|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
POĆWIARDOWSKI MIKOŁAJ |
VI P |
1474 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Lipnie |
Lipno |
|
Podborny Grzegorz Rafał |
VI P |
1463 |
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Bohaterów Września 1939 w Toruniu |
Toruń |
|
Podgórska Weronika |
VI P |
2712 |
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Jeżewie |
Jeżewo |
|
Polakowski Franciszek |
VI P |
1413 |
Szkoła Podstawowa nr 12 z Odziałami Integracyjnymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Polewski Dominik |
VI P |
1426 |
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Jana Pawła II w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Poroszewska Sara |
VI P |
1409 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Pablo Nerudy w Toruniu |
Toruń |
|
Potrzebowska Sandra |
VI P |
1642 |
Szkoła Podstawowa w Kowalewie |
Kowalewo |
|
Potrzebska Oliwia |
VI P |
1485 |
Szkoła Podstawowa nr 31 im. Józefa Piłsudskiego z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego |
Bydgoszcz |
|
Prątnicka Wiktoria |
VI P |
1546 |
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Karola Wojtyły - Jana Pawła II w Brodnicy |
Brodnica |
|
Prekop Wiktoria |
VI P |
1436 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Koronowie |
Koronowo |
|
Preuss Agata Małgorzata |
VI P |
1421 |
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Komisji Edukacji Narodowej w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Prill Jędrzej |
VI P |
1501 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Kusocińskiego w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Prus Paweł Wojciech |
VI P |
1414 |
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Synów Pułku w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Przeczewska Karolina |
VI P |
1388 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Brodnicy |
Brodnica |
|
Przedmojska Anna |
VI P |
1486 |
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Armii Krajowej w Toruniu |
Toruń |
|
Przyborowska Nadia |
VI P |
1933 |
Szkoła Podstwowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera w Toruniu |
Toruń |
|
Przybylska Aleksandra Magdalena |
VI P |
1531 |
Szkoła Podstawowa nr 65 im. Czesława Tańskiego z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Przybylska Karolina Barbara |
VI P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Przybył Ewa Karolina |
V P |
1511 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu |
Toruń |
|
Przybyszewski Jakub Paweł |
VI P |
1511 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu |
Toruń |
|
Przychodny Janusz |
VI P |
1368 |
Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Działyniu |
Działyń |
|
Przymus Piotr |
VI P |
1528 |
Szkoła Podstawowa nr 62 im. Żołnierzy 1 Dywizji Piechoty im. Tadeusza Kościuszki w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Puciński Filip Jakub |
VI P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Pych Aleksander |
VI P |
1454 |
Szkoła Podstawowa nr 20 im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Pypkowska Natalia Agnieszka |
VI P |
1869 |
Szkoła Podstawowa w Nieszawie |
Nieszawa |
|
Pysiak Jakub |
VI P |
1402 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. mjr Henryka Sucharskiego w Rypinie |
Rypin |
|
Pytel Urszula |
V P |
1462 |
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Radkiewicz Antoni Tomasz |
VI P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Radomska Agata Martyna |
VI P |
1511 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu |
Toruń |
|
Radwańska Karolina Magdalena |
VI P |
1501 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Kusocińskiego w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Radwińska Julia Aleksandra |
VI P |
1511 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu |
Toruń |
|
Rafińska Iga |
VI P |
1399 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im dra Stanisława Krzysia w Barcinie |
Barcin |
|
Raginia Zofia Aleksandra |
VI P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Raguza Katarzyna |
VI P |
1729 |
Szkoła Podstawowa im. dra Floriana Ceynowy w Przysiersku |
Przysiersk |
|
RATAJCZYK GABRIELA |
VI P |
1419 |
Szkoła Podstawowa nr 14 w Toruniu |
Toruń |
|
Ratajczyk Martyna |
VI P |
1914 |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Topólce |
Topólka |
|
Rauchfleisz Marek |
V P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Rawska Julia |
VI P |
1139 |
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Cypriance |
Cyprianka |
|
Razik Michalina Daria |
VI P |
1511 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu |
Toruń |
|
Rechlewska Aleksandra |
VI P |
1529 |
Szkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Redmann Julia |
VI P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Reich Paweł |
VI P |
1454 |
Szkoła Podstawowa nr 20 im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Reinhold Eliza |
VI P |
1478 |
Szkoła Podstawowa nr 3 w Chełmży |
Chełmża |
|
Remus Angelika |
VI P |
1427 |
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Mariana Turwida z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Retecka Nikola |
VI P |
456 |
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Wojciecha w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Rode Igor |
V P |
817 |
Prywatna Szkoła Podstawowa w Zespole Edukacji "Wiedza" we Włocławku |
Włocławek |
|
Rogaczewska Marta |
VI P |
1346 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Grucznie |
Gruczno |
|
Rogalska Anna Stefania |
VI P |
1643 |
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu |
Kowal |
|
Rogalski Kordian |
VI P |
1526 |
Szkoła Podstawowa nr 60 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Rogowska Magdalena |
VI P |
1454 |
Szkoła Podstawowa nr 20 im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 następna >>>
|