|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Klonowski Kacper |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Kłosowski Kacper |
I G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Kłósek Agnieszka |
III G |
331 |
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Papowie Biskupim - oddziały gimnazjalne |
Papowo Biskupie |
|
Knasińska Kinga |
III G |
217 |
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 19 w Bydgoszczy - oddziały gimnazjalne |
Bydgoszcz |
|
Knozowska Anna Maria |
III G |
341 |
Gimnazjum w Świeciu n.Osą |
Świecie nad Osą |
|
Kołodziejczyk Mateusz Franciszek |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Kołodziejska Anna Maria |
III G |
1188 |
Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Aleksandrowie Kujawskim z oddziałami gimnazjalnymi |
Aleksandrów Kujawski |
|
Kołtuniak Klaudia |
III G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Komarczewska Anna Maria |
III G |
1188 |
Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Aleksandrowie Kujawskim z oddziałami gimnazjalnymi |
Aleksandrów Kujawski |
|
Kopczyńska Karolina |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Kosowski Mateusz |
III G |
370 |
Gimnazjum im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu |
Golub-Dobrzyń |
|
Kowalczewska Joanna |
I G |
1216 |
Publiczne Gimnazjum w Gąsawie |
Gąsawa |
|
Kowalik Milena |
III G |
242 |
Gimnazjum nr 51 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kowalka Wiktor |
I G |
242 |
Gimnazjum nr 51 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kowalska Karolina Magdalena |
III G |
345 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Noblistów w Więcborku - oddziały gimnazjalne |
Więcbork |
|
Kozerska Żaneta |
III G |
1204 |
Publiczne Gimnazjum w Siemnówku |
Siemnówek |
|
Koziel Martyna |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kozłowska Anna |
III G |
340 |
Gimnazjum w Śliwicach |
Śliwice |
|
Kozłowski Wojciech |
I G |
221 |
Gimnazjum nr 4 w Nakle nad Notecią |
Nakło nad Notecią |
|
Kożuchowska Agata Beata |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Krajenta Ewa Inga |
II G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Krajewska Magdalena |
III G |
176 |
Gimnazjum nr 2 im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Kraszkiewicz Adrianna |
III G |
160 |
Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kraziński Alii Jan |
II G |
365 |
Gimnazjum w Bobrownikach |
Bobrowniki |
|
Krupa Agata |
II G |
242 |
Gimnazjum nr 51 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kubasik Janusz |
II G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Kuczyńska Martyna Maria |
II G |
1203 |
Szkoła Podstawowa w Rojewie - oddziały gimnazjalne |
Rojewo |
|
Kuczyński Bartosz |
III G |
113 |
Gimnazjum im. Karola Urbańskiego w Złotnikach Kujawskich |
Złotniki Kujawskie |
|
Kufel Jagoda |
II G |
318 |
Gimnazjum w Janikowie |
Janikowo |
|
Kulon Karol |
III G |
143 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Wojciecha w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Kurczewska Alicja |
II G |
1282 |
Społeczne Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Kwaśniewska Anna |
III G |
222 |
Gimnazjum nr 4 w Chełmnie |
Chełmno |
|
Kwaśniewska Natalia Alicja |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Lesińska Michalina Pola |
III G |
361 |
Szkoła Podstawowa im. kpt. Floriana Laskowskiego w Grucie - oddziały gimnazjalne |
Gruta |
|
Lewandowska Klaudia Sandra |
III G |
233 |
Gimnazjum nr 46 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Lewandowska Natalia |
III G |
305 |
Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Lewandowski Jędrzej Ignacy |
III G |
307 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Lis Marta Ewelina |
III G |
168 |
Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące im. Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego z oddziałami gimnazjalnymi w Dobrzejewicach |
Dobrzejewice |
|
Ławkowska Karolina Irena |
II G |
402 |
I Katolickie Gimnazjum im. króla Jana III Sobieskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Łączna Ada Monika |
II G |
3053 |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu z klasami dotychczasowego Gimnazjum Dwujęzycznego nr 4 w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Łosińska Aleksandra Weronika |
II G |
307 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Łuczak Aleksandra |
II G |
222 |
Gimnazjum nr 4 w Chełmnie |
Chełmno |
|
Łyszczarz Mikołaj |
II G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Maciejewska Paulina Ewa |
III G |
1223 |
Publiczne Gimnazjum im. Jana Kasprowicza w Zakrzewie |
Zakrzewo |
|
Magier Martyna |
II G |
1184 |
Publiczne Gimnazjum Powiatowe w Radziejowie |
Radziejów |
|
Majbrodzka Katarzyna |
II G |
183 |
Gimnazjum nr 21 im. Tony'ego Halika w Toruniu |
Toruń |
|
Majewski Łukasz |
III G |
1194 |
Publiczne Gimnazjum w Karnkowie |
Karnkowo |
|
Marek Marcelina |
III G |
642 |
Niepubliczne Gimnazjum w Gąskach |
Gąski |
|
Markiewicz Michał |
III G |
120 |
Gimnazjum Integracyjne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Marzec Maria Teresa |
III G |
235 |
Gimnazjum nr 48 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 1 2 [3] 4 5 6 następna >>>
|