|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Waśkiewicz Jakub |
III G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Wcisło Marcel |
III G |
155 |
Gimnazjum nr 14 w Toruniu |
Toruń |
|
Wegner Karolina |
III G |
378 |
Gimnazjum im. Bolesława Meggera w Stobnie |
Stobno |
|
Widła Kinga Katarzyna |
III G |
3053 |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu z klasami dotychczasowego Gimnazjum Dwujęzycznego nr 4 w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Wilińska Adrianna |
III MII |
674 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Wiśniewski Filip Marcin |
II G |
318 |
Gimnazjum w Janikowie |
Janikowo |
|
Witczak Jakub |
III G |
1184 |
Publiczne Gimnazjum Powiatowe w Radziejowie |
Radziejów |
|
Witkowska Zuzanna Danuta |
III G |
234 |
Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Włoch Weronika Anna |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Wołk Arkadiusz |
III G |
308 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Jana Bosko w Toruniu |
Toruń |
|
Wójt Karolina |
III G |
160 |
Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Wróblewski Kacper Dawid |
III G |
200 |
Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblistów w Świeciu |
Świecie |
|
Zakrzewska Sandra Weronika |
III G |
168 |
Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące im. Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego z oddziałami gimnazjalnymi w Dobrzejewicach |
Dobrzejewice |
|
Zaleta Szymon Piotr |
III G |
318 |
Gimnazjum w Janikowie |
Janikowo |
|
Zasada Kamil |
II G |
355 |
Publiczne Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Topólce |
Topólka |
|
Zdrojewski Wiktor Piotr |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
ZEGARSKA MARTYNA |
III G |
1226 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim - oddziały gimnazjalne |
Kowalewo Pomorskie |
|
Zgórzyńska Julia |
III G |
269 |
Publiczne Gimnazjum Powiatowe w Zespole Szkół nr 1 w Rypinie |
Rypin |
|
Zjawiona Alicja Maria |
III G |
308 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Jana Bosko w Toruniu |
Toruń |
|
Zowczak Dominika Marta |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Zwiorek Aleksandra Małgorzata |
III G |
205 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Żurawski Robert |
II G |
256 |
Gimnazjum nr 8 im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku |
Włocławek |
|
Żyto Hubert Krzysztof |
III G |
305 |
Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 1 2 3 4 [5] następna >>>
|