|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Głowacka Martyna, Maria |
III G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Głowacka Patrycja |
III G |
178 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Golus Wiktor Piotr |
III G |
259 |
Gimnazjum nr 9 im Mikołaja Kopernika w Toruniu |
Toruń |
|
Gołecki Radosław Adam |
III G |
151 |
Gimnazjum nr 12 im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Goryńska Ewa |
III G |
392 |
Gimnnazjum nr 5 w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Górnicka Julia Magdalena |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Gralak Marek |
III G |
277 |
Gimnazjum Publiczne w Grabkowie |
Grabkowo |
|
Haglauer Monika |
III G |
168 |
Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące im. Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego z oddziałami gimnazjalnymi w Dobrzejewicach |
Dobrzejewice |
|
Hesse Piotr |
III G |
244 |
Gimnazjum nr 53 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Hyra Magdalena |
III G |
187 |
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Bohaterów Września 1939 w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Izydorczyk Bartosz |
III G |
1188 |
Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Aleksandrowie Kujawskim z oddziałami gimnazjalnymi |
Aleksandrów Kujawski |
|
Jagielska Edyta |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Jakubczyk Paulina Anna |
III G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Janczak Kamila |
III G |
139 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Jagiełły w Brodnicy - oddziały gimnazjalne |
Brodnica |
|
Janczewski Aleksander William |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Janka Milena |
III G |
355 |
Publiczne Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Topólce |
Topólka |
|
Januszewski Zbigniew |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Jarzemski Dominik |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Jasińska Izabela |
III G |
1228 |
Publiczne Gimnazjum im. Mariana Rejewskiego w Białych Błotach |
Białe Błota |
|
Jaśtak Joanna |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Jaworski Leszek Jan |
II G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Jendrzejewski Dawid |
II G |
318 |
Gimnazjum w Janikowie |
Janikowo |
|
Jezierska Zuzanna |
II G |
5631 |
Gimnazjum Dwujęzyczne we Włocławku |
Włocławek |
|
Jurkowska Julia Magda |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Karpińska Natalia Katarzyna |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Kędzierski Jakub, Krzysztof |
III G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Kilichowski Łukasz Andrzej |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Klarowski Franciszek |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Kłosowski Kacper |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Knapik Jędrzej |
III G |
458 |
Katolickie Gimnazjum Księży Pallotynów Gymnasium Culmense w Chełmnie |
Chełmno |
|
Koczorowska Magdalena Maria |
III G |
147 |
Gimnazjum nr 10 im. Komisji Edukacji Narodowej w Toruniu |
Toruń |
|
Komarowski Ambroży |
III G |
121 |
Zespół Szkół Katolickich im. błogosławionego księdza Władysława Demskiego - Gimnazjum Katolickie |
Inowrocław |
|
Konopka Krzysztof |
II G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Konopka Piotr |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Kopczyński Leszek Henryk |
III G |
178 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Korga Bartosz Krzysztof |
III G |
1178 |
Szkoła Podstawowa nr 5 w Żninie - oddziały gimnazjalne |
Żnin |
|
Kosela Emilia Magdalena |
III G |
132 |
Gimnazjum nr 1 im. Księdza Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Wąbrzeźnie |
Wąbrzeźno |
|
Kosiński Bartłomiej Józef |
III G |
259 |
Gimnazjum nr 9 im Mikołaja Kopernika w Toruniu |
Toruń |
|
Kossmann Magdalena Karolina |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Kostrzewski Mateusz |
II G |
1229 |
Publiczne Gimnazjum im. Piotra Tylickiego w Kowalu |
Kowal |
|
Kotkiewicz Kacper |
II G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Kowalczyk Kacper Piotr |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Kozerewicz Weronika |
III G |
1177 |
Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Sędziwoja z Szubina w Szubinie |
Szubin |
|
Kozianowski Łukasz Oskar |
III G |
203 |
Gimnazjum nr 3 w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Krajenta Piotr |
III G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Krajnik Kamil |
III G |
251 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. gen. Tadeusza Bora Komorowskiego w Grudziądzu - oddziały gimnazjalne |
Grudziądz |
|
Kraśnicka Martyna Katarzyna |
III G |
205 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Krusińska Natalia Joanna |
III G |
280 |
Gimnazjum Publiczne w Górznie |
Górzno |
|
Kruszewska Julia |
III G |
155 |
Gimnazjum nr 14 w Toruniu |
Toruń |
|
Kruszka Małgorzata |
III G |
119 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra Wawrzyniaka w Mogilnie - oddziały gimnazjalne |
Mogilno |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 1 [2] 3 4 5 następna >>>
|