strona główna | ważne informacje | ostatnio dodane | wejście do piko | kontakt




Dobry Start

baza szkół i placówek oświatowych

kalendarium kuratora

oferty pracy dla nauczycieli

konkursy przedmiotowe kuratora

przykłady dobrych praktyw w szkole

Niepodległa

Lekcja historii.

Reforma edukacji

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Innowacje w edukacji

Podnoszenie jakości pracy szkół

Uczeń niepełnosprawny w szkole

Wspieranie rozwoju dzicka młodszego

Szkolnictwo Zawodowe

BIP biuletyn informacji publicznej

www.edupolis.pl
Konkursy Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty
Wybierz okres:
Wybierz konkurs:
regulamin ogólny konkursu regulamin szczegółowy konkursu informacje o konkursach
Startujące szkołyWyniki etapu szkolnegoWyniki etapu rejonowegoWyniki etapu wojewódzkiego


Terminarz: etap szkolny 2017.11.10, etap rejonowy 2018.01.09, etap wojewódzki 2018.03.09.

Wyniki etapu szkolnego (lista osób zakwalifikowanych do etapu rejonowego)
Szukaj
Sortuj w/g:  uczestników   nazwy szkoły
Uczestnik Klasa Id szkoły Nazwa szkoły Miejscowość Stan
Durska Zuzanna Julia II G 246 Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy Bydgoszcz
Gabrysiak Alicja Emilia II G 246 Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy Bydgoszcz
Szewczyk Julia Amelia III G 246 Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy Bydgoszcz
Szubarga Anna Maria III G 246 Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy Bydgoszcz
Bernacki Jakub Marcin II G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Brukiewa Urszula II G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Ciechanowski Maximilian II G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Drzewiecki Tymon II G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Hilmantel Justyna II G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Jarmiłko Bartosz III G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Kabacińska Iga Maria III G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Kaszubowska Zofia Magdalena III G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Kolasiński Mikołaj II G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Kruszyńska Amelia III G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Kwieciński Tymoteusz Konrad III G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Lisiecki Antoni II G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Matuszewicz Anna Faustyna II G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Piecuch Weronika Eliza III G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Piotrowska Marta Maria III G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Poczwardowski Jędrzej III G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Szulc Dorota III G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Szwaba Aleksandra Ewa II G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Marcinkowska Katarzyna Irena II G 5344 Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu Inowrocław
Płuciennik Natalia II G 5344 Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu Inowrocław
Szymański Wit Cezary II G 5344 Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu Inowrocław
Wlekliński Mateusz Kacper III G 5344 Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu Inowrocław
Wojdacz Weronika III G 5344 Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu Inowrocław
Jabłońska Oliwia III G 105 Gimnazjum im. hm. Janka Bytnara "Rudego" w Lubieniu Kujawskim Lubień Kujawski
Gackowska Natalia III G 336 Gimnazjum im. Janusza Korczaka w Sośnie Sośno
Świder Dobrawa II G 320 Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Kcyni Kcynia
Kozakiewicz Adam Jarosław III G 117 Gimnazjum im. Ziemi Dobrzyńskiej w Tłuchowie Tłuchowo
Kozłowski Błażej II G 120 Gimnazjum Integracyjne w Inowrocławiu Inowrocław
Chojnicka Patrycja Maria III G 133 Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II prowadzone w Szkole Podstawowej w Obrowie Obrowo
Rassak Klaudia III G 133 Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II prowadzone w Szkole Podstawowej w Obrowie Obrowo
Kosela Kamila Weronika III G 132 Gimnazjum nr 1 im. Księdza Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Wąbrzeźnie Wąbrzeźno
Kubasik Maciej Jarosław II G 150 Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu Toruń
Skibińska Zuzanna III G 150 Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu Toruń
Waśniewska Patrycja III G 150 Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu Toruń
Kozłowska Ewelina III G 149 Gimnazjum nr 11 we Włocławku Włocławek
Dzwonkowska Wiktoria Anna III G 151 Gimnazjum nr 12 im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu Grudziądz
Włodarska Barbara Anna III G 151 Gimnazjum nr 12 im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu Grudziądz
Warchol Aleksander III G 152 Gimnazjum nr 12 im. Karola Wojtyły we Włocławku Włocławek
JAŁOWIECKA AGATA III G 155 Gimnazjum nr 14 w Toruniu Toruń
Kowalewski Filip II G 158 Gimnazjum nr 16 w Toruniu Toruń
Litwinowicz Urszula II G 160 Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Krajewski Radosław Nikodem III G 176 Gimnazjum nr 2 im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich w Grudziądzu Grudziądz
Przepiórska Katarzyna Maria III G 202 Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblistów we Włocławku Włocławek
Gralak Magdalena III G 203 Gimnazjum nr 3 w Grudziądzu Grudziądz
Machaj Magdalena II G 203 Gimnazjum nr 3 w Grudziądzu Grudziądz
Jakubek Dominika III G 201 Gimnazjum nr 3 w Zbrachlinie Zbrachlin
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
<<< poprzednia     [1]  2  3     następna >>>



© Copyright 2018 Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Projekt i opracowanie: ix.pl