|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Rupacz Martyna Maria |
III G |
402 |
I Katolickie Gimnazjum im. króla Jana III Sobieskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Rusak Paulina Anna |
III G |
160 |
Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Rutkowska Agata |
II G |
202 |
Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblistów we Włocławku |
Włocławek |
|
Rybacki Paweł |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Rzeszut Marcin Piotr |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Rzeźnikowska Agata |
III G |
240 |
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bydgoszczy - oddziały gimnazjalne |
Bydgoszcz |
|
Sala Dawid |
III G |
141 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. dra Kazimierza Karasiewicza w Tucholi - oddziały gimnazjalne |
Tuchola |
|
Semrau Paula Agnieszka |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Sielatycka Marta |
I G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Siuda Jakub Hubert |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Siudak Maja |
II G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Skucińska Ida |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Sokołowska Ewa Magdalena |
III G |
3053 |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu z klasami dotychczasowego Gimnazjum Dwujęzycznego nr 4 w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Sowińska Dagmara |
III G |
345 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Noblistów w Więcborku - oddziały gimnazjalne |
Więcbork |
|
Stankiewicz Kamil Piotr |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Stawska Anna |
III G |
318 |
Gimnazjum w Janikowie |
Janikowo |
|
Stefańska Maria |
III G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Stranz Izabela Zuzanna |
I G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Stróżyk Kamil |
III G |
1198 |
Publiczne Gimnazjum im. Ziemi Kujawskiej w Osięcinach |
Osięciny |
|
Sudoł Oliwia |
III G |
133 |
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II prowadzone w Szkole Podstawowej w Obrowie |
Obrowo |
|
Sulima Alicja Małgorzata |
III G |
402 |
I Katolickie Gimnazjum im. króla Jana III Sobieskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Swarcewicz Sonia Agnieszka |
III G |
132 |
Gimnazjum nr 1 im. Księdza Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Wąbrzeźnie |
Wąbrzeźno |
|
Sygit Maria |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Szafrańska Aleksandra Anna |
III G |
307 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Szewczyk Izabela |
III G |
392 |
Gimnnazjum nr 5 w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Szmigiel Mariusz Mikołaj |
III G |
179 |
Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Grębocinie |
Grębocin |
|
Szota Maciej Piotr |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Szudzik Kacper |
III G |
347 |
Gimnazjum im. Ignacego Jana Paderewskiego w Zbrachlinie |
Zbrachlin |
|
Szynkiewicz Agata Maria |
III G |
132 |
Gimnazjum nr 1 im. Księdza Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Wąbrzeźnie |
Wąbrzeźno |
|
Świechowicz Marek |
III G |
213 |
Gimnazjum nr 34 im. Tony'ego Halika w Toruniu |
Toruń |
|
Tusień Katarzyna |
III G |
357 |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Radzyniu Chełmińskim |
Radzyń Chełmiński |
|
Wacławska Weronika |
II G |
333 |
Gimnazjum w Pokrzydowie |
Pokrzydowo |
|
Walczak Mikołaj |
I G |
1216 |
Publiczne Gimnazjum w Gąsawie |
Gąsawa |
|
Warejko Agata |
III G |
308 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Jana Bosko w Toruniu |
Toruń |
|
Wąsik Joanna |
III G |
235 |
Gimnazjum nr 48 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Weber Maciej |
III G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Wiatr Aleksandra Anna |
III G |
234 |
Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Wiczarski Janusz Paweł |
III G |
151 |
Gimnazjum nr 12 im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Wieczyńska Magdalena |
III G |
133 |
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II prowadzone w Szkole Podstawowej w Obrowie |
Obrowo |
|
Wilk Jakub Wojciech |
III G |
307 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Wilmanowicz Anna |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Wiśniewska Marcelina Michalina |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Wiśniewski Maciej |
III G |
120 |
Gimnazjum Integracyjne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Witucka Dominika |
III G |
1230 |
Publiczne Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Janowcu Wielkopolskim |
Janowiec Wielkopolski |
|
Wojanowska Zuzanna |
III G |
172 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Świeciu - oddziały gimnazjalne |
Świecie |
|
Wojciechowska Agata |
III G |
205 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Woźnicki Jakub Wacław |
III G |
3053 |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu z klasami dotychczasowego Gimnazjum Dwujęzycznego nr 4 w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Wudzińska Magdalena |
III G |
272 |
Gimnazjum Publiczne nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Lnianie |
Lniano |
|
Zakrzewicka Pamela |
III MII |
675 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Zaparucha Julia |
II G |
1224 |
Publiczne Gimnazjum im. Jana Lubrańskiego w Lubrańcu |
Lubraniec |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 1 2 3 4 [5] 6 następna >>>
|