|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Krysiak Patryk |
III G |
155 |
Gimnazjum nr 14 w Toruniu |
Toruń |
|
Kubera Patrycja |
III G |
210 |
Gimnazjum nr 32 im. Roberta Schumana w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kudelski Oskar Roman |
III G |
186 |
Szkoła Podstawowa nr 30 z Oddziałami Dwujęzycznymi - oddziały gimnazjalne |
Bydgoszcz |
|
Kulejewski Mateusz Konrad |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kuncewicz Mikołaj |
III MII |
675 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Kurzych Olga |
III G |
3053 |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu z klasami dotychczasowego Gimnazjum Dwujęzycznego nr 4 w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Kwella Adam |
II G |
2835 |
Niepubliczne Gimnazjum w Gołkowie |
Gołkowo |
|
Kwiatkowska Magdalena |
III G |
1184 |
Publiczne Gimnazjum Powiatowe w Radziejowie |
Radziejów |
|
Kwiatkowski Jan |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Kwiatkowski Mateusz |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Lewandowska Aleksandra |
II G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Lewandowski Jakub Franciszek |
III G |
219 |
Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zygmunta Wilkońskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Lewandowski Miłosz |
III G |
1172 |
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krojczynie |
Krojczyn |
|
Lipińska Wiktoria |
III G |
168 |
Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące im. Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego z oddziałami gimnazjalnymi w Dobrzejewicach |
Dobrzejewice |
|
Lusiak Bartosz |
III G |
1178 |
Szkoła Podstawowa nr 5 w Żninie - oddziały gimnazjalne |
Żnin |
|
Maciejewska Katarzyna |
III G |
119 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra Wawrzyniaka w Mogilnie - oddziały gimnazjalne |
Mogilno |
|
Madej Szymon Józef |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Majchrowicz Gabriela |
III G |
267 |
Gimnazjum nr 4 im. Organizacji Narodów Zjednoczonych we Włocławku |
Włocławek |
|
Majchrzak Jakub Piotr |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Malak Bartosz Michał |
III G |
318 |
Gimnazjum w Janikowie |
Janikowo |
|
Małecka Marcelina Magdalena |
III G |
119 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra Wawrzyniaka w Mogilnie - oddziały gimnazjalne |
Mogilno |
|
Małkiewicz Anna |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Marchewka Julia |
III G |
147 |
Gimnazjum nr 10 im. Komisji Edukacji Narodowej w Toruniu |
Toruń |
|
Marciniak Piotr |
III G |
202 |
Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblistów we Włocławku |
Włocławek |
|
Marciniak Zofia Anna |
III G |
251 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. gen. Tadeusza Bora Komorowskiego w Grudziądzu - oddziały gimnazjalne |
Grudziądz |
|
Marcinkowska Martyna |
III G |
219 |
Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zygmunta Wilkońskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Markiel Julia Karolina |
III G |
251 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. gen. Tadeusza Bora Komorowskiego w Grudziądzu - oddziały gimnazjalne |
Grudziądz |
|
Matysek Kamil |
III G |
219 |
Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zygmunta Wilkońskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Mezer Marcin Mateusz |
III G |
121 |
Zespół Szkół Katolickich im. błogosławionego księdza Władysława Demskiego - Gimnazjum Katolickie |
Inowrocław |
|
Michalska Weronika |
III G |
256 |
Gimnazjum nr 8 im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku |
Włocławek |
|
Michna Maria Magdalena |
II G |
307 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Mierzwicka Natalia Maria |
III G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Miłoszewska Alicja |
III G |
281 |
Gimnazjum Publiczne w Rogowie |
Rogowo |
|
Mudiuk Dominika |
III G |
345 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Noblistów w Więcborku - oddziały gimnazjalne |
Więcbork |
|
Murawski Jakub |
III G |
1282 |
Społeczne Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Naraziński Krzysztof |
II G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Narożniak Martyna |
III G |
119 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra Wawrzyniaka w Mogilnie - oddziały gimnazjalne |
Mogilno |
|
Nawrocka Weronika |
III G |
178 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Niciak Kinga |
III G |
402 |
I Katolickie Gimnazjum im. króla Jana III Sobieskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Niewiadomski Krystian |
III G |
197 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. 4. Kujawskiego Pułku Artylerii Lekkiej w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Nitka Szymon |
III G |
166 |
Gimnazjum nr 2 w Serocku |
Serock |
|
Nowak Agata |
III G |
219 |
Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zygmunta Wilkońskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Nowek Adam Robert |
II G |
151 |
Gimnazjum nr 12 im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Obczyńska Karolina |
III G |
269 |
Publiczne Gimnazjum Powiatowe w Zespole Szkół nr 1 w Rypinie |
Rypin |
|
Olewicz Jakub Jan |
III G |
1178 |
Szkoła Podstawowa nr 5 w Żninie - oddziały gimnazjalne |
Żnin |
|
Ordon Urszula Klaudia |
II G |
178 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Orłowska Alicja |
II G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Owczarzak Marta |
III G |
2931 |
Katolickie Gimnazjum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Mięcierzynie |
Mięcierzyn |
|
Pająk Joanna |
III G |
197 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. 4. Kujawskiego Pułku Artylerii Lekkiej w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Pasternacka Zofia |
III G |
1227 |
Publiczne Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kamieniu Krajeńskim |
Kamień Krajeński |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 1 2 [3] 4 5 następna >>>
|