|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Kolanowski Jakub |
III G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Kołodziejczyk Mateusz Franciszek |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Kopczyńska Karolina |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Kopidurski Maciej |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Koralewski Sławomir Mateusz |
III G |
307 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kozłowski Kamil Michał |
III G |
1195 |
Publiczne Gimnazjum w Kikole |
Kikół |
|
Koźmiński Paweł Karol |
II G |
1179 |
Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Franciszka Becińskiego w Radziejowie |
Radziejów |
|
Krzywosiński Jarosław Piotr |
III G |
1201 |
Publiczne Gimnazjum w Rogowie |
Rogowo |
|
Kwiatkowska Natalia |
III G |
1170 |
Publiczne Gimnazjum im Wł. St. Reymonta w Bądkowie |
Bądkowo |
|
Kwiatkowski Filip |
III G |
217 |
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 19 w Bydgoszczy - oddziały gimnazjalne |
Bydgoszcz |
|
Leśny Łukasz |
III G |
119 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra Wawrzyniaka w Mogilnie - oddziały gimnazjalne |
Mogilno |
|
Lewandowska Dominika |
III G |
202 |
Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblistów we Włocławku |
Włocławek |
|
Lewandowska Klaudia Sandra |
III G |
233 |
Gimnazjum nr 46 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Lewandowski Jakub |
III G |
202 |
Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblistów we Włocławku |
Włocławek |
|
Lewandowski Jeremi |
III G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Lichocka Aleksandra |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Los Adrianna Michalina |
III G |
219 |
Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zygmunta Wilkońskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Lurka Adrian |
III G |
139 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Jagiełły w Brodnicy - oddziały gimnazjalne |
Brodnica |
|
Lusiak Bartosz |
I G |
1178 |
Szkoła Podstawowa nr 5 w Żninie - oddziały gimnazjalne |
Żnin |
|
Łyczek Jakub Aleksander |
III G |
159 |
Gimnazjum nr 16 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Magalski Mateusz |
III G |
342 |
Gimnazjum w Świedziebni |
Świedziebnia |
|
Malewicz Michał |
III G |
242 |
Gimnazjum nr 51 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Matjanowski Kamil |
II G |
3053 |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu z klasami dotychczasowego Gimnazjum Dwujęzycznego nr 4 w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Michalska Sara |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Mirzejewski Łukasz |
III G |
197 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. 4. Kujawskiego Pułku Artylerii Lekkiej w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Molski Mikołaj, Radosz |
III G |
217 |
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 19 w Bydgoszczy - oddziały gimnazjalne |
Bydgoszcz |
|
Murawski Rafał |
III G |
1282 |
Społeczne Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Muszyński Artur |
III G |
195 |
Gimnazjum nr 29 im. Włodzimierza Puchalskiego w Toruniu |
Toruń |
|
Myślińska Laura |
III G |
144 |
Gimnazjum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Lubiczu Górnym |
Lubicz Górny |
|
Mytlewska Weronika |
III G |
144 |
Gimnazjum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Lubiczu Górnym |
Lubicz Górny |
|
Narloch Rafał |
III G |
136 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Heweliusza w Grudziądzu - oddziały gimnazjalne |
Grudziądz |
|
Niedzwiecki Marcin |
III G |
219 |
Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zygmunta Wilkońskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Nowak Karolina Kinga |
III G |
3053 |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu z klasami dotychczasowego Gimnazjum Dwujęzycznego nr 4 w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Nowak Zuzanna |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Nowicki Konrad |
III G |
219 |
Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zygmunta Wilkońskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Oliński Piotr Paweł |
I G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Olszowa Marta |
III G |
1203 |
Szkoła Podstawowa w Rojewie - oddziały gimnazjalne |
Rojewo |
|
Ossowski Paweł |
III G |
193 |
Gimnazjum nr 28 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Paliwoda Michał Robert |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Parzniewski Dawid Marek |
III G |
365 |
Gimnazjum w Bobrownikach |
Bobrowniki |
|
Pawlikowski Marceli |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Peszka Aleksander Alfons |
III G |
1174 |
Publiczne Gimnazjum im. Ziemi Chełmińskiej w Podwiesku |
Podwiesk |
|
Piekarski Michał |
II G |
244 |
Gimnazjum nr 53 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Pietrzak Piotr |
III G |
1222 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku - oddziały gimnazjalne |
Ciechocinek |
|
Prasak Patrycja |
III G |
266 |
Gimnazjum nr 2 im. Karola Wojtyły - Jana Pawła II w Brodnicy |
Brodnica |
|
Pypkowski Wojciech Jakub |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Ratajczak Mikołaj Jakub |
II G |
128 |
Gimnazjum nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Barcinie |
Barcin |
|
Reetz Cezary |
III G |
176 |
Gimnazjum nr 2 im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Retecki Kuba |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Retman Martyna Anna |
II G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 1 [2] 3 następna >>>
|