|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Anaszewicz Szymon |
VIII P |
1492 |
Szkoła Podstawowa nr 38 im. Zdobywców Wału Pomorskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Auguścińska Malwina |
VIII P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Bazanowski Michał |
VIII P |
1445 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Chełmży |
Chełmża |
|
Bieniek Alicja Karolina |
VII P |
5712 |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Biernat Zuzanna Joanna |
VII P |
1407 |
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Bogalecka Nina Joanna |
VIII P |
1512 |
Szkoła Podstawowa nr 5 Integracyjna im. Szarych Szeregów we Włocławku |
Włocławek |
|
Bohdan Ewa |
VIII P |
5971 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu |
Toruń |
|
Borczyńska Marta Maria |
VIII P |
1134 |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Radziejowie |
Radziejów |
|
Borowska Zofia |
VIII MI |
673 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Buczkowski Marek Władysław |
VIII P |
456 |
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Wojciecha w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Bujnarowska Pola |
VIII P |
1277 |
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Chaberska Oliwia |
VIII P |
1904 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Ciechocinku |
Ciechocinek |
|
Charyton Maria |
VIII P |
1486 |
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Armii Krajowej w Toruniu |
Toruń |
|
Chełkowski Maciej Antoni |
VIII P |
1664 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łochowie |
Łochowo |
|
Chrząstowska Aleksandra |
VIII P |
1277 |
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Ciborowska Matylda Maria |
VIII P |
1514 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. płk Stanisława Sitka w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Cyrankowska Julia |
VIII P |
1706 |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Jędryczki w Ostrowitem |
Ostrowite |
|
Czuba Tomasz |
VIII P |
1511 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu |
Toruń |
|
Dmytruk Ielyzaveta |
VIII P |
5962 |
Szkoła Podstawowa nr 30 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Dobies Kamil Artur |
VIII P |
1496 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. 700 - lecia Brodnicy w Brodnicy |
Brodnica |
|
Dobrak Marta, Agnieszka |
VIII P |
1490 |
Szkoła Podstawowa nr 35 im. Jarosława Dąbrowskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Dobrowolski Mateusz |
VIII P |
1425 |
Szkoła Podstawowa nr 16 im. płk. Zbigniewa Makowieckiego w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Droździel Aleksandra |
VIII P |
1592 |
Szkoła Podstawowa w Brzozówce |
Brzozówka |
|
Drożdż Piotr Iwo |
VIII P |
5965 |
Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zygmunta Wilkońskiego w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Empel Agata |
VII P |
1277 |
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Farbota Aleksandra |
VIII P |
1424 |
Szkoła Podstawowa nr 16 w Toruniu im. Wandy Szuman |
Toruń |
|
Fares Sergiusz Karim |
VII P |
1664 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łochowie |
Łochowo |
|
Furso Celina Małgorzata |
VIII P |
1514 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. płk Stanisława Sitka w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Gajewska Paulina |
VIII P |
1424 |
Szkoła Podstawowa nr 16 w Toruniu im. Wandy Szuman |
Toruń |
|
Gierszewska Julia Magdalena |
VIII P |
1456 |
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Ks. Prymasa Stefana Kard. Wyszyńskiego z Oddziałami Integracyjnymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Giża Igor |
VIII P |
1625 |
Szkoła Podstawowa w Janikowie |
Janikowo |
|
Golińska Nadia |
VIII P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Gołębiowska Konstancja |
VIII P |
5971 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu |
Toruń |
|
Gorczyca Piotr Michał |
VIII P |
1511 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu |
Toruń |
|
Gozdek Stanisław Andrzej |
VIII P |
1420 |
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Górski Kacper |
VIII P |
1724 |
Szkoła Podstawowa w Półwiesku Małym |
Półwiesk Mały |
|
Grabałowska Zuzanna |
VIII P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Grela Anna Monika |
VIII P |
1492 |
Szkoła Podstawowa nr 38 im. Zdobywców Wału Pomorskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Gromadzki Nataniel |
VIII P |
1904 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Ciechocinku |
Ciechocinek |
|
Gryń Karolina Anna |
VIII P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Grzelak Klara Daria |
VIII P |
1474 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Lipnie |
Lipno |
|
Gurtowski Grzegorz Adam |
VI P |
1368 |
Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Działyniu |
Działyń |
|
Haglauer Julia |
VIII P |
1464 |
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 19 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Ignaczak Martyna |
VIII P |
1135 |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 im. 1 Batalionu Morskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Jachalska Wiktoria Anna |
VIII P |
456 |
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Wojciecha w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Jackowiak Krzysztof Maciej |
VIII P |
1511 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu |
Toruń |
|
Jagielska Urszula Łucja |
VIII P |
1511 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu |
Toruń |
|
Jakubowska Lena Łucja |
VIII P |
1520 |
Szkoła Podstawowa nr 56 im. Arkadego Fiedlera w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Jasińska Katarzyna Anna |
VIII P |
5989 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Noblistów w Więcborku |
Więcbork |
|
Jeziorski Wiktor |
VIII P |
1277 |
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia [1] 2 3 4 następna >>>
|