strona główna | ważne informacje | ostatnio dodane | wejście do piko | kontakt




Dobry Start

baza szkół i placówek oświatowych

kalendarium kuratora

oferty pracy dla nauczycieli

konkursy przedmiotowe kuratora

przykłady dobrych praktyw w szkole

Niepodległa

Lekcja historii.

Reforma edukacji

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Innowacje w edukacji

Podnoszenie jakości pracy szkół

Uczeń niepełnosprawny w szkole

Wspieranie rozwoju dzicka młodszego

Szkolnictwo Zawodowe

BIP biuletyn informacji publicznej

www.edupolis.pl
Konkursy Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty
Wybierz okres:
Wybierz konkurs:
regulamin ogólny konkursu regulamin szczegółowy konkursu informacje o konkursach
Startujące szkołyWyniki etapu szkolnegoWyniki etapu rejonowegoWyniki etapu wojewódzkiego


Terminarz: etap szkolny 2017.11.10, etap rejonowy 2018.01.09, etap wojewódzki 2018.03.09.

Wyniki etapu rejonowego (lista osób zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego)
Szukaj
Sortuj w/g:  uczestników   nazwy szkoły
Uczestnik Klasa Id szkoły Nazwa szkoły Miejscowość Stan
Biernacki Jan Waldemar III G 178 Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne Inowrocław
Chojnicka Patrycja Maria III G 133 Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II prowadzone w Szkole Podstawowej w Obrowie Obrowo
Dybowska Alicja III G 1229 Publiczne Gimnazjum im. Piotra Tylickiego w Kowalu Kowal
Dzwonkowska Wiktoria Anna III G 151 Gimnazjum nr 12 im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu Grudziądz
Florkowski Łukasz Andrzej II G 241 Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Gackowska Natalia III G 336 Gimnazjum im. Janusza Korczaka w Sośnie Sośno
Jabłońska Oliwia III G 105 Gimnazjum im. hm. Janka Bytnara "Rudego" w Lubieniu Kujawskim Lubień Kujawski
Jarmiłko Bartosz III G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Kabacińska Iga Maria III G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Kaszubowska Zofia Magdalena III G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Kikulska Patrycja III G 361 Szkoła Podstawowa im. kpt. Floriana Laskowskiego w Grucie - oddziały gimnazjalne Gruta
Kłosowska Lidia II G 308 Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Jana Bosko w Toruniu Toruń
Kosela Kamila Weronika III G 132 Gimnazjum nr 1 im. Księdza Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Wąbrzeźnie Wąbrzeźno
Kowal Zofia III G 178 Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne Inowrocław
Kowalczyk Agata II G 241 Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Kruszyńska Amelia III G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Krzeszewska Magdalena Elżbieta II G 241 Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Kubasik Maciej Jarosław II G 150 Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu Toruń
Młynarek Monika Julia III G 235 Gimnazjum nr 48 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Moraczewska Monika III G 305 Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu Toruń
Nierzwicki Kajetan Roman II G 205 Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu - oddziały gimnazjalne Toruń
Nowak Marta Agnieszka III G 178 Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne Inowrocław
Piekarski Maciej Kacper III G 241 Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Pietrzak Agata III G 305 Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu Toruń
Piotrowska Marta Maria III G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Poczwardowski Jędrzej III G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Ruprik Urszula Anna III G 402 I Katolickie Gimnazjum im. króla Jana III Sobieskiego w Bydgoszczy Bydgoszcz
Sobucki Bartłomiej III G 355 Publiczne Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Topólce Topólka
Szczech Aleksandra III G 175 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Szubinie Szubin
Szpila Dagmara II G 3053 IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu z klasami dotychczasowego Gimnazjum Dwujęzycznego nr 4 w Toruniu - oddziały gimnazjalne Toruń
Szubarga Anna Maria III G 246 Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy Bydgoszcz
Śpiewak Ewa Joanna III G 239 Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów we Włocławku - oddziały gimnazjalne Włocławek
Tomasik Tyberiusz II G 241 Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Urbańska Kinga III G 1179 Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Franciszka Becińskiego w Radziejowie Radziejów
Walczak Agata III G 205 Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu - oddziały gimnazjalne Toruń
Wilińska Weronika II G 318 Gimnazjum w Janikowie Janikowo
Wojdacz Weronika III G 5344 Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu Inowrocław
Zaborowska Alicja II G 1221 Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku Włocławek
Zdolska Magdalena III G 239 Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów we Włocławku - oddziały gimnazjalne Włocławek
Żyto Karolina Magdalena III G 305 Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu Toruń
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
<<< poprzednia     [1]     następna >>>



© Copyright 2018 Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Projekt i opracowanie: ix.pl