|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Fares Sergiusz Karim |
VII P |
1664 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łochowie |
Łochowo |
|
Fijałkowski Jakub |
VIII P |
1357 |
Szkoła Podstawowa im. Królewny Anny Wazówny w Gorczenicy |
Gorczenica |
|
Frąszczak Piotr Zbigniew |
VII P |
1436 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Koronowie |
Koronowo |
|
Furso Celina Małgorzata |
VIII P |
1514 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. płk Stanisława Sitka w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Gajewska Paulina |
VIII P |
1424 |
Szkoła Podstawowa nr 16 w Toruniu im. Wandy Szuman |
Toruń |
|
Gierszewska Julia Magdalena |
VIII P |
1456 |
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Ks. Prymasa Stefana Kard. Wyszyńskiego z Oddziałami Integracyjnymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
GISZTER IGOR |
VII P |
635 |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Racicach |
Racice |
|
Giża Igor |
VIII P |
1625 |
Szkoła Podstawowa w Janikowie |
Janikowo |
|
Golińska Nadia |
VIII P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
GOŁDYN AGNIESZKA |
VIII P |
635 |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Racicach |
Racice |
|
Gołębiowska Konstancja |
VIII P |
5971 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu |
Toruń |
|
Gorczyca Piotr Michał |
VIII P |
1511 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu |
Toruń |
|
Gozdek Stanisław Andrzej |
VIII P |
1420 |
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Górski Kacper |
VIII P |
1724 |
Szkoła Podstawowa w Półwiesku Małym |
Półwiesk Mały |
|
Grabałowska Zuzanna |
VIII P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Grela Anna Monika |
VIII P |
1492 |
Szkoła Podstawowa nr 38 im. Zdobywców Wału Pomorskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Grembocki Michał |
VIII P |
1733 |
Szkoła Podstawowa w Radominie |
Radomin |
|
Gromadzki Nataniel |
VIII P |
1904 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Ciechocinku |
Ciechocinek |
|
Gryń Karolina Anna |
VIII P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Grzelak Klara Daria |
VIII P |
1474 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Lipnie |
Lipno |
|
Gurtowski Grzegorz Adam |
VI P |
1368 |
Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Działyniu |
Działyń |
|
Haglauer Julia |
VIII P |
1464 |
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 19 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Halak Klaudia |
VIII P |
5959 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. 4. Kujawskiego Pułku Artylerii Lekkiej w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Herba Aleksander |
VIII P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Hęsiak Aleksander |
VIII P |
2689 |
Szkoła Podstawowa w Osielsku |
Osielsko |
|
Ignaczak Martyna |
VIII P |
1135 |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 im. 1 Batalionu Morskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Imbiorkiewicz Mateusz |
VIII P |
1128 |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Kamińskiego w Lubrańcu |
Lubraniec |
|
Jachalska Wiktoria Anna |
VIII P |
456 |
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Wojciecha w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Jackowiak Krzysztof Maciej |
VIII P |
1511 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu |
Toruń |
|
Jagielska Urszula Łucja |
VIII P |
1511 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu |
Toruń |
|
Jakubas Zofia |
VIII P |
1462 |
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Jakubowska Lena Łucja |
VIII P |
1520 |
Szkoła Podstawowa nr 56 im. Arkadego Fiedlera w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Janiszewski Maciej |
VIII P |
1362 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Niewieścinie |
Niewieścin |
|
Jasińska Katarzyna Anna |
VIII P |
5989 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Noblistów w Więcborku |
Więcbork |
|
Jasrzębski Krystian daniel |
VII P |
1409 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Pablo Nerudy w Toruniu |
Toruń |
|
Jaworska Natalia |
VIII P |
1467 |
Szkoła Podstawowa nr 27 im. Z. Krzyszkowiaka w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Jeziorski Wiktor |
VIII P |
1277 |
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Jędrzejewska Alicja |
VIII P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Jóźwiak Gabriela |
VIII P |
1462 |
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Jucewicz Jan Józef |
VIII P |
456 |
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Wojciecha w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Jurkiewicz Martyna |
VIII P |
1855 |
Szkoła Podstawowa im. Oskara Kolberga w Ciechocinie |
Ciechocin |
|
Juśkiewicz Kacper Bogusz |
VII P |
1904 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Ciechocinku |
Ciechocinek |
|
Kaczanow Mateusz Grzegorz |
VIII P |
1668 |
Szkoła Podstawowa w Łysomicach |
Łysomice |
|
Kalinowska Natalia |
VIII MI |
673 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Kamedulska Amelia Wiktoria |
VIII P |
1420 |
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kamińska Katarzyna |
VIII P |
1629 |
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Różyckiego w Jastrzębiu |
Jastrzębie |
|
Kamińska Zuzanna Martyna |
VIII P |
1796 |
Szkoła Podstawowa w Turze |
Tur |
|
Kamiński Jakub |
VIII P |
1534 |
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Mikołaja Kopernika w Toruniu |
Toruń |
|
Kamiński Paweł |
VIII P |
1711 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Paterku |
Paterek |
|
Karbowski Piotr Aaron |
VIII P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 1 [2] 3 4 5 6 następna >>>
|