|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Pietrzak Nadia |
VIII P |
5712 |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Piasecki Jakub |
VIII P |
1514 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. płk Stanisława Sitka w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Paluch Patrycja |
VIII P |
1916 |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Rogowie |
Rogowo |
|
Pacuła Marcel |
VIII P |
1446 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Toruniu |
Toruń |
|
Paciorek Kalina |
VIII MI |
672 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Olszówka Jagoda Agnieszka |
VIII P |
1707 |
Szkoła Podstawowa w Ostromecku |
Ostromecko |
|
Nowakowska Joanna Monika |
VIII P |
5712 |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
NOCNA NATALIA |
VIII P |
1354 |
Szkoła Podstawowa im. K.K. Baczyńskiego w Czernikowie |
Czernikowo |
|
Nasieniewska Ewa Maria |
VIII P |
1511 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu |
Toruń |
|
Napieralski Mikołaj |
VII P |
1425 |
Szkoła Podstawowa nr 16 im. płk. Zbigniewa Makowieckiego w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Nagala Olga Katarzyna |
VIII P |
1455 |
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Henryka Sucharskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Mrozińska Ida |
VIII P |
1527 |
Szkoła Podstawowa nr 61 im. Bohaterów Westerplatte w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Minikowski Szczepan Adam |
VIII P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Mikołajczyk Maciej Tadeusz |
VIII P |
1456 |
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Ks. Prymasa Stefana Kard. Wyszyńskiego z Oddziałami Integracyjnymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Meller Julianna |
VII P |
1500 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Solcu Kujawskim |
Solec Kujawski |
|
Mądzielewska Urszula Agnieszka |
VIII P |
1464 |
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 19 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Matela Michał |
VIII P |
1417 |
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Leona Barciszewskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Masłowski Jakub |
VIII P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Marzec Wojciech Stanisław |
VIII P |
1352 |
Szkoła Podstawowa im. Mariana Rejewskiego w Białych Błotach |
Białe Błota |
|
Marcinkowska Marcelina |
VIII P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Marciniak Aleksandra |
VIII P |
1511 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu |
Toruń |
|
Łuczak Gabriela Maria |
VIII P |
1512 |
Szkoła Podstawowa nr 5 Integracyjna im. Szarych Szeregów we Włocławku |
Włocławek |
|
Lisiecka Laura Wiktoria |
VIII P |
1460 |
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Toruniu |
Toruń |
|
Lewandowski Alan |
VIII P |
1613 |
Szkoła Podstawowa w Drzycimiu |
Drzycim |
|
Lewandowska Julia Jadwiga |
VIII P |
1898 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Małej Nieszawce |
Mała Nieszawka |
|
Latecka Nina |
VIII P |
1474 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Lipnie |
Lipno |
|
Kwiatkowska Milena Magdalena |
VIII P |
1592 |
Szkoła Podstawowa w Brzozówce |
Brzozówka |
|
Kurczewska Marta |
VIII P |
1277 |
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Kukuła Wiktor |
VIII P |
1537 |
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Kucharska Adrianna |
VIII P |
1457 |
Szkoła Podstawowa nr 21 w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Książek Paweł |
VIII P |
1385 |
Szkoła Podstawowa Integracyjna w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Kruszka Patrycja Weronika |
VIII P |
5981 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Krawczyk Patrycja |
VIII P |
1481 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. kpt. Jana Drzewieckiego w Toruniu |
Toruń |
|
Kowalska Paulina Monika |
VIII P |
5979 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Jagiełły w Brodnicy |
Brodnica |
|
Kotlęga Mateusz |
VIII P |
1574 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kosek Filip |
VIII P |
1511 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu |
Toruń |
|
Korycka Hanna |
VIII P |
1824 |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Zadusznikach |
Zaduszniki |
|
Koprowski Filip |
VIII P |
1409 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Pablo Nerudy w Toruniu |
Toruń |
|
Koprowska Marta Anna |
VIII P |
1537 |
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Konic Zofia |
VIII P |
1421 |
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Komisji Edukacji Narodowej w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Konczalska Maria |
VIII P |
1592 |
Szkoła Podstawowa w Brzozówce |
Brzozówka |
|
Komorowski Kacper |
VIII P |
1757 |
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skrwilnie |
Skrwilno |
|
Klimowski Kamil |
VIII P |
1462 |
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Klimek Veronica |
VIII P |
1921 |
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Rynarzewie |
Rynarzewo |
|
Klecha Witold |
VIII P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Kaszuba Natalia |
VIII P |
1422 |
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Władysława Broniewskiego w Toruniu |
Toruń |
|
Karbowski Piotr Aaron |
VIII P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Kamiński Jakub |
VIII P |
1534 |
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Mikołaja Kopernika w Toruniu |
Toruń |
|
Kamedulska Amelia Wiktoria |
VIII P |
1420 |
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kalinowska Natalia |
VIII MI |
673 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 1 [2] 3 4 następna >>>
|