|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Żurawska Natalia Sara |
II G |
827 |
Prywatne Gimnazjum Zespołu Edukacji "WIEDZA" we Włocławku |
Włocławek |
|
Żurawska Klara Weronika |
II G |
1226 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim - oddziały gimnazjalne |
Kowalewo Pomorskie |
|
Żebrowski Michał |
III G |
367 |
Gimnazjum w Unisławiu |
Unisław |
|
Żbikowska Ilona |
III G |
335 |
Gimnazjum w Skrwilnie |
Skrwilno |
|
Zwoliński Maciej |
III G |
216 |
Gimnazjum nr 37 Integracyjne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Zero Daniel |
III G |
311 |
Gimnazjum w Brzoziu |
Brzozie |
|
Zaborowski Adam Henryk |
III G |
176 |
Gimnazjum nr 2 im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Wróblewski Michał Tadeusz |
III G |
212 |
Gimnazjum nr 34 im. Jarosława Dąbrowskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Woźny Marcin |
III G |
198 |
Gimnazjum nr 3 w Nakle nad Notecią |
Nakło nad Notecią |
|
Wolniewicz Paweł Józef |
III G |
151 |
Gimnazjum nr 12 im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Wojciechowski Miłosz |
III G |
1226 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim - oddziały gimnazjalne |
Kowalewo Pomorskie |
|
Wojciechowski Mateusz |
III G |
323 |
Gimnazjum w Książkach |
Książki |
|
Witucka Dominika |
III G |
1230 |
Publiczne Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Janowcu Wielkopolskim |
Janowiec Wielkopolski |
|
Winiarski Jan |
III G |
205 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Wilbrandt Milena |
III G |
242 |
Gimnazjum nr 51 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Wiktorowska Justyna Maria |
III G |
115 |
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku - oddziały gimnazjalne |
Sławęcinek |
|
Wierzbowska Ewelina |
III G |
133 |
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II prowadzone w Szkole Podstawowej w Obrowie |
Obrowo |
|
Walczak Katarzyna |
III G |
262 |
Gimnazjum nr 1 w Brześciu Kujawskim |
Brześć Kujawski |
|
Tyburski Piotr Jacek |
I G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Trzaska Arkadiusz |
III G |
387 |
Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Złejwsi Wielkiej |
Zławieś Wielka |
|
Trojan Marcin Tymoteusz |
II G |
3053 |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu z klasami dotychczasowego Gimnazjum Dwujęzycznego nr 4 w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Tauer Sebastian |
III G |
1228 |
Publiczne Gimnazjum im. Mariana Rejewskiego w Białych Błotach |
Białe Błota |
|
Ślesik Maciej Jakub |
I G |
305 |
Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Szupryczyński Kamil Krystian |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Szott Maciej Arkadiusz |
III G |
205 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Szewczykowski Mikołaj |
III G |
369 |
Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Brzozie - oddziały gimnazjalne |
Brzoza |
|
Stróżyk Kamil |
III G |
1198 |
Publiczne Gimnazjum im. Ziemi Kujawskiej w Osięcinach |
Osięciny |
|
Staszak Paulina Magdalena |
III G |
1179 |
Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Franciszka Becińskiego w Radziejowie |
Radziejów |
|
Stasiak Adam Julian |
I G |
202 |
Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblistów we Włocławku |
Włocławek |
|
Sosnowski Piotr |
III G |
178 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Słupska Monika |
III G |
144 |
Gimnazjum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Lubiczu Górnym |
Lubicz Górny |
|
Skurzewski Filip |
I G |
1196 |
Publiczne Gimnazjum w Kłobi |
Kłobia |
|
Sędziak Józef Maria |
III G |
205 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Sajewicz Krzysztof |
II G |
3053 |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu z klasami dotychczasowego Gimnazjum Dwujęzycznego nr 4 w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Sadowski Borys |
III G |
307 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Ryszka Paulina Marcelina |
III G |
159 |
Gimnazjum nr 16 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Rybka Zuzanna Sara |
III G |
103 |
Gimnazjum im. Czesława Miłosza w Nowej Wsi |
Nowa Wieś |
|
Rybiński Michał |
III G |
1201 |
Publiczne Gimnazjum w Rogowie |
Rogowo |
|
Rudnicki Patryk |
III G |
1226 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim - oddziały gimnazjalne |
Kowalewo Pomorskie |
|
Rodzik Marta Paulina |
III G |
341 |
Gimnazjum w Świeciu n.Osą |
Świecie nad Osą |
|
RETMAN PATRYCJA MARIA |
II G |
234 |
Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Retman Martyna Anna |
II G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Retecki Kuba |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Reetz Cezary |
III G |
176 |
Gimnazjum nr 2 im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Ratajczak Mikołaj Jakub |
II G |
128 |
Gimnazjum nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Barcinie |
Barcin |
|
Pypkowski Wojciech Jakub |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Prasak Patrycja |
III G |
266 |
Gimnazjum nr 2 im. Karola Wojtyły - Jana Pawła II w Brodnicy |
Brodnica |
|
Pietrzak Piotr |
III G |
1222 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku - oddziały gimnazjalne |
Ciechocinek |
|
Piekarski Michał |
II G |
244 |
Gimnazjum nr 53 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Peszka Aleksander Alfons |
III G |
1174 |
Publiczne Gimnazjum im. Ziemi Chełmińskiej w Podwiesku |
Podwiesk |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia [1] 2 3 następna >>>
|