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Serafin Jakub III G 234 Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Skibińska Zuzanna III G 150 Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu Toruń
Sobucki Bartłomiej III G 355 Publiczne Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Topólce Topólka
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
<<< poprzednia     1  [2]  3     następna >>>



© Copyright 2018 Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Projekt i opracowanie: ix.pl